Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Priupitaj Marka Vuckovica koga ce poslusati.

    Nemam ja nikakve veze sa tim likovima .Neke starije likove znam sa Severa još iz vremena kad sam išao , dok se nisam preselio na Zapad Marakane .Tada još nisu ni postojale Delije kao grupa .

    Dosta nih sad viđam u Pioniru , pozdravimo se i to je to .Ove mlađe , ne poznajem i ne želim da ih upoznam.

    Bi znao da navedes nase momke koji su pljuvali i radili ko sta zna? Nasi novinari nisu smeli da snimaju? Ogledalo je to sve moj dobri kolega forumasu..Kazem ti da je ovo licni sukob dva bivsa prijatelja. To je uvek najgore
    Suviše pojednostavljuješ stvari oko sukoba "dva bivša prijatelja" .Da je bar tako

    Nemoguće je danas sakriti bilo šta , čak i da si u pravu oko srpskih novinara . Rekao sam već šta mislim oko "ekipe" iza klupe Budućnosti .Iz mnogo razloga , taj deo sutra mora da bude prazan
    Last edited by Samo Zvezda; 21-04-19, 13:38.

    Comment


    • Grupa Delije faktički i nije postojala do 2004-5-6. Najveće grupe su išle pod zajedničkim imenom i to je to. I svi ovi ljudi danas što vode to tu su od 1992-3 jer su bili premladi za rat.

      Pa pošto se zna ko je Komandant, i pošto su organizovani kako su organizovani, normalno da će svaka vlast gledati da im se podvuče pod kožu.

      Jer zna se ko je opozicija a ko lažna opozicija. Cigani kad su opzocija trese se svaka vlast.

      "na „severu” je ponovo nikla grupa koja je bila opoziciono orijentisana – uglavnom ka desnim strankama kao što je Srpski pokret obnove.

      Za to vreme, navijači Partizana – tih godina klub je bio u senci Zvezdinih uspeha – nervirali su opoziciono nastrojeni „sever” prigodnom političkom pesmom o tadašnjoj vladajućoj koaliciji: „JUL, JUL, SPS, Nova demokratija/Zvezdo crvena, to je vaša partija”.

      Priliku da se istaknu „zvezdaši” su dobili u demonstracijama protiv krađe glasova na lokalnim izborima 1996, kada je omiljeni slogan postala navijačka pesma sa „severa” – „Ajmo, ajde, svi u napad”. Do „pune afirmacije” stigli su, međutim, tek pred izbore 2000. godine, kada je još jedna njihova pesma postala zaštitni znak protesta protiv Miloševića, a opozicija se borila za naklonost najveće navijačke grupe u zemlji. U leto te godine, čak se i iz loža Marakane orilo „Spasi Srbiju i ubij se, Slobodane”, a lideri DOS-a utrkivali su se za mesto na tribinama, pa je na stadion došao čak i Zoran Đinđić, koji do tada nije bio viđan na fudbalskim utakmicama."

      Pa kaže dalje Politikin tekst

      Političke pesme sa „severa”

      Mržnja prema Slobi
      Ne može da prestane,
      dosta je komunizma,
      Odlazi Slobodane!

      * * *

      Od SPS-a u zemlji Srbiji
      Ceo svet misli da nema brojnijih
      Ceo svet greši, postoji jači,
      A to smo mi, Zvezdini navijači
      Volimo te Zvezdo ko najjaču drogu
      Ili kao Leskovac Milošević Slobu
      Al’ zato mrzimo glupog Partizana
      Skoro kao Beograd druga Slobodana

      * * *
      Last edited by Cassius Clay; 21-04-19, 13:44.

      Comment


      • Mogli smo ostojinom i vucicevom klubu da ostavimo titulu bar ujuniorskoj konkurenciji, nekako mi zao, tu im.bili Pecarski, Trifunovic, svi koji du igrali i seniorsku kosarku al dzabe .

        Comment


        • Hvala kolegi Kuperu na istinskim čestitkama povodom osvajanja juniroske titule! Nije on baš loš momak.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Mogli smo ostojinom i vucicevom klubu da ostavimo titulu bar ujuniorskoj konkurenciji, nekako mi zao, tu im.bili Pecarski, Trifunovic, svi koji du igrali i seniorsku kosarku al dzabe .
            Kod nas omladinci mogu da dodju do seniorskog tima, vi se vise oslanjate na "iskusne igrace" na pragu 40ih za isti.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Možda je to dil da bi potpisali za vas?
              Koliko se sećam za Pecarskog je data i neka lova kao obeštećenje (ili se varam)? Šta ste ponudili matorom Trifi i Tarlaću ne se znae ali je nešto u ponudi bilo...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Možda je to dil da bi potpisali za vas?
                Koliko se sećam za Pecarskog je data i neka lova kao obeštećenje (ili se varam)? Šta ste ponudili matorom Trifi i Tarlaću ne se znae ali je nešto u ponudi bilo...
                Ponudili im da im deca zaigraju za prvi tim, a ne da nose peskire penzosima i rekonvalescentima.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ponudili im da im deca zaigraju za prvi tim, a ne da nose peskire penzosima i rekonvalescentima. [emoji3]
                  Misliš na Peci i Novicu?

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • "Uoči odlučujuće pete utakmice finalne serije ABA lige između košarkaških klubova Budućnost Volija i Crvene Zvezde atmosfera se ponovo podgrijava, i izlazi van granica sportskog meča.

                    Tako jedno od glasila kluba iz Beograda, RSB forum je na društvenim mrežama Tviter i Instagram pozvao svoje navijače "da vrate gostoprimstvo" iz Podgorice, ostavljajući tačnu satnicu kada delagacija Budućnost Volija slijeće na aerodromu u Beogradu, kao i kada se tačno prijavljuje u hotel (sa sve imenom hotela).
                    Ova praksa do sada nije nikad praktikovana, a posebno čudi dio u kojem napominju da će uz delegaciju "plavo bijelih" dolazi i trener Jasmin Repeša.

                    Da je strateg Budućnosti uzet na zub, govori i sljedeća objava RSB Foruma, u kojoj uz sliku hrvatskog stručnjaka stoji natpis "Jasmine dobrodošao nazad u Pionir", uz citat Repešin da se "u Podgorici nije desilo deset odsto onoga što se desilo u Beogradu".

                    I prvi čovjek Zvezde, Nebojša Čović je imao jutros uvertiru pred sjutrašnji meč, kada je optužio direktora kluba iz Njegoševog parka, Dragana Bokana da je "plaćao transparente protiv njega", kao i "da mu se spremao linč u Podgorici".

                    Comment


                    • Sam je kriv, Repesa ..Sto se navijaca tice dokle god ministarski sinoci ne udaraju i pljuju igrace Buducnost trena sa cuti.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Misliš na Peci i Novicu?

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Od Novice mogu nesto i da nauce, ovi vasi "omladinci" nece videti tima dok su tu Vojvode, sinovi....
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          "Uoči odlučujuće pete utakmice finalne serije ABA lige između košarkaških klubova Budućnost Volija i Crvene Zvezde atmosfera se ponovo podgrijava, i izlazi van granica sportskog meča.

                          Tako jedno od glasila kluba iz Beograda, RSB forum je na društvenim mrežama Tviter i Instagram pozvao svoje navijače "da vrate gostoprimstvo" iz Podgorice, ostavljajući tačnu satnicu kada delagacija Budućnost Volija slijeće na aerodromu u Beogradu, kao i kada se tačno prijavljuje u hotel (sa sve imenom hotela).
                          Ova praksa do sada nije nikad praktikovana, a posebno čudi dio u kojem napominju da će uz delegaciju "plavo bijelih" dolazi i trener Jasmin Repeša.

                          Da je strateg Budućnosti uzet na zub, govori i sljedeća objava RSB Foruma, u kojoj uz sliku hrvatskog stručnjaka stoji natpis "Jasmine dobrodošao nazad u Pionir", uz citat Repešin da se "u Podgorici nije desilo deset odsto onoga što se desilo u Beogradu".

                          I prvi čovjek Zvezde, Nebojša Čović je imao jutros uvertiru pred sjutrašnji meč, kada je optužio direktora kluba iz Njegoševog parka, Dragana Bokana da je "plaćao transparente protiv njega", kao i "da mu se spremao linč u Podgorici".
                          slažem se sa tvojim upisom u potpunosti, ipak moram da ostavim jedan zlurad komentar: jesu li najavili vatromet u 3 sata posle ponoći?

                          Nigde ne pominje "da vrate gostoprimstvo" nije lepo ali ko pošteno radi, nema čega da se plaši.
                          Last edited by nebitan; 21-04-19, 19:20.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Od Novice mogu nesto i da nauce, ovi vasi "omladinci" nece videti tima dok su tu Vojvode, sinovi....
                            Ali priznaćeš komšo da imaju šta da nauče od Efstratiosa.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ma ništa se neće desiti...kroz zajebanciju objašnjavaju šta se desilo u PG

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                "Uoči odlučujuće pete utakmice finalne serije ABA lige između košarkaških klubova Budućnost Volija i Crvene Zvezde atmosfera se ponovo podgrijava, i izlazi van granica sportskog meča.

                                Tako jedno od glasila kluba iz Beograda, RSB forum je na društvenim mrežama Tviter i Instagram pozvao svoje navijače "da vrate gostoprimstvo" iz Podgorice, ostavljajući tačnu satnicu kada delagacija Budućnost Volija slijeće na aerodromu u Beogradu, kao i kada se tačno prijavljuje u hotel (sa sve imenom hotela).
                                Ova praksa do sada nije nikad praktikovana, a posebno čudi dio u kojem napominju da će uz delegaciju "plavo bijelih" dolazi i trener Jasmin Repeša.

                                Da je strateg Budućnosti uzet na zub, govori i sljedeća objava RSB Foruma, u kojoj uz sliku hrvatskog stručnjaka stoji natpis "Jasmine dobrodošao nazad u Pionir", uz citat Repešin da se "u Podgorici nije desilo deset odsto onoga što se desilo u Beogradu".

                                I prvi čovjek Zvezde, Nebojša Čović je imao jutros uvertiru pred sjutrašnji meč, kada je optužio direktora kluba iz Njegoševog parka, Dragana Bokana da je "plaćao transparente protiv njega", kao i "da mu se spremao linč u Podgorici".
                                Ovo je novi stepen ludila.

                                Ne znam ko može da podržava ovakve metode uoči jebene sportske utakmice.

                                Comment

                                Working...
                                X