Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Ne bih ulazio u dublju diskusiju, ali ovo jednostavno nije istina. Raapitaj se još malo, ili se priseti vremena kad je gazda bio u FMP/Refleksu i kakve je poteze vukao. Verovatno zarad sniženja tenzija izmedju klubova i navijaca. Raspitaj se za odnos Delija i Čovketa, pa onda možemo da diakutujemo.
    Ova put moram da priznam da mi se sviđa tvoj avatar.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Čović: Rekao sam, kad je regularno nemamo šta da brinemo


      Ovo kao da je Valter davao izjavu. Pa Coki, ti nista regularno u zivotu nisi uradio.
      Neću ni da čitam ali po naslovu vidim da je i dalje teranje kera sa Bokanom...još ako je u tekstu naveo da je izborio da suđenje bude regularno, još jasnije bude.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Ne bih ulazio u dublju diskusiju, ali ovo jednostavno nije istina. Raapitaj se još malo, ili se priseti vremena kad je gazda bio u FMP/Refleksu i kakve je poteze vukao. Verovatno zarad sniženja tenzija izmedju klubova i navijaca. Raspitaj se za odnos Delija i Čovketa, pa onda možemo da diakutujemo.
        Mozda je ovo dobro mesto da se raspitam...ne znam gde bi drugde

        Comment


        • ...

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Prebacih obrisane poruke O politici ovde nastavite

            Comment


            • Zar neko stvarno misli da Filip neće dobiti priliku da igra Evroligu sledeće sezone?

              Comment


              • Zar neko stvarno misli da Filip tu priliku nije i zaslužio?

                Comment


                • Da mu tata nije gazda kluba, realno, Evroligu bi mogao samo da sanja. Uz sve čestitke za igre u PO-u, ako bude drugi plej sledeće godine, biće to veliki Zvezdin hendikep u Evroligi.
                  Last edited by mark !t zer0; 23-04-19, 15:16.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Da mu tata nije gazda kluba, realno, Evroligu bi mogao samo da sanja. Uz sve čestitke za igre u PO-u, ako bude drugi plej sledeće godine, biće to veliki Zvezdin hendikep u Evroligi.
                    To može da se kaže i za gomilu vaših košarkaša, da nisu igrali pored ekstra kvalitetnih stranaca u Partizanu ne bi videli EL.
                    S druge strane, Filip je imao značajan doprinos za ovu titulu i to svakako treba uzeti u obzir prilikom sastavljanja tima za sledeću, EL sezonu.
                    Jedno je sigurno, imam dosta poverenja u Tomićev sud u pogledu izbora igrača, jer.je pokazao da ima prilično zavidan skauting i ume da izvuče maksimum od onoga čime raspolaže.
                    Last edited by dekkard; 23-04-19, 15:44.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pričam onako kako jeste bez želje da ulazim u neka prepucavanja na šta pokušavaš da me navučeš prvim delom posta. Slažem se sa tom konstatacijom ali potpuno nebitna za ono što sam napisao. A to je konkretan slučaj Filipa Čovića koji je ceo život igrao u tatinom klubu. Poseduje neki kvalitet ali je na nivou EL smešan, i da tata nije gazda, sigurno nikada ne bi igrao istu. Pa makar to bilo i u dresu Zvezde. To su činjenice. A drago mi je što veruješ u Tomića, ali me ne interesuje previše, samo sam upao da napišem realno stanje u slučaju Čović.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • U redu, kao što je činjenica da ni Božić ili Rašić ne bi videli EL da nisu imali ekstra ergelu pored sebe.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Šta znači na nivou EL? Nije za bekap pleja a sprdao se sa Partizanom i Budućnošću? Dečko je dabl dabl mašina u kategorijama pts/assists.

                          Šta znači nije na EL nivou? Koji je to nivo? Tu ima dijapazon timova, nisam čuo da Zvezda ide na trofej?

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Pričam onako kako jeste bez želje da ulazim u neka prepucavanja na šta pokušavaš da me navučeš prvim delom posta. Slažem se sa tom konstatacijom ali potpuno nebitna za ono što sam napisao. A to je konkretan slučaj Filipa Čovića koji je ceo život igrao u tatinom klubu. Poseduje neki kvalitet ali je na nivou EL smešan, i da tata nije gazda, sigurno nikada ne bi igrao istu. Pa makar to bilo i u dresu Zvezde. To su činjenice. A drago mi je što veruješ u Tomića, ali me ne interesuje previše, samo sam upao da napišem realno stanje u slučaju Čović.
                            Prepires se sa covekom koji je rekao da bi Jokic unistio Sejkil Onila, da FC3 igra odbranu kao Kol iz buducnosti..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Zar neko stvarno misli da Filip tu priliku nije i zaslužio?
                              Ja se vodim koliko može biti koristan. Sledeće sezone imaćemo veći broj utakmica, biće daleko veći napor nego ove sezone. Ja bih voleo da ne bude u timu naredne sezone.

                              Comment


                              • Ajde bre Losmi što odmah generalizuješ njegove stavove. Daj argumente ne moraš ubacivati Dekkardove druge stavove.

                                Mnogo se lično napada a malo se izlažu stavovi.

                                Ajde Losmi napiši nam ovde tvoje vidjenje zašto NE, bez da uvodiš u priču nas druge i ko kakve stavove ima.

                                Čekamo i čitamo.

                                Comment

                                Working...
                                X