Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lazete za pendrečenje,u Bg su pljunuli Repešu i vikali Šiptari Šiptari,a vi sad to izjednačavate sa ovim? To nema veze jedno sa drugim! SUSPENZIJA JE MINIMUM!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      poprilicno je jasno do koga je ovo sve
      Do koga je?

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ovekivana reakcija mila i ekipe.
        Samo polako. Ta mrznja prema svemu Srpskom dostize patoloske razmere.
        Nasi momci su sve stojicki izdrzali. Nikada nisam ni ocekivao drugaciju reakciju od ovde dezurnih cuvara vatre.
        Samo nastavite.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Moram zbog boldovanog da trazim ili ban ili brisanje posta. Ti si veci Srbin od mene???? I po cemu???

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Moram zbog boldovanog da trazim ili ban ili brisanje posta. Ti si veci Srbin od mene???? I po cemu???
          Ne ulazim u to. I nisi razumeo poentu.
          Govorio sam iskljucivo o DPSovim kadrovima.
          Slozicu se da nema mesta politici ali stojim iza tvrdnje.
          Cast izuzetcima

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • U BG je tri puta prekidan mec zbog povika iz prvih redova. Navijaci odstranjeni iz dvorane.

            Comment


            • Ne prihvatljivo. Ili ce se ovakvi postovi brisati ili nema svrhe ucestvovati. Ne mozemo koristiti politiku kada nam odgovara uz to iznositi ocigledne lazi i ordinarne gluposti. Ne mogu da prihvatim ovakve recenice. Jednostavno ne mogu. Sve drugo je ok, iznosite sto hocete ali ovo jednostavno NE MOZE.

              Comment


              • Dakle sta se desilo sinoc.
                Najgore stvari su se desila na pocetku,kad su igraci izlazili na teren.
                Zasuti su raznim predmetima,izmedju ostalog bilo je upaljaca,sarafa....
                Onaj kreten je usao u teren i pljunuo u pravcu 2 igraca,ali to nije bilo na centru vidi se na snimku nego na samom izlasku iz tunela.
                Odvratno je bilo i ono gadjanje loptom.
                Moglo zacuti istina vrlo kratko Ubij cigana,sto ne podrzavam ali to pjevaju protivnicki navijaci na velikom broju Zvezdnih utakmica,licemjerno je sad to potencirat a posebno sto nas Laza Kacanski zeli da to da prikaze kao nacionalisticki ispad iako to jednostavno nije tacno.To smo mogli da cujemo u Bg,kao Ubij siptara,ubij ustasu...
                I desilo se da su 2 navijaca Zvezde pomjerila konstrukciju klupe u trenutku kad ih je policija razdvajala od navijaca Buducnosti.
                Sve u svemu bilo je ruzno i nadam se ce u petak to bolje da organiziju.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Moram zbog boldovanog da trazim ili ban ili brisanje posta. Ti si veci Srbin od mene???? I po cemu???
                  U pravu sii, nećemo se ovde deliti i prebrojavati krvna zrnca.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Dakle sta se desilo sinoc.
                    Najgore stvari su se desila na pocetku,kad su igraci izlazili na teren.
                    Zasuti su raznim predmetima,izmedju ostalog bilo je upaljaca,sarafa....
                    Onaj kreten je usao u teren i pljunuo u pravcu 2 igraca,ali to nije bilo na centru vidi se na snimku nego na samom izlasku iz tunela.
                    Odvratno je bilo i ono gadjanje loptom.
                    Moglo zacuti istina vrlo kratko Ubij cigana,sto ne podrzavam ali to pjevaju protivnicki navijaci na velikom broju Zvezdnih utakmica,licemjerno je sad to potencirat a posebno sto nas Laza Kacanski zeli da to da prikaze kao nacionalisticki ispad iako to jednostavno nije tacno.To smo mogli da cujemo u Bg,kao Ubij siptara,ubij ustasu...
                    I desilo se da su 2 navijaca Zvezde pomjerila konstrukciju klupe u trenutku kad ih je policija razdvajala od navijaca Buducnosti.
                    Sve u svemu bilo je ruzno i nadam se ce u petak to bolje da organiziju.
                    Ivane, povike su jedno, stvar kolorita ovog podneblja ali mora postojati jedan prostor koji je jednostavno zabranjen za avijače a to je bar 1 metar oko terena i teren. Svaki fizički kontakt sa protivničkim igračima i funkcionerima je zabranjen a fizičkog kontakta je bilo na ulasku sa onim debelim.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sta je laz , da je publika bila u, tj na terenu i pljuvala igrace,otimala lopte,da su igraci i str.stab pobegli sa klupe od naleta navijaca,da niste sve to videli ?Bravo.

                      Comment


                      • Objaasnite mi onda ovu fotografiju, ovo je sa Gordicevog storija. Metar od igraca?

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ivane, povike su jedno, stvar kolorita ovog podneblja ali mora postojati jedan prostor koji je jednostavno zabranjen za avijače a to je bar 1 metar oko terena i teren. Svaki fizički kontakt sa protivničkim igračima i funkcionerima je zabranjen a fizičkog kontakta je bilo na ulasku sa onim debelim.
                          Slazem se ja,vjerujem da ce obezbjedjenje biti duplo prisutnije oko terena kao i u tunelu da bi se sprijecile takve situacije.
                          To je neophodno.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Brate, nije niko usao na vasu klupu, vec su dva navijaca Zvezde uskocila u teren jer su nasi krenuli da ih jure, i onda su oni prilikom ulaska i komesanja pomjerili konstrukciju. Sta je sve ulecelo u teren ne znam, ali ti kazem da niko nije fizicki napanut 1/1. Odavde sam gledao, nista ne moze da mi promakne [emoji16]
                            Poštujem sto si bio na utakmici ali mozes li da prokomentarises recimo ovaj snimak:
                            Originally posted by Ivan9 View Post
                            Elektricitet
                            Evo malo elektriciteta za razliku od linca u BG
                            Mislim kad vec eksplicitno tvrdis em da niko nije napadnut em da ne moze nista da ti promakne

                            Imam jos jedno pitanje: Da li se prica kod vas o Gordicevom SMS-u par sati pre utakmice?

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Sta je laz , da je publika bila u, tj na terenu i pljuvala igrace,otimala lopte,da su igraci i str.stab pobegli sa klupe od naleta navijaca,da niste sve to videli ?Bravo.
                              Pobjegli su jer nisu u tom trenutku znali sta se desava,pomjera se klupa,normalna ljudska reakcija.Ali niposto nisu bili napadnuti u toj situaciji.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Moglo zacuti istina vrlo kratko Ubij cigana,sto ne podrzavam ali to pjevaju protivnicki navijaci na velikom broju Zvezdnih utakmica,licemjerno je sad to potencirat
                                Nije to lepo ali nije to ni toliki problem, uvredljive pesmice, verbalna vređanja, toga će uvek biti. Najvažnija je bezbednost igrača.

                                Comment

                                Working...
                                X