Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Moze ako ne budete drugi a Buducnost treca
    Znas kako se kaze - lopta je okrugla.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Misliš da mu je problem da sazna imena onih "finih ljudi"?

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
      Pa vec je saznao imena koliko cujem. To je u principu targetiranje..ne bih ulazio u pricu o covicu..njega sam jednako podvukao sa sns-om..tako da je suvisno da pricam vise bilo sta o njemu...

      Igracima i strucnom stabu zelim sve najbolje...i da u buducnosti dodje sto pre privatizacija...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Znas kako se kaze - lopta je okrugla.
        Abraka dabra. Prvo da se Buducnost elimise u polufinalu pa neke naredne godine ako dovoljno vezbate i budete dobri za finale da igrate sa ovom Zvezdinom decom

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          A takođe si trebao preneti i komentar isto tako viđenog forumaša koji kaže da je takođe imao dobar poogled na taj deo (kao i ovaj čije delove postova si kopirao a u pitanju je vrlo često i iz ranijih godina ogorčeni sezonac koji ne uspeva da uđe u Pionir), koji kaže da nije ništa od navedenog primetio.
          Uglavnom za sve postoji dokaz, neko snimi, slika...samo sada nema oko bubotaka koje su dobili Kol i Bitadze (kao da ih klupski lekar ne bi zbrinuoa a saigrači snimili sa pametnim telefonima i sve bi završilo na društvenim mrežama i pre nego što bi Nebojša Čović izrecitovao superkalafradželisti.
          Smrad se oseća daleko, u laži su kratke noge..kako se za sve imaju snimci oko 3 utakmice a ovde nema?
          Losmi nije tegi već sa B92 Fender.
          Ma dobar je Cooper samo vi ne znate pravilno da se ophodite prema njemu...On je tu da nas zabablja i uveseljava....on vise i ne oseca bol, trenutno samo nostalgiju nekih davno bivsih vremena i mesta ..Ja njega razumem i zato ga podrzavam u borbi pre svega sa samim sobom..kad sebe pobedi, posle ce mu biti mnogo lakse..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Kojom decom?[emoji848]

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              A takođe si trebao preneti i komentar isto tako viđenog forumaša koji kaže da je takođe imao dobar poogled na taj deo (kao i ovaj čije delove postova si kopirao a u pitanju je vrlo često i iz ranijih godina ogorčeni sezonac koji ne uspeva da uđe u Pionir), koji kaže da nije ništa od navedenog primetio.
              Uglavnom za sve postoji dokaz, neko snimi, slika...samo sada nema oko bubotaka koje su dobili Kol i Bitadze (kao da ih klupski lekar ne bi zbrinuoa a saigrači snimili sa pametnim telefonima i sve bi završilo na društvenim mrežama i pre nego što bi Nebojša Čović izrecitovao superkalafradželisti.
              Smrad se oseća daleko, u laži su kratke noge..kako se za sve imaju snimci oko 3 utakmice a ovde nema?
              Losmi nije tegi već sa B92 Fender.
              Tamburas nije iz Novog Sada - znam Fendera, jos celiva ono Partizanovo vino sto mu ga poklonih onomad.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                u borbi pre svega sa samim sobom..kad sebe pobedi, posle ce mu biti mnogo lakse..

                Comment


                • @LosmiSK Mislis da je objavljivanje imena targetiranje sa mogucim posledicama po njih? Ne, ovo je samo pokazatelj koja struktura je zastitila Buducnost od poraza u trecem mecu. Deca onih koji obezbedjuju prljave milione su prva skocila i pljuvala igrace Zvezde, znaju sta im matorci pricaju kuci pa se sami ofiraju u hali. Stite interese svojih roditelja. To su zvanicne strukture kojima ne moze licno nista da se desi. Imajuci sve ovo u vidu Delije bi ispale ogromne face da imaju na tribini Pravda za Caku, stavljajuci svima do znanja da se zna da sve ovo sto se radilo u Podgorici nema veze sa navijackim grupama vec establismentom i tim najuzim kruzokom oko Bokana.

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Abraka dabra. Prvo da se Buducnost elimise u polufinalu pa neke naredne godine ako dovoljno vezbate i budete dobri za finale da igrate sa ovom Zvezdinom decom
                    To mu vise dodje za PUPS.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      To mu vise dodje za PUPS.
                      Tako je braco grobari malo da se nasmejemo na vasu tabelarnu nemoc unazad nekoliko godina

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Tako je braco grobari malo da se nasmejemo na vasu tabelarnu nemoc unazad nekoliko godina
                        Opet je to dosta manje od onih 13 godina urnisanja i piškanja gde se stiglo.

                        [emoji3]

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          @LosmiSK Mislis da je objavljivanje imena targetiranje sa mogucim posledicama po njih? Ne, ovo je samo pokazatelj koja struktura je zastitila Buducnost od poraza u trecem mecu. Deca onih koji obezbedjuju prljave milione su prva skocila i pljuvala igrace Zvezde, znaju sta im matorci pricaju kuci pa se sami ofiraju u hali. Stite interese svojih roditelja. To su zvanicne strukture kojima ne moze licno nista da se desi. Imajuci sve ovo u vidu Delije bi ispale ogromne face da imaju na tribini Pravda za Caku, stavljajuci svima do znanja da se zna da sve ovo sto se radilo u Podgorici nema veze sa navijackim grupama vec establismentom i tim najuzim kruzokom oko Bokana.
                          Mislim da nisu uopste krali sa sudijama..ono je bilo Bokanovo No No i merenje patke sa covicem...i nista vise od toga..uvredio ga je i ovaj muj e vratio jos gore...Mozda ce cova danas da ga nadvisi...koristili su sta imaju, posto ne kontrolisu tako bas varvare...bar mislim..ali u to ne ulazim..

                          Svadja dva bivsa dobra druga koja su mocna je uvek zajebana..i to je samo to...a vi, mi smo samo piuni koji oni koriste da dodju do zakljucka ciji je veci,a to cemo saznati veceras...Mislim da je to danas zatvoreno i da oni nemaju neku sansu tj sutra uvece...

                          Ne bi covic dozvolio takav samar, pa ni vlast..da uzmu titulu u BG-u...trebace im malo pravo sportsko cudo da sutra dignu trofej aba lige, ako nista bar u svlacionici..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Mislim da nisu uopste krali sa sudijama..ono je bilo Bokanovo No No i merenje patke sa covicem...i nista vise od toga..uvredio ga je i ovaj muj e vratio jos gore...Mozda ce cova danas da ga nadvisi...koristili su sta imaju, posto ne kontrolisu tako bas varvare...bar mislim..ali u to ne ulazim..

                            Svadja dva bivsa dobra druga koja su mocna je uvek zajebana..i to je samo to...a vi, mi smo samo piuni koji oni koriste da dodju do zakljucka ciji je veci,a to cemo saznati veceras...Mislim da je to danas zatvoreno i da oni nemaju neku sansu tj sutra uvece...

                            Ne bi covic dozvolio takav samar, pa ni vlast..da uzmu titulu u BG-u...trebace im malo pravo sportsko cudo da sutra dignu trofej aba lige, ako nista bar u svlacionici..
                            Ne kontrolise ni Covic Delije.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ovo je za pomračenje, nije za KKCZv topik.
                              Komšo, reaguj, plz.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                @LosmiSK Mislis da je objavljivanje imena targetiranje sa mogucim posledicama po njih? Ne, ovo je samo pokazatelj koja struktura je zastitila Buducnost od poraza u trecem mecu. Deca onih koji obezbedjuju prljave milione su prva skocila i pljuvala igrace Zvezde, znaju sta im matorci pricaju kuci pa se sami ofiraju u hali. Stite interese svojih roditelja. To su zvanicne strukture kojima ne moze licno nista da se desi. Imajuci sve ovo u vidu Delije bi ispale ogromne face da imaju na tribini Pravda za Caku, stavljajuci svima do znanja da se zna da sve ovo sto se radilo u Podgorici nema veze sa navijackim grupama vec establismentom i tim najuzim kruzokom oko Bokana.
                                Potpuno si u pravu, ne bih imao ništa da dodam.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X