Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja svega mi ne kapiram sta pokusavas sa ovim da postignes?
    Sta je poenta tvog posta? Kakve ovo veze ima sa bilo cim ispisanim na prethonih 10 stranica??

    Sad bi ja kao trebao da okacim sliku skrnavljenja pehara u sluzbenim prostorijama KKP kao ekvivalent prve slike.
    Za drugu ne vidim problem. Performans u pauzi poluvremena. Meni se licno ne dopada ali mnogo sto sta se meni ne dopada pa ne ismevam to.
    Za trecu ne vidim poentu? Nacionalisticka poruka koja nema veze sa vredjanjem majke bilo cije? Sad bi ja na ovo trebao da okacim sliku vredjanja Guroviceve cerke pa bi onda ti opet kacio one tvoje slike pehara i brojanja sampionskih titula. Posteno te slike nema vec 10 strana.

    Ajd da se dogovorimo posto ti imas prava na to:
    Lepo obrises ovaj tvoj post a ja ti dajem odobrenje da obrises i ovaj moj jer su podjednako besmisleni.
    Lepo SHIFT + DEL i pravicemo se kao da nista nije bilo

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Ja svega mi ne kapiram sta pokusavas sa ovim da postignes?
        Sta je poenta tvog posta? Kakve ovo veze ima sa bilo cim ispisanim na prethonih 10 stranica??

        Sad bi ja kao trebao da okacim sliku skrnavljenja pehara u sluzbenim prostorijama KKP kao ekvivalent prve slike.
        Za drugu ne vidim problem. Performans u pauzi poluvremena. Meni se licno ne dopada ali mnogo sto sta se meni ne dopada pa ne ismevam to.
        Za trecu ne vidim poentu? Nacionalisticka poruka koja nema veze sa vredjanjem majke bilo cije? Sad bi ja na ovo trebao da okacim sliku vredjanja Guroviceve cerke pa bi onda ti opet kacio one tvoje slike pehara i brojanja sampionskih titula. Posteno te slike nema vec 10 strana.

        Ajd da se dogovorimo posto ti imas prava na to:
        Lepo obrises ovaj tvoj post a ja ti dajem odobrenje da obrises i ovaj moj jer su podjednako besmisleni.
        Lepo SHIFT + DEL i pravicemo se kao da nista nije bilo
        Neverovatna lakoca relativizovanja, Ivan9, 2019.godina, Kat.br. 8145.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ma nema veze sto bi ti uopste odgovarao na bilo koje pitanje. Samo nastavi da kucas bilo sta bez obzira da li ima smisla ili ne..

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post


            Nisam ni sumnjao da bi tako bilo najbolje
            Mrznja je čudo. . .

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Samo da podsetim "postenjacine" na neke stvari:







              pa nek onda pricaju o zlu.
              Ovo što ti radiš je prevršilo svaku meru. Pogotovo sa pozicije moderatora.
              Što se mene tiče izgubio si svaki kredibilitet da to obavljaš dalje.

              Potpuno zanemaruješ, valjda sa namerom, da većina ljudi koji ovde pišu nisu delije... kačiš slike zbog kojih je i klub i većina navijača ušla u sukob sa delijama...




              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • http://www.mozzartsport.com/kosarka/...8tylBb6K1cLF4w

                Погледајте само ту мржњу, ту нетрпељивост... Где су полицијске снаге да интервенишу, лик је на метар од играча био...

                Comment


                • https://twitter.com/i/status/1118840648357036032
                  https://twitter.com/i/status/1118840648357036032
                  Kako nasruću kerberi na Topa...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    http://www.mozzartsport.com/kosarka/...8tylBb6K1cLF4w

                    Погледајте само ту мржњу, ту нетрпељивост... Где су полицијске снаге да интервенишу, лик је на метар од играча био...
                    Katastrofa!

                    Comment


                    • Na svog bivšeg igrača! OLOš!

                      Comment


                      • Да сам на њиховом месту забринуо би се што се Човић не оглашава. Мудро припрема дочек за мајсторицу

                        Comment


                        • Bokan je opet ispao glup...Znao je Coki sta ce biti i poslao ljude da to snime kako treba,a on se povukao klasicno u hotel...Bokan nije posle prve tekme skontao da treba nesto i da snimi, mada jesu vratili duplo gore, ali ako bude meca pet bez sumnje da je ovo najmanje sto mogu da ocekuju...Samo sto mislim da u BG nece kurcic da dozvoli neko vece sranje i da ce policija to da tamani, bar ne na terenu...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by poacher View Post
                            Да сам на њиховом месту забринуо би се што се Човић не оглашава. Мудро припрема дочек за мајсторицу
                            Da ali dokle će to da ide? gde je kraj? Neko da izgubi glavu?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Da ali dokle će to da ide? gde je kraj? Neko da izgubi glavu?
                              Док не крену са кажњавањем, скандирање и пљување је већ постало део фолклора нажалост ту се огледа кућно (не)васпитање и људски талог (да пљунеш човека заиста треба бити неандерталац), али зато убацивање упаљача, кованица, оних шрафова од јуче итд. одма један меч пред празним трибинама. Улажење на паркет 2 меча и тако даље и онда ће стока да се доведе у ред. То се односи и на навијаче будућности и Звезде и партизана, сваки прекршај санкционисати и све ће се довести у ред.
                              Овако само може крв да падне

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Bokan je opet ispao glup...Znao je Coki sta ce biti i poslao ljude da to snime kako treba,a on se povukao klasicno u hotel...Bokan nije posle prve tekme skontao da treba nesto i da snimi, mada jesu vratili duplo gore, ali ako bude meca pet bez sumnje da je ovo najmanje sto mogu da ocekuju...Samo sto mislim da u BG nece kurcic da dozvoli neko vece sranje i da ce policija to da tamani, bar ne na terenu...
                                Тек ће испливавати снимци, не може нико са Човићем у игранку спреман је тај у свакој ситуацији. Не можеш бити већи Човић од Човића!

                                Comment

                                Working...
                                X