Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l uhapšen onaj što je pljuvao igrače u Podgorici? Šta imam od identifikovanja.

    Kad ih pohapse sve onda ok. Šta i da ih identifikuju šta imaš od toga?

    Comment


    • I ove optižbe za rasizam navijača kod kojih je Dženkins bio heroj, kod kojih se klanjalo Admiralu Nelsonu, to su instruisani nonsensi iz Podgorice od prve utakmice.

      Preko pljuvanja, do divljanja Norisa Kola, preko ovog sad lupetanja.

      Mogu ja da kao budem in i relativizujem ali pošto neću 85% je greška Budućnosti sve što se dešavalo. Greška je Zvezde samo upad na teren par debila.

      Da su se iz Podgorice služili svim i svačim videli smo lažima da je bilo cigli, da je Šehović povredjen, ovo ono.

      Ovo je sve crno na belo.

      Partizan je igrao u paklu Železnika pred Delijama pa iako su imali razloga za žalbu i to debelu nisu kukali kao curice.



      E ovo je pakao. A Repeša posle prve utakmice nešto spinovao jer je neznalica.

      Comment


      • A ti ih kao branis? Nemam ja nista od toga ali ako smo mi mogli izbaciti imena troje ljudi sto su nagazili liniju terena i ucinili prvi korak ka normalizaciji mozete i vi onih dvadesetak kriminalaca koji su dosli i setali se po terenu, pikali basket? Ako smijete?

        Comment


        • Ma šta ja imam od imena čoveče, je l to uhapšeno ili nije? Evo nabavićemo ti imena sutra. I šta ćeš kad se objave imena?

          Što ste dozvolili kvarenje odnosa sa onim upadom prvi?

          Kakvi kriminalci ono neke budale.

          ja kažem hapsi sve i jedne i druge, ali šta ti nama tražiš kada vi niste uhapsili te a dogadjaj bio par dana pre nedelje
          Last edited by Cassius Clay; 24-04-19, 00:44.

          Comment


          • Necete to vi nikad uraditi.

            Comment


            • Koliko su dobili ovi i gde će ležati? Ti nama tražiš imena a mi tražimo zatvor za sve i jedne i druge.

              Šta mi imamo od vaših imena? Imate li vi policiji i sud da to osudite?

              Last edited by Cassius Clay; 24-04-19, 00:47.

              Comment


              • Meni se cini da su imena u Podgorici objavljena zato sto je to skandal nad skandalima odlican primer za Nusicev roman, kako sin ministra ovog ili onog pljuje igrace. Da su neki sabani, budale ili ljudi koji nisu poznati ne bi se ni to otkrilo jer nema potrebe. Spiker bi upozorio i to je to. Medijski interesantno senzacionalno, poznate licnosti se bahate u hali tako sto .... Shvatite niko nece dozvoliti nikada vise da bude pokraden kao u Podgorici prosle godine. Kako ce izgledati fajt od polufinala sledece godine ziv nisam. Buducnost ce imati dobar tim, u Partizan se sipa i tovari, Zvezda evroligas... Sto bi se reklo Powerhouse do Powerhouse-a. Sve to treba regulisati i ostro kaznjavati.
                Last edited by suptil; 24-04-19, 00:52.

                Comment


                • Najjače objavite imena. Sad da znam sve do jednog bih napisao i poslao u redakciju. Da vidim rezultat objave imena, šta se time dobija?

                  Počeli prvi i onda dobiju istu meru i još morališu na kraju.

                  Niko to ne podržava ali ne možeš ti tražiti pravdu ovde a da je ne potražiš prvo u sopstvenoj državi.

                  Da ste ih osudili pa da se kaže, a ovi naši gledaju kako vi pa kopiraju. Da ste vi osudili morali bi i oni

                  Comment


                  • Ne znam sta pokusavas? Da umanjis incident - par debila?
                    Kada dvoje imaju ili naprave problem i kada hoce da ga rijese , oni mogu da ga rijese. Onih nasih par debila su makar medijski satanizovani i targetirani. Sad to svako zna. Iako su "mocni" u drustvu. To nije smetalo nasim medijima da objave. Znaci nesto se krenulo. Ako su vec policijski aparati i u PG i u BG bili zloupotrijebljeni, i pustili ulazak na teren, makar su nasi mediji kao sredstvo kontrole i pritiska odradili dobar posao. Sta je problem da se to isto odradi kod vas?
                    Od necega se mora poceti, razumijes.

                    Comment


                    • @Uki popi red bul skoncentrisi se i odgovori coveku, pazljivo. Odo da spavam. Pozdrav za trecu smenu.

                      Comment


                      • Dobro i kad se objave sva imena i kad padne satanizacija 10 krmaka koje ne poznaje ni šira porodica, šta onda imaš od te satanizacije? Ja te pitam konkretno šta imaš od toga a ne da mi objašnjavaš kontekst.

                        I ne pitam te jer si dužan da mi odgovoriš već jer si započeo temu ti.

                        Znači objavimo imena sutra... Hoće nekoga boleti dupe, neće.

                        Ozbiljni ljudi ne dozvoljavaju sebi da ulete na teren.

                        A ako ciljaš da su to Delije nisu.

                        Eto da znam sad bih rekao sva imena ali pošto one krmčiće ne zna niko na celom svetu, tako je.
                        Last edited by Cassius Clay; 24-04-19, 00:58.

                        Comment


                        • Imam od toga to da ako ste personalizovali pojedince koji su napravili incidente sto automatski znaci da se normalni ogradjuju od njih. Eto zasto.

                          Comment


                          • A dobro ja nisam video da je kolektivno to bilo, ali eto nadam se da će objaviti da personaliziju. Samo da nadju iz koje su pičke materine došli.

                            A da hapsimo to ništa? Pošteno ako je do personalizovanja, eto nadam se ako neko poznaje 10 veprova da će objaviti imena onih bezveznjaka.

                            Jer da je bio neko od navijača, njih svi znaju. Da je uleteo Arsa, Ica Bogdanov, Uroš Avramović, prvo bile bi pune novine i naslovi, a drugo utakmica se ne bi ni igrala.

                            Nego neke veprine izrevoltirane čime - vašim ispadima u Morači.
                            Last edited by Cassius Clay; 24-04-19, 01:03.

                            Comment


                            • Sve bih ja to pohapsio. Ipak. Dok ne počnu hapšenja mi smo dva kurca od država. Jebem ti ja to kad sin nekoga ili neki vepar neki kvazi kriminalac može da radi šta hoće.

                              Comment


                              • necemo da umanjujemo pobedu momaka iz Crvene Zvezde ,zasluzeno i dominantno ali nemojmo da umanjujemo sramotu koju smo naneli kosarci i mi i oni ...isti smo ..nema tu razlike i kaznu zasluzuju svi koji su u ovim nemilim scenama ucestvovali ..kao sto je Bokan znao da ce batinasi da ulaze na teren u Podgorici isto tako je i Coki znao da ce da ulaze u BG ..nemojmo da se pravimo ludi ...isti tretman i isu kaznu zasluzuju !!!

                                Comment

                                Working...
                                X