Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Kao sto vidite i na forumu i u javnosti , cjelokupna javnost u cg je osudila desavanja, mediji su osudili desavanja, mi forumasi iz nasih redova smo prvi osudili desavanja, kaznili su nas....trebali su jos vise.....Klub je odradio veoma lose neke stvari...dozvolio je nekim likovima (njih 5-10 likova) da bace sjenku na sve nas. Svi smo se ogradili od toga. Tako da sa te strane ...ima nade.
    Svaka čast!

    Comment


    • Ako dodje do pete utakmice i u BG se ponovi ludilo kao u prvoj utakmici u PG,nadam se da će Djordi biti pametan i zaključati El za divljake iz Aba!
      Ovakvi ne trebamo nikome!

      Comment


      • Evo slusam Novosela, kaze da postoji optimalne sanse i za drugo mjesto u EL za iducu sezonu. Konkurenti su nam iz VTB i turske lige..Znaci da sacekamo i tamo playoff ishode. Po meni oni bi to mjesto najradije dali Galatasaraju zbog masovnosti ili Lokosima iz Kubanja. Nadam se da nece te ekipe uci u finala ovih liga.

        Comment


        • Originally posted by hallucinogen12 View Post
          Evo slusam Novosela, kaze da postoji optimalne sanse i za drugo mjesto u EL za iducu sezonu. Konkurenti su nam iz VTB i turske lige..Znaci da sacekamo i tamo playoff ishode. Po meni oni bi to mjesto najradije dali Galatasaraju zbog masovnosti ili Lokosima iz Kubanja. Nadam se da nece te ekipe uci u finala ovih liga.
          Sumnjam za Kuban, pre ce tu da se čeka ishod Unics - Khimki i porazeni dobija pozivnicu. Ako Khimki ne dobije na parketu dobiće van to mogu da garantujem, dok u suprotnom ishodu me bih smeo da se zakunem ali verujem da imaju veće sanse od nas i ev.Galate.

          Comment


          • ABA moze dobiti ali sumnjam iskreno u Buducnost ako ispadne i ako su ulozile ogroman novac u igracki kadar i infrastrukturu...Galatasaray ima godinama unazad nestabilne finansije, turci su donji za kosarku i Dacka je ove godine bila smehotres...

            Rusi nisu ni malo atraktivni, duga su putovanja, nemaju neku bazu navijaca itd....Zvezda i partizan mogu biti atraktivni iz ovog dela Evrope, mozda i Buducnost ali tesko..kazem..Nemci imaju problem npr ako Alba ne bude druga oni zasluzuju pozivnicu ali ako bude npr mesto uzeo Oldenburg, onda imati Albu i Oldenburg je smesno..citao sam i njihove navijace da su i oni svesni da nemaju pare ali i uslove za to...Albu zeli EL to je sigurno....kao i Pariz ali oni tamo imaju dugacak proces ispred sebe da naprave uopste kosarkasku bazu i sredinu....

            Sta vise ja kad bih davao licencu rusima, mozda bih cak dao i Zenitu..zavisno ko uzme to mesto a bice verovatno Kuban ili Uniks..Himki teze malo ali ko zna...ali to su ekipe koje nisu atraktivne pre svega...

            ABA liga mozda moze dobiti, ali ne vole oni klubove na drzavnim sisama bez kvalitetnog marketinskog uticaja na ostatak lige. Svakako bi mi bilo drago da pre uzme Buducnost nego partizan iz razloga sto je Buducnost ipak ulozila velike napore igranjem u EC I EL zadnjih godina..dok je partizan samo sramotio uglavnom srpsku kosarku pre svega u EC, jedne godine cak nisu ni igralia prosle godine su dobili WC za EC...

            Alba, Zenit, mozda neki drugi rus pa tek onda ABA..sa tim da Alba uzme drugo mesto u nemackoj sanse rastu za neki ABA tim, ipak smo mi ovde kosarkaske nacije koje daju najvise NBA igraca uz francuze i spance...FRA prosto nema jos podlogu za dva tima u EL...a spanci su vec popunili broj..
            Last edited by LosmiSK; 19-04-19, 13:22.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Sersei, Partizan je jos uvek ime u evropskoj kosarci, za razliku od vas,
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Sersei, Partizan je jos uvek ime u evropskoj kosarci, za razliku od vas,
                Vidi Hot Pie Ne kazem ja da smo mi ime. Samo ste vi vase srozali, veca imena su od vas Bosna,Split,Cibona, Vareze, Kantu,Limoz itd...pa ne igraju ni Evro Kup..sem Limoza dakako...

                Imali ste rezultate, ali trenutno ste na marginama i koliko god ti bio ostrascen moras napisati da je ovo sto sam ja napisao pre svega tacno....
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Vidi Hot Pie Ne kazem ja da smo mi ime. Samo ste vi vase srozali, veca imena su od vas Bosna,Split,Cibona, Vareze, Kantu,Limoz itd...pa ne igraju ni Evro Kup..sem Limoza dakako...

                  Imali ste rezultate, ali trenutno ste na marginama i koliko god ti bio ostrascen moras napisati da je ovo sto sam ja napisao pre svega tacno....

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Sramotna kazna. Linc koji su doziveli igraci i delegacija Zvezde nezapamcen je u kosarkaskim krugovima. Bruka i sramota.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Sramotna kazna. Linc koji su doziveli igraci i delegacija Zvezde nezapamcen je u kosarkaskim krugovima. Bruka i sramota.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      Ti se prospes svaki put kad otvoris usta. Pogledaj malo istoriju duela Zvezde sa Partizanom i sta je sve bilo NA parketu, da ne pominjemo tribine

                      Comment


                      • Stefanje ispao najpametniji ovde sto se samobanovao od pisanja...neki upisi samo propagiraju mrznju i gluposti...Opustite se, to je kosarka..sutra ujtru vas cekaju isti problemi...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • jedino na sta mogu da se uguraju u EL je kamara para koju imaju i obilata pomoc ove antisrpske vlasti koja nam vodi drzavu u propast ...

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Stefanje ispao najpametniji ovde sto se samobanovao od pisanja...neki upisi samo propagiraju mrznju i gluposti...Opustite se, to je kosarka..sutra ujtru vas cekaju isti problemi...
                            Jes, vala, treba probrati sta obrisati, sta prebaciti na Pomracenje, koga banovati i na koliko......
                            Last edited by kronostime; 19-04-19, 16:02.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Samo da vise ne bude huliganstva , samo teren, ocekujem petu nadam se prstenu vec dole.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Samo da vise ne bude huliganstva , samo teren, ocekujem petu nadam se prstenu vec dole.
                                Jbg, i prstenac je opcija - al` dobijas.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X