Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Sta ti decko pises, pojma nemas..Novi Sad sa Vojvodinom je centar multikulturalizma, koji crni BG xD
    Ti si živ primer izvini, u pravu si.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Zovem te na sledeci Bajram da idemo pred Bajrakli dzamiju da im cestitamo praznik kao sugradjani, a sad na Ederlezi da posetimo bracu Rome i da se provedemo uz muziku.
      Poziv vazi i za Urosa.
      Nikakav problem što se mene tiče. Dosta komuniciram sa ljudima iz Sandžaka na poslu i mogu reći sve najlepše o njima.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Kad budem osećao potrebu a ja ću otići. Ne čestitam ni braći Jevrejima sem onih koje poznajem praznike, da imam nekog druga islamske veroispovesti čestitao bih mu.

        Ja ne idem ni pred crkvu za Božić da čestitam ljudima, ne znam što bih išao ispred džamije.

        I ne znam kad su im praznici znam samo da imaju ono leti nekad kada ne jedu preko dana.

        A nemam ni druga Roma da mu čestitam. Jbg.

        Nemam ni druga katolika. Nije jer neću nego dolazim iz homogene sredine a u Beogradu nisam upoznao nikoga sem par Jevreja.

        A ako baš hoćeš neko moje mišljenje, ali ono baš, ne razmišljam o tome. Imao sam poslovna iskustva sa ljudima islamske veroispovesti i mogu ti reći da su neverovatno su pošteni. Srbin bi me zajebao na keca u pola slučajeva.

        Nisam ja za mržnju nikako ali nisam ni za ignorisanje činjenica a to je da se narodi ovde mrze. Evo vidi ovu djecu.



        Ne možemo decu učiti da se vole pa svakih 40 godina ratovati. Moraju stvari da se menjaju iz korena. Prvo da se priznaju zločini svih strana i onda da se potpiše akt o nenapadanju na 200 godina i liberalizuje trgovina, da se zacementiraju granice i prava manjina.

        Da ljudi budu sigurni da je to iza. Ovako svako malo političari mogu to da iskoristw.
        Last edited by Cassius Clay; 18-04-19, 19:54.

        Comment


        • Originally posted by poacher View Post
          Нема се кад, свако мало исплива неки скандалозан снимак неандерталаца и насилника пуштених да раде шта хоће без имало контроле.

          Jasta, brate!
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post

            Jasta, brate!
            Pa nisu mu spominjali porodicu, odnosno nedužne u celoj priči kao što to rade neki drugi. I dubina dna se razlikuje.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Pa nisu mu spominjali porodicu, odnosno nedužne u celoj priči kao što to rade neki drugi. I dubina dna se razlikuje.
              Cijela poenta je da je on sigurno sjedio u sali za razliku od Covica koji je presjedio u hotelu jer jebe im se da bilo sta regularno obezbjede.

              Comment


              • Da, ali mogu da se kladim da ce sutra Covic biti u hali. Svojim bitisanjem u hali isprovocirace iskusno tribine, i time ce imati odresene ruke da bukvalno u petom mecu radi sta hoce u Beogradu.

                Comment


                • Sad videh sta je sve danas izaslo. Stvarno strasno, neki orangutani pusteni na teren, pljuju i psuju igrace, a medju njima se nasao sasvim slucajno i sin ministra policije koji na terenu kidise na Milenka Topica, nekadasnjeg igraca Buducnosti??? Gadjaju loptom igrace i strucni stab, jedino se videlo jasno da ona tuca nije napad na klupu, vec je samo ograda bila kolateralna steta u tuci na tribinama, koja se prenela na teren gde se vidi da jedan orangutan nabada jednog decka. Enis se javio sa recima da je u proslogodisnjem plej ofu sve vreme bio pljuvan i gadjan cim ustane sa stolice.

                  Atmosfera u Moraci je oduvek bila neartikulisana i divljacka ali ovo jucerasnje sto je zapoceto u proslogodisnjem plej ofu, je prevazislo sve granice. Mene bi bila sramota ovih ljudi da sam Podgoricanin. Treba se zahvaliti i Jasminu Repesi sto je podstakao ova desavanja svojom hrkotinom od izjave.

                  Comment


                  • Kolko ima istine u ovome ? Borba saznaje: Zbog divljanja navijača ABA liga prazni Moraču za meč u petak! Jeste da je izvor Borba ali opet...
                    " Prema našim informacijama, kompletan parter će biti ispražnjen, gdje su najvatrenije pristalice Budućnosti, koji su vršili pritisak na gostujuće igrače i na sudije, kao i tri donja reda duž cijele dvorane. "
                    Last edited by suptil; 18-04-19, 23:07.

                    Comment


                    • Ako imaju pameti to ce uraditi.... verovatno su shvatili da je vrag odneo salu i da to nikome ne ide u prilog. Nema smisla igrati kosarku dok raznorazni orangutani se nalaze na parketu zajedno sa igracima.... ne znam dal se to ikad desilo, a da je jos jedan od njih sin ministra policije.
                      Mislim da ce sutra biti potpuno druga prica i da necemo gledati ovakva desavanja...

                      Comment


                      • Ne pamtim da se ikada ovoliko intenzivno pisalo izmedju dve utakmice finalne serije. Jos kada vidimo teme o kojima se raspravlja stvarno je sve ovo izvan realnog.

                        Comment




                        • Tek sada vidim ovo. Ovo je ne sramota, nego za izbacivanje. Nadam se da će u skorije vreme igrati Zvezda i Budućnost u fudbalu nešto. I to se iskreno nadam.

                          Comment


                          • @uros Kazu da je Rocanov mali bio iza Zvezdine klupe i ucestvovao u onom incidentu...

                            Comment


                            • Ma daj brate ovo je stvarno preterano. Što, mi nemamo budala?

                              Ja bih poslednju stavio u Železnik i razdelio prvoj ekipi da udje bez obeležja pa nek igraju ako mogu koš da pogode.

                              Pa kad bude sa razglasa da se smiri publika a ono



                              Pa imam i mi ludaka za trku, molim lepo. Ajde sve ali na teren da udju, čekao bi ih ja u Železniku.

                              Comment


                              • Da zavrsimo ovo , pa od sledece godine nek se grobari cepaju sa njima u polufinalu

                                Comment

                                Working...
                                X