Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Na svog bivšeg igrača! OLOš!

    Razumem šta hoćeš da kažeš ali zar nije logičnije da se oglasi neko iz Aba lige ?

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Da ali dokle će to da ide? gde je kraj? Neko da izgubi glavu?
      Nažalost ovde se reaguje tek kada se nešto strašno desi.



      25:30 Cane objasnio neke stvari.

      ''Što se ona dva debila ustvari nisu potukla između sebe a da su svi gledali pa možda i neka opklada da padne''.

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        http://www.mozzartsport.com/kosarka/...8tylBb6K1cLF4w

        Погледајте само ту мржњу, ту нетрпељивост... Где су полицијске снаге да интервенишу, лик је на метар од играча био...
        Tu su da pomognu malo

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Tu su da pomognu malo

          То је то чувено чојство и јунаштво икс де

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            “Navijanje fenomenalno, rekoh! Bio sam na parketu kad je izašla Zvezda, tu sam se bojao reakcije nakon šutiranja i pendreka u BG, ali ništa strašno nije bilo i dobio je bolji tim.

            Dio Sofrovog statusa koji je obrisao jer je vrijedjao ove sto mu komentarisu. Sve se vise spominje ovo, izgleda da nije spin. Sve u svemu otrov na obije strane.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
            Gasi internet. Imamo post godine.
            Svaka cast.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Ovo što ti radiš je prevršilo svaku meru. Pogotovo sa pozicije moderatora.
              Što se mene tiče izgubio si svaki kredibilitet da to obavljaš dalje.

              Potpuno zanemaruješ, valjda sa namerom, da većina ljudi koji ovde pišu nisu delije... kačiš slike zbog kojih je i klub i većina navijača ušla u sukob sa delijama...




              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
              Ma kuliraj. Mocice za par dana svi kolektivno da odu u Podgoricu i placu kada osvojimo ABA ligu.


              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Na svog bivšeg igrača! OLOš!
                Kaže sin da nije uradio ništa ...pa ti sad veruj svojim očima

                - Na osnovu sramnih prozivki po raznim portalima, osećam se dužan da demantujem gnusne laži da sam PLJUVAO igrače Zvezde. Istina je da sam uvek na stolicama do tunela i da svaku utakmicu bodrim klub strastveno i emotivno kao i poslednji put, ali isto tako ne mogu da ostanem imun na uvrede i komentare bez osnova, jer niti mi kućno vaspitanje dozvoljava, niti bih ikad, kao bivši sportista takav ispad sebi dozvolio. Ukoliko se neko našao uvređen, upućujem mojhe iskreno sportsko izvinjenje. A da navijam i da ću navijati za svoj klub, to uvek, ali sportski, kao i do sada - napisao je Amar Nuhodžić.
                Last edited by Samo Zvezda; 18-04-19, 16:06.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Slazem se ja,vjerujem da ce obezbjedjenje biti duplo prisutnije oko terena kao i u tunelu da bi se sprijecile takve situacije.
                  To je neophodno.
                  A zasto obezbedjenje? Zar nije normalno da se nakon incidenata teren suspenduje na par utakmica?

                  Comment


                  • Bolje vam je da ne dolazite u Beograd.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Nasuprot tome Dekarde, dobro došli su u prestonicu obrazovanja i kulture, dobro došli su u panteon evropske košarke.
                      Last edited by nebitan; 18-04-19, 17:10. Reason: o jeebem ti debele prste i tastaturu
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        I stvari ce se smiriti u kosarci...
                        Dok ste nas pobedjivali sa 40 razlike, bili smo super. Dok je Buducnost kupovinom mnogih reprezentativaca bila prvak tadasnje drzave, opet smo bili OK.
                        Ocigledno je da jedino ne valjamo kada smo konkurentni, ili gle drskosti, pobedjujemo. Odjednom postadoste braca i zdusno podrzavate jedni druge. Neverovatno... Zar ne kapirate da vam je zajednicki imenitelj KKCZ?
                        Mozete da se hvatate Choa koliko hocete, ali vi imate problem sa pozicijom KKCZ, ne sa NC.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Bolje vam je da ne dolazite u Beograd.
                          Originally posted by Ganac View Post
                          Nasuprot tome Dekarde, dobro došli su u prestonicu obrazovanja i kulture, dobro došli su u panteon evropske košarke.
                          Поставља се питање да ли се спустити на овај ниво и организовати праву атмосферу линча и пендречење у тунелу (кад нам већ то приписују бар нек имају разлога), буђење играча током ноћи, бацања петарди у хотел и сл. или се поставити господски и показати НИВО?

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Bolje vam je da ne dolazite u Beograd.
                            Bolje da se sve zavrsi brzo..bojim se masovnog iseljavanja nasih, doduse nekih navijaca u Ameriku...na neko neodredjeno vreme...Zbog toga bih voleo da se ovo stvarno brzo zavrsi...Covicu spreci migraciju!!!!!! Pravi Zvezdasi polako nestaju...blede..tesko ce biti izdrzati dok Laza ne digne pehar!!!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Evo još malo za one sa jeftinijim ulaznicama

                              Sin ministra policije Crne Gore pljuvao igrače Zvezde VIDEO

                              Amar Nuhodžić, sin ministra Unutrašnjih poslova Mevludina Nuhodžića, pljuvao je igrače Crvene zvezde, prenose "Vijesti.me".
                              Izvor: B92 četvrtak, 18.04.2019. | 16:15


                              Prilikom izlaska na parket crveno-belih Nuhodžić (u plavoj majici) je ulazio na teren, iz prvog ili drugog reda, i pljuvao ih.

                              Njegovo sramno ponašanje nije sankcionisano i on je ostao u "Morači" i odgledao utakmicu do kraja.


                              Nije on bio jedini, mnogi su se ponašali nesportski, a jedan zvezdin navijač je umalo linčovan.

                              On je za isti portal demantovao da je pljuvao i da to nikada sebi ne bi dozvolio.

                              "Istina je da sam uvek na stolicama do tunela i da svaku utakmicu bodrim klub strastveno i emotivno kao i poslednji put, ali isto tako ne mogu da ostanem imun na uvrede i komentare bez osnova, jer niti mi kućno vaspitanje dozvoljava, niti bih ikad, kao bivši sportista, takav ispad sebi dozvolio", kazao je Nuhodžić.

                              "Ukoliko se neko našao uvređen, upućujem moje iskreno sportsko izvinjenje. A da navijam i da ću navijati za svoj klub - to uvijek, ali sportski, kao i do sad", zaključio je on u reagovanju.

                              Zvezda je izgubila utakmicu u "Morači" i Budućnost je smanjila na 2-1 u seriji. Naredni meč igra se u petak od 19 časova.


                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Da li ovi besprizornici koji su nasrnuli na Milenka Topića
                                mogu i dalje da budu na tribinama u prvom redu do aut linije.
                                Znači ova dvojica nisu neki tamo navijači iz mase nego neki VIP kurčevi...
                                I guess

                                Comment

                                Working...
                                X