Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Pokusaj to da objasnis i Nebojsi Covicu koji u svakoj svojoj izjavi posle poraza MTS zvezde seje sovinizam i mrznju.

    PS Srecno vam bilo, Beograd bez Evrolige nije prestonica kosarke.
    Bravo,tako je,od njegovih izjava mi se zeludac okreće! Vreme je da se kultivisu i da kosarka pobedi a ne mafijaski čelnici klubova

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      Neka se zna da je u Bg sve bilo bez incidenata ,verbalnih ispada je bilo ali to je tesko zabraniti ali ono sto se dešavalo u trećoj utakmici je skandal retko vidjen!
      Ako ti kazes da nije bilo verbalnih ispada onda sigurno nije. Bas me zanima reakcija da vama ili partizanu neko ovo uradi.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Auuuu zabranio bi telegraf, informer na SK..ipak je ovo Sport Klub forum i takve novine nikako ovde...ni ta pobjeda ili sta slicno...To pises kako nije dobro potpirati vatru i onda do preneses??
        Stavio sam na izvan realnog. Nek se obrise ako je potrebno. Nikom nije zelja da dize tenzije.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Ako ti kazes da nije bilo verbalnih ispada onda sigurno nije. Bas me zanima reakcija da vama ili partizanu neko ovo uradi.

          Procitaj ponovo sta sam napisao!
          Verbalnih ispada je bilo!
          A ovo je nasa sramota,Čovića pod jedan..,

          Comment


          • Fini neki momci u prvim redovima...

            https://twitter.com/PavleKn/status/1120362888873566208


            Comment


            • Ako vam je lakse malo da se istresete ovde i ubijete nervozu dok cekate pocetak onda vas razumem

              Comment


              • Evo i MOja Zvezda na tviteru fabrikuje price. Posle Kola i Erli Klark, "Cova je bio upravu" Nemam nameru da prebacujem ceo tekst samo komentar MOje Zvezde na tviteru... E sad ako je potrebno da se nista od ovoga ne komentarise ajde neka moderacija kaze i prestace se.

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Ako vam je lakse malo da se istresete ovde i ubijete nervozu dok cekate pocetak onda vas razumem
                  Ovako i ja rezonujem.

                  Comment


                  • Ma stavljaj sta hoces, nije moje da uredjujem..nego to pisu sabani u tim novinama..stoka..ja to u ruke ne bih uzeo..kamoli citao..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      Kamerman provocira i igrač ga gadja loptom i to je ok? Vi ste zadojeni mrznjom koja vas izjeda ali lečite komplekse na drugom mestu. .
                      Ovo je košarka. . Alo. . .KOŠARKA! najlepsi sport na svetu i ne zaslužuje mržnju i šovinizam!
                      Sta ima kamerman da provocira igraca, njegov posao je da drzi kameru i cuti.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Napadnuti košarkaši Budućnosti, otišli su u svlačionicu

                        https://twitter.com/sportklub/status...67028311867395

                        Comment


                        • E dokurca

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Sta ima kamerman da provocira igraca, njegov posao je da drzi kameru i cuti.
                            Igrač treba da se koncentriše na loptu i koš,kakav kamerman kakvi navijači,to su gluposti

                            Comment


                            • Kažu da policija samo gleda i ne reaguje.

                              Sve je to povezano.

                              Sramota.

                              Comment


                              • Ista stoka kao i u Pg,svaka čast
                                Izbaciti obe ekipe iz trke za El i suspendovati Abu !

                                Comment

                                Working...
                                X