Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Je li uporedio i namjernu Lazića sa nedosuđenim igračima Budućnosti u prvoj Šta ćemo s ulazom Fayea, kad mu 2 igrača kidaju ruku i dosude loptu za Budućnost. Uvijek objektivni PB, neki dan nas ovdje nazvao RSB forumom
    Jel nije ovaj na forumu ovde, nešto mi se čini da jeste

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Zlajo, Alek je Ostojin, mojne nama te avangarda fore, ne prolazi odkad ste sprcali milione na trenera a dobili nogobulj od Filipa Covica, uzivaj u finalu.
      Igrao vam Ficko mnogo leta u prvoj petorci, akobogda.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Vrlo cudna zelja od strane navijaca KKP?????????
        Pa kad je KKP prosao u finale bilo kod takmicenja a da je igrao protiv Filipa?
        Doduse vama je ionako svejedno po pola sezone navijate za jedan klub a drugu polovinu za drugi klub i briga vas.

        Comment


        • Originally posted by Ivan9 View Post
          Vrlo cudna zelja od strane navijaca KKP?????????
          Pa kad je KKP prosao u finale bilo kod takmicenja a da je igrao protiv Filipa?
          Doduse vama je ionako svejedno po pola sezone navijate za jedan klub a drugu polovinu za drugi klub i briga vas.
          rent a grobari

          Comment


          • "Igrao sam u velikim dvoranama, pred mnogo ljudi, ali nekada stvari odu izvan sporta. Niko ne voli da bude ispljuvan, pogotovo kad ne može da odgovori. To je bilo kukavički, da me neko od njih video na ulici, zna da to ne bi smeo da uradi. Takva je klima u Beogradu, kad igrate u ''Pioniru'' znate da će vas navijači vređati i pljuvati, ali ako pobedite, to čini trijumf mnogo slađim. Nadam se da ćemo uživati sutra", zaključio je Džekson.
            http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-je-jos-sladja


            Čitam i da pošteni zvezdaši prepričavaju o napadu onog šofera batinaša na igrače Budućnosti, ne znam da li je neko davao izjave za podgoričke novine...

            A si poludeo kad si video da je ona teleca glava "vozac" krenuo sa nase klupe da se obracuna sa igracima Buducnosti na poluvremenu prve tekme ispred tunela?
            Barovic je izbacen u nedelju u drugoj utakmici a ne u petak u prvoj. Tome je prethodilo to sto sudije nisu svirale faul na njemu. Trcao je za sudijom i kada ga je dodirnuo dobio je tehnicku. Poceli su da ga gadjaju upaljacima i on je sutnuo upaljac NIJE LOPTOM POGODIO nekoga i dobio iskljucujucu.
            Bukvalno da su ispraznili halu ne bi pogresili. I ne znam sto to nisu uradili. Prvi red ih je pogodio jedno 10 puta raznoraznim stvarima.

            Na poluvremenu je lik tik do tunela uhvatio sudiju i povukao. A sto onaj svinjar hoce da se bije sa Barovicem pa mu posle baca kosku bizoncina iz obezbedjenja je za svaku osudu, al ne nas svi hoce da uniste Covic svetionik borbe protiv ugnjetavanja.
            Bilo je čak i napada i na sudije...

            Na poluvremenu pri ulasku u tunel sudiju je napao lik u crnoj majici sa nekim crvenim inicijalima na njoj. Posle toga je najnormalnije seo na svoje mesto i nastavio da bude stoka kao sto je bio i pre toga. Nazalost moraces meni da verujes i ljudima koji su bili oko mene a ne pisu na forumu. Tako da nema za sta da me bude sramota moze samo tebe za tu glupost AKO NEMA SNIMKA NIJE SE NI DESILO
            citati od navijača Zvezde sa bratskog foruma, u pitanju su cenjeni forumaši poznati većini, možda čak i članovi ovog foruma, pa sam bio slobodan da prenesem njihovo viđenje sa prve 2 utakmice...

            Iskreno sam razočaran ako je ovo istina, a ne sumnjam da jeste, zašto o ovome nisu pisali forumaši SK i cenjeni beogradski novinari.
            Last edited by Cooper; 21-04-19, 10:24.

            Comment


            • Ovo ako nije tegi onda nije niko e al njega nije mrzelo sve ovo da napise..hehe kako brines za kosarku u regionu
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Barović jeste šutnuo upaljač ali je i činjenica da ga je Neša Ilić izveo sa terena. Na poziv nekog od sudija , čini mi se

                Sudije jesu imale problem prilikom ulaska u tunel na poluvremenu, ali ništa što se u Pioniru nije videlo bar sto puta. Tog u majici nisam video. Ne kažem da se nije desilo ali sumnjam da bi Pukl tek tako prešao preko fizičkog kontakta

                Taj debeli jeste problem, to je tačno.

                Malo i o tome kako su grobari iz PG videli treću u Morači... Opet , sa drugog foruma

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post

                  Iskreno sam razočaran ako je ovo istina, a ne sumnjam da jeste, zašto o ovome nisu pisali forumaši SK i cenjeni beogradski novinari.
                  Ja sam iznenađen tvojom mržnjom prema nama dragi moj visokopoštovani Kuperu. Ne valja ti to, mržnja i na lepotu utiče. Sve ružniji bićeš i brzo omatorićeš. Ja ovo iz dobre namere pišem.

                  Comment





                  • Cova objasnio
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post



                      Cova objasnio
                      Misliš da mu je problem da sazna imena onih "finih ljudi"?

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • @Jaqen Hghar Nemoj da si naivan. Zbog cega bi Zvezda pucala sebi u noge? Citaj sve ovo kao propagandni rat. Saopstenje Buducnosti je udica koju bi Covic "som", "saran" ili neka druga riba trebao da proguta. Ali ne lezi vraze. Zamisli koja bi histerija protiv nas bila u Crnoj Gori da se to sto prizeljkuje uprava Buducnosti i desi u Beogradu. Na tom talasu bi i politika jahala narednih godinu dana. Podmuklost rukovodilaca Buducnosti je perfidna, procitana. Ono sto ce se sigurno desiti jeste salva uvreda na red Bokana, prozivke Mila, neki transparent, i freneticno zagusljiva atmosfera podrska Zvezdi. Jedini problem jeste cinjenica da je prebijen navijac. Pala je krv sto bi se reklo i iz tog ugla pitanje je kakva ce reakcija severa biti neposredno na tribini. Jedva cekam da se sve zavrsi pa od sledece godine neka Partizan bitke bije hej hej hej sa Bokanom i ekipom u poluginalu PO....

                        Comment


                        • Moze Partizan da se bije sa djeticima i u finalu ABA lige dogodine.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Moze Partizan da se bije sa djeticima i u finalu ABA lige dogodine.
                            Moze ako ne budete drugi a Buducnost treca

                            Comment


                            • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                              kakav smeker, kaze necu ja da komentarisem kao moj kolega. a sta je rekao repesa da nije tacno?
                              rekao je da je bilo gore u bg u prva dva meca nego u podgorici, ili mozda to nije rekao, ili ti mozda nisi cuo, ili se mozda slazes

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-je-jos-sladja


                                Čitam i da pošteni zvezdaši prepričavaju o napadu onog šofera batinaša na igrače Budućnosti, ne znam da li je neko davao izjave za podgoričke novine...







                                Bilo je čak i napada i na sudije...



                                citati od navijača Zvezde sa bratskog foruma, u pitanju su cenjeni forumaši poznati većini, možda čak i članovi ovog foruma, pa sam bio slobodan da prenesem njihovo viđenje sa prve 2 utakmice...

                                Iskreno sam razočaran ako je ovo istina, a ne sumnjam da jeste, zašto o ovome nisu pisali forumaši SK i cenjeni beogradski novinari.
                                A takođe si trebao preneti i komentar isto tako viđenog forumaša koji kaže da je takođe imao dobar poogled na taj deo (kao i ovaj čije delove postova si kopirao a u pitanju je vrlo često i iz ranijih godina ogorčeni sezonac koji ne uspeva da uđe u Pionir), koji kaže da nije ništa od navedenog primetio.
                                Uglavnom za sve postoji dokaz, neko snimi, slika...samo sada nema oko bubotaka koje su dobili Kol i Bitadze (kao da ih klupski lekar ne bi zbrinuoa a saigrači snimili sa pametnim telefonima i sve bi završilo na društvenim mrežama i pre nego što bi Nebojša Čović izrecitovao superkalafradželisti.
                                Smrad se oseća daleko, u laži su kratke noge..kako se za sve imaju snimci oko 3 utakmice a ovde nema?
                                Losmi nije tegi već sa B92 Fender.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X