Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da ode zli Dulo...
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Samo da ode zli Dulo...
      I stvari ce se smiriti u kosarci...
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • A ovaj "novinar" je primer moralnosti. On bi hapsen u Italiji zbog napada na maloletne devojcice od 14godina?
        Ne znam ni koji K. prenosite njegove dubokoumne stavove....

        Comment


        • Opet, o kakvom pendrecenju je rec...jeste li vi pri cistoj svesti da tako sto poverujete
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Sto ne okaci ostatak texta sa cetnicima i fasistima? Ako je ta budaletina rekevantna i tvrdi kako su ih pendrecima tukli u BG, kako to niko iz kluba da se pozali?
            U napomeni sam stavio da je vrijedjao, a cilj mi je ovaj dio oko tuce igraca u tunelu Pionira.
            Sofro jes idiot, ali je upucen jako dobro, bio je licno u BG, a sto se tice detalja iz naseg tabora, par ljudi mi je iz nepoznatog razloga reklo da nema potrebe da se siri ta prica, ne zele da se to razvlaci, bilo je tu i zvanja na telefon u sobe hotela u BG.
            Ocigledno je da fali organizacioni kodeks kod svih, al me strah da vodjama odgovaraju ova sranja. Ovo se vrlo lagano resava na sve strane. Ja sam prvi za praznjenje sala, samo da se to selektivno ne sprovodi. Nadam se da ce ovo biti poslednja ovakva sezona, pogotovo iz razloga sto mi je zelja da jednog dana udjem u Pionir i odgledam utakmicu, bilo to u mecu sa Buducnosti ili bez. Zar treba nekog ko je individualno dosao da posmatra mec da mlati 30 ljudi. Mene toga najvise sramota od sinoc.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Igraci nisu udarani u Bg u pendrecima, tri puta je prekidana utakmica zbog pogrdnig skandiranja ovde zbog mapada na igrace, imate bre i snimak cime su gadjani ajde bre vise sa tim spinovanjem sta je gore da bi se opralo ono juce, imate tri put skuplji tim i opet vam onakav pritisak treba, jebes kosarku.

              Comment


              • Plus sto su igraci u tri ujutru budjeni ispred hotela, toga u Bg u nihe bilo, sto opet ne znaci da he atmosfera uBg u bila sportska, ne , naprotiv ali treba reci sve kako jeste ako je to bio linc po Repesi sta je ovo, ? Pokazite modrice od pendreka ili krvave glave kao sto svo videli sad?.

                Comment


                • Kakvo pendrecenje dajte podlive da vidimo, sigurno još ima tragova ako se to desilo, nije pendrek prut.

                  Comment


                  • Ne bi ja cackao Čovića, jak je to igrač nemoj da stvarno bude pendreka uskoro

                    Comment


                    • Cekajte, neko- policija tukla igrace Buducnosti pendrekom u tunelu Pionira i svima odgovara da se o tome cuti...kako, kome, zasto? Ovo je jedna od najnelogicnijih stvari koju sam u zivotu cuo...sranja je bilo u obe dvorane ali ovo veze s vezom nema, ne postoji budala koja bi posle takvih stvari izvela igrace na parket i pravila se da je sve u redu.
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Vraticu se iz samobanovine, samo zbog ovog jednog posta i odjavljujem se ponovo, na neodredjeno vreme:
                        -Iskreno se nadam zbog vas samih, da necete doci u situaciju da igrate majstoricu u Pioniru.Nakon onoga juce, sto pokusavate da opravdate i objasnite, ne mogu ni da zamislim sta vas ceka.Toliko.

                        Comment


                        • Ma bre spin da se operu od napada na igrace i strucni stab sinoc, ovo vise nije kosarka, prosto nisu ocekivali da ako naprave milionski tim ekipa sa Covicem na pleju to moze da ugrozi, sad moraju da se oznoje dobro.

                          Comment


                          • Ma kakvo pendrecenje ne budalite.
                            Sigurno ce beogradski pandur da pendreci americkog drzavljanina u tunelu a kamere na sve strane snimaju. Pa da li ste svesni kakav bi haos nastao??? Mozda bi
                            nas ponovo bombardovali ali ovaj put preciznije
                            ?
                            Ne znam sto se glupirate a da prvo ne razmislite bar 3s. Decije price. Koje siri onaj pedofil

                            Comment


                            • Situacija je bila pred pocetak meca, ne tokom. Ko ih je gurkao i cackao ne znam, znam da je informacija da Kol nije htio da izadje da igra i da su ga jedva ubijedili da izadje na teren, valjda je i zato bio tako naprzen odje.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Sto nije bio naprzen u Bg.u? Skandal i prijave su bile pre neki dan kad je sudija u drugoj ligi napadnut a da je igrac samo i gurnut u finalu to bi bila prvs vest, igraci su svuda zasticeni, tako da je sve to samo pranje od onog sinoc.

                                Comment

                                Working...
                                X