Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Šta znači na nivou EL? Nije za bekap pleja a sprdao se sa Partizanom i Budućnošću? Dečko je dabl dabl mašina u kategorijama pts/assists.

    Šta znači nije na EL nivou? Koji je to nivo? Tu ima dijapazon timova, nisam čuo da Zvezda ide na trofej?
    Nivo EL znaci da imas kvalitet da odigras tu EL na potrebnom nivou..igrao je EC i tu se jasno videlo sta i kako..finale je plod domaceg terena..odigrao na maksimumu zivotnom ali opet i takav 5, 6 ,7 igrac tima...Ti ako mislus da ims EL kvalitet, prebaci se na heklanje..

    Liku svaka cast, dao maximum ali kao back up u EL..smesno..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Koji je to nivo EL za bekap pleja za tim koji nema nikakve ambicije u takmičenju? Obrazloži nam malo

      Eto teraš me na heklanje. Čoveče iznosi stavove nemoj napadati lično. Ja te ne provociram želim argumente zašto ne.
      Last edited by Cassius Clay; 23-04-19, 16:51.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Nivo EL znaci da imas kvalitet da odigras tu EL na potrebnom nivou..igrao je EC i tu se jasno videlo sta i kako..finale je plod domaceg terena..odigrao na maksimumu zivotnom ali opet i takav 5, 6 ,7 igrac tima...Ti ako mislus da ims EL kvalitet, prebaci se na heklanje..

        Liku svaka cast, dao maximum ali kao back up u EL..smesno..
        Zar ti nisi u Americi?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Koji je to nivo EL za bekap pleja za tim koji nema nikakve ambicije u takmičenju? Obrazloži nam malo

          Eto teraš me na heklanje. Čoveče iznosi stavove nemoj napadati lično. Ja te ne provociram želim argumente zašto ne.

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Zar ti nisi u Americi?
            Zar ti nisi u Banovcima?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Da mi je znati gde ih više izvlačiš ... Ja počinjem da sumnjam da Kronos ima svoj sajt sa GIFovima...

              Otišao Losmi lek tetki da odnese i odma se vraća.

              Comment


              • Vidiš da nisam, šta ću tamo?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Dekkarde fore su ti propale a jos manje smesne. Cuj ja da se povucem? Sto je moj klub za koji navijam pobedio?

                  Urose prijatelju ako moram to da ti objasnjavam....Objasnio sam upgrade tima..svi da ostanu ..da odu zirbes i covic, dodju Pefi i Kuz..i to je to...Gledao si tekme EC..to je ritam na koji ne bi lik znao gde je levo a gde desno..povecava se broj utakmuca u EL a mozda i u ABA...treba fizicki to sve izdrzati itd..ukratko
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Znam ali gledaš li ti sa finansijske situacije to. Da je njemu tata vlasnik i bukvalno ma za koliko god da piše da igra sigurno tu nikada ne bi bilo pritiskanja. Ono što Nebojša ima/uzima to ima i mali, imam utisak da praktično dobijaš luft za novac sa njim, jer sve i da mu stvarno daju nsšto to može i drugim kanalima da ide i da se vrati u klub.

                    Ne znam kako da objasnim ali sigurno ako ima neki preči igrač Filip bi igrao za formalnost jer ionako ima tatine pare a tata može da mu to nadoknadi na leto ili slično.

                    Možda Nebojša njemu stvarno isplati na račun nešto ali ako zafali mali bi to odmah dao da se krpi šta i gde treba jer njemu novac ne gine toliko.

                    Ne znam jesam li objasnio ali on i Lazić su mi tu dva flex igrača. Možda grešim.

                    Zato sam pre da igra Filip i da se da novac sav na 2-3 igrača sa imenom kao KC Rivers i Stratos, nego da se dovode Tompsoni, Mekeli, Lipoviji, Voltersi its
                    Last edited by Cassius Clay; 23-04-19, 17:04.

                    Comment


                    • Filip ne moze u evroligi apsolutno nikoga da odbrani,ali svidja mi se kako igra,razume kosarku,samo nece to mnogo pomoci u odbrani.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ne znam jesam li objasnio ali on i Lazić su mi tu dva flex igrača. Možda grešim.
                        Svaka čast na ovoj opservaciji, baš sam razmišljao o tome, kad bi neke igrače trebali da izdvojimo koji su kohezioni faktor i doprinose više nego što to statistika pokazuje to bi bili Laza, koji je taj tip igrača duže vreme, a ove godine mu se priključio i Filip, stavom, ponašanjem i borbom. zato bih voleo da budu obojica u timu i sledeće sezone, ma samo da budu tu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ti vidis sta sam ja napisao. ..Sa Pefijem i Kuzom mozda imamo tim za borbu za f8..Zirbes i Fica out...to je za nekih 1m veci budzet sa doradama postojecih i imas opasan tim. Ne mrzim ja Filipa, govorim realno sta i kako. EL svaki klub igra da udje u 8...a imao bi dobar oslonac i u domacim igracima 6+6...defanzivno premocan tim..inace Volters je nosilac f4 tima koji mozda izbaci Fener u top 8..To je preko 80 teomi u sezoni itd..Bas mi se svidja takav tim i njemu bi pruzio 100 posto podrske...tj upravi ako ga napravi..to bi bio def mozda i bolji tim nego bilo koji iz DR ere..itd
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Dobro, videćemo šta će biti. Ako odluče trener Tomić i Čović da igra ili ne, tako će i biti.

                            Comment


                            • Treba i istaći da je Tomićeva prva sezona već sad uspešnija od Radonjine, što i ne čudi jer ima bolji background.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Filip ne moze u evroligi apsolutno nikoga da odbrani,ali svidja mi se kako igra,razume kosarku,samo nece to mnogo pomoci u odbrani.
                                Ma mislim moze ali vec zamisljam kako cuva Ljulja ...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X