Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E vidis kako si nedosledan. Sve sto se u Beogradu desavalo je posledica proslogodisnjeg podzemlja Bokana i Aba lige. Sto se skandiranja Covicu tice i tih bljuvotina, covek nije bio u hali. Ne postoji dovoljno dobar odgovor i ja te razumem na gornje pitanje. Zasto MUP nije pozvao na informativni razgovor izgrednike. (sopstvene radnike). Pamtis Coviceve bljuvotine od proslog aprila a ne secas se kosarkaskog podzemlja iz Podgorice iz aprila prosle godine. Sve je ok. Normalno komuniciramo i barem na forumu nema zle krvi. Razumem tvoju analizu i osvrt na desavanja. Postujem sta si napisao. Pljuvanje i oni ekseri ko zna koliki su horor film za svaku sportsku manifestaciju. Veruj jedva cekam sledece godine da gledam Buducnost - Partizan u polufinalu PO . Ovde su ogromni interesi ugrozeni obostrano tako da je sve ovo i ocekivano. NIko normalan nece dozvoliti pljacku na parketu i brejk. Ako tako ostane onda Zvezda zbog prednosti domaceg terena dobija 3:2 Meni je zao sto Zvezda ne igra u najboljem sastavu zbog ozleda. Lepo je gledati rastrcanu Zvezdu na nacin na koji to nije radila celu sezonu. Buducnost je favorit ima bolji tim ali utisak je da je Goga apsolutno ustopovan ispod kosa i da buducnost nema snagu da osvoji ove godine Aba ligu. Umisljena kvazi elita oko Buducnosti brani pozicije, ponos, fabrikuje gluposti koje su deo zvanicnog kolorita u Crnoj Gori i na tom talasu jase. Ali dobro svako radi onako kako ume i zna.
    Za kraj interesuje me tvoje misljenje ako dodje do pete utakmice iz tvog ugla imajuci u vidu april ove godine kakvo ponasanje navijaca u Beogradu ocekujes i da li ce takvo ponasanje biti zasluzeno?

    Comment


    • Za kraj interesuje me tvoje misljenje ako dodje do pete utakmice iz tvog ugla imajuci u vidu april ove godine kakvo ponasanje navijaca u Beogradu ocekujes i da li ce takvo ponasanje biti zasluzeno?

      Biće isto kao u prve dve . Samo se nadam da će se neko dozvati pameti i skloniti one iza klupe Budućnosti i sve će biti bez problema. Šta znači zasluženo ? Crvena linija preko koje nema prelaska je bilo kakav fizički kontakt sa igračima , sudijama ...
      Last edited by Samo Zvezda; 19-04-19, 11:06.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Biće isto kao u prve dve . Samo se nadam da će se neko dozvati pameti i skloniti one iza klupe Budućnosti i sve će biti bez problema.
        Пре два дана у Морачи нису дивљали навијачи већ безбедоносне структуре у цивилу и високи фунцкионери ДПС-а! Због тога Будућност заслужује лустрацију, а не уклањање столица са ВИП позиција. Дакле, пре два дана неформално дивљао је један од прстенова Мила Ђукановића. Ово су јако опасне игре које подривају спорт, кошарку.

        Comment


        • Na terenu je pored sina ministra policije prepoznat i Aleksandar Mijailovic, glavni sponzor Mege koji se dovodi i u vezu sa finansiranjem autoputa Bar-Boljare. Bas lepa ekipica...

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Пре два дана у Морачи нису дивљали навијачи већ безбедоносне структуре у цивилу и високи фунцкионери ДПС-а! Због тога Будућност заслужује лустрацију, а не уклањање столица са ВИП позиција. Дакле, пре два дана неформално дивљао је један од прстенова Мила Ђукановића. Ово су јако опасне игре које подривају спорт, кошарку.
            Sve i da je ovo tačno , kakve to veze ima sa eventualnom petom utakmicom u Pioniru ?

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Sve i da je ovo tačno , kakve to veze ima sa eventualnom petom utakmicom u Pioniru ?
              Bice problema. Kako da ne bude problema. Jos kad se veceras Covic pojavi u hali pa kad krenu vredjanja nedao bog jedan ekser da poleti. Strukturalno drzava Crna Gora je usla u odbranu Buducnosti van parketa. Ako dodje do petog meca mislis da Covic nece da krene da defiluje konferencijama za stampu ili saopstenjima.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Bice problema. Kako da ne bude problema. Jos kad se veceras Covic pojavi u hali pa kad krenu vredjanja nedao bog jedan ekser da poleti. Strukturalno drzava Crna Gora je usla u odbranu Buducnosti van parketa. Ako dodje do petog meca mislis da Covic nece da krene da defiluje konferencijama za stampu ili saopstenjima.

                Ma neće , samo bez onih iza klupe Budućnosti i sve će biti ok . To je minimum koji kkcz mora da uradi da ne bi dala povod za bilo kakve komentare . Verbalno ne možeš da sprečiš ali fizički kontakt možeš i moraš .Kraj priče

                Comment


                • Ja mislim da se ova saga sa lincom zavrsila... i da ce od veceras sve biti koliko toliko normalno.

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    E vidis kako si nedosledan. Sve sto se u Beogradu desavalo je posledica proslogodisnjeg podzemlja Bokana i Aba lige. Sto se skandiranja Covicu tice i tih bljuvotina, covek nije bio u hali. Ne postoji dovoljno dobar odgovor i ja te razumem na gornje pitanje. Zasto MUP nije pozvao na informativni razgovor izgrednike. (sopstvene radnike). Pamtis Coviceve bljuvotine od proslog aprila a ne secas se kosarkaskog podzemlja iz Podgorice iz aprila prosle godine. Sve je ok. Normalno komuniciramo i barem na forumu nema zle krvi. Razumem tvoju analizu i osvrt na desavanja. Postujem sta si napisao. Pljuvanje i oni ekseri ko zna koliki su horor film za svaku sportsku manifestaciju. Veruj jedva cekam sledece godine da gledam Buducnost - Partizan u polufinalu PO . Ovde su ogromni interesi ugrozeni obostrano tako da je sve ovo i ocekivano. NIko normalan nece dozvoliti pljacku na parketu i brejk. Ako tako ostane onda Zvezda zbog prednosti domaceg terena dobija 3:2 Meni je zao sto Zvezda ne igra u najboljem sastavu zbog ozleda. Lepo je gledati rastrcanu Zvezdu na nacin na koji to nije radila celu sezonu. Buducnost je favorit ima bolji tim ali utisak je da je Goga apsolutno ustopovan ispod kosa i da buducnost nema snagu da osvoji ove godine Aba ligu. Umisljena kvazi elita oko Buducnosti brani pozicije, ponos, fabrikuje gluposti koje su deo zvanicnog kolorita u Crnoj Gori i na tom talasu jase. Ali dobro svako radi onako kako ume i zna.
                    Za kraj interesuje me tvoje misljenje ako dodje do pete utakmice iz tvog ugla imajuci u vidu april ove godine kakvo ponasanje navijaca u Beogradu ocekujes i da li ce takvo ponasanje biti zasluzeno?

                    Ne moze biti posledica Bokana nikako. Ok. Mi smo osudili sebe. Krenuli smo prvi korak. Prihvatili kaznu, neki od nas misle da je kazna mala i sto kao i vi. Za tog da kazem inicijatora se apsolutno ne slazem sa tobom. To je vec prezvakana prica. Jednostavno se oko inicijatora ne slazem. To mozemo naknadno analizirati kad se zavrsi finale. Sa mirom. Sad zurim pa to analiziramo naknadno, svako sa svoje strane.

                    Sto se tice sportskog aspekta , to sam vec rekao da mislim da ste bolja ekipa ove sezone.

                    Sto se tice poslednjeg pitanja , sve cemo da vidimo, meni bi lakse bilo da vratite istom mjerom (da vas ne slusam vise kako mi drzite moralne lekcije )


                    Evo za kraj .... https://www.youtube.com/watch?v=tklp1j7aMF4
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 19-04-19, 11:24.

                    Comment


                    • Pa da veceras ce ulogu imati navijaci, i sve ce se oprati tako sto ce za bilo koji incident biti okrivljeni navijaci koji su nasankani pre dva dana od strane bezbedonosnih struktura. Tako da ce krivac za bilo sta u Beogradu biti vinovnici vecerasnjeg meca a tu se videti nece sluzba u civilu. Sve je ovo jako opasno. Nemojte da zaboravite da se igra na sve ili nista. Pukovnik ili pokonik mode gde se domacinstvo eksplatise do maksimuma videli smo to pre dva dana. Videcemo u Beogradu na koj nacin ce se taj revolt ispoljiti. To niko ne moze da zna u ovom trenutku.
                      @Nemam_ti_kad Sve Ok. Ja se necu oglasavati do kraja vecerasnjeg meca. Budi pozdravlejn.
                      Last edited by suptil; 19-04-19, 11:26.

                      Comment


                      • Za sve utakmice ove serije sam "znao" ishod. Ovo večeras može baš na svaku stranu da ode. Moguće čak i da se utakmica ne privede kraju.
                        Ako do pete utakmice i dođe, tu su stvari opet jasne.

                        O odnosima JSD i Budućnosti ne bih polemisao. Nadam se da će sve što nam pričaju imati prilike da demonstriraju i u nekom polufinalu, za nekih 5-10 godina.

                        Comment


                        • Mislim da ne varijanta Kosovo već završena kod Vučka, tako da ne znam zašto bi mu sada neko gratis dao WC.
                          Druga stvar je što je Partizan već prethodne godine igrao Evropu na WC, pa baš par sezona u nizu igrati na pozivnice... to malo teže ide.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Пре два дана у Морачи нису дивљали навијачи већ безбедоносне структуре у цивилу и високи фунцкионери ДПС-а! Због тога Будућност заслужује лустрацију, а не уклањање столица са ВИП позиција. Дакле, пре два дана неформално дивљао је један од прстенова Мила Ђукановића. Ово су јако опасне игре које подривају спорт, кошарку.
                            Nije Budućnost kriva što je talac vlasti, kao što bi i Zvezdi da se pojavi sin pičkoustog i da počne da je*e majku redom, da pljuje i slično (pored bi sigurno bilo par mandričla, SDB ekipa, etc...pa ga ti diraj kada ne znaš šta te sutra čeka kao posledica. Dakle, treba kazna i ova je baš primerena a naša država treba na osnovu sniimaka da proglasi persone non grata likove kojima Srbi i Srbija smeta (a vrlo često provode noćni život po splavovima).
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Nije Budućnost kriva što je talac vlasti, kao što bi i Zvezdi da se pojavi sin pičkoustog i da počne da je*e majku redom, da pljuje i slično (pored bi sigurno bilo par mandričla, SDB ekipa, etc...pa ga ti diraj kada ne znaš šta te sutra čeka kao posledica. Dakle, treba kazna i ova je baš primerena a naša država treba na osnovu sniimaka da proglasi persone non grata likove kojima Srbi i Srbija smeta (a vrlo često provode noćni život po splavovima).
                              Slazem se sa ovim. Samo gospodski i ostro. To sto nece moci da izadje na splav i da se kurci ce mu biti najveca kazna. Nema u Srbiju uci pa se jebi.

                              Comment


                              • Нисам хтео да пишем али вучете ме за тастатуру. Управу сте, део структура добиће забрану уласка а не обични навијачи. Због тога је кримен са прошле утакмице тако тежак и посебан. Обични навијачи нису учествавали у пропусту који је третиран. Повици, транспаренти и ексери то не рачунам.

                                Comment

                                Working...
                                X