Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivan Vuksanovic na twiteru je fuckin` merodavni izvor?
    Isto tako ce se javiti neki Grobar, Varvar, Tovar, Purger na twiteru i to je merilo objektivnosti?
    Za mir u sali je zaduzena POLICIJA i, ako treba, ona ima monopol sile i treba da pendreci stoku bez obzira cija je.
    Pa da vidis kako, posle 2-3 takva iskustva, splasne volja za takvim sranjima.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Ivan Vuksanovic na twiteru je fuckin` merodavni izvor?
      Isto tako ce se javiti neki Grobar, Varvar, Tovar, Purger na twiteru i to je merilo objektivnosti?
      Za mir u sali je zaduzena POLICIJA i, ako treba, ona ima monopol sile i treba da pendreci stoku bez obzira cija je.
      Pa da vidis kako, posle 2-3 takva iskustva, splasne volja za takvim sranjima.
      Koji je tebi qrac ? Ozbiljan si čovek ...kakve veze ima čiji je tvit ? Valjda vidiš snimak i šta se dešava na snimku ?

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Koji je tebi qrac ? Ozbiljan si čovek ...kakve veze ima čiji je tvit ? Valjda vidiš snimak i šta se dešava na snimku ?
        Gledao sam utakmicu i video i akciju policije koja je razdvojila strane - sto se ovde retko desava.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Sakandirano je "ubi, ubi Cigana " , jasno se čulo u prenosu .
          To nikad nisam ni negirao,to se moglo cuti i prosle godine.
          Ne odobravam naravno.

          Comment


          • najjaci spiker...kaze bez ubacivanja narocito prvi red..kao ovi iz daljeg mogu...haha..svasta xD
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Gledao sam utakmicu i video i akciju policije koja je razdvojila strane - sto se ovde retko desava.
              Nekad je lakše sa Cooperom nego sa tobom ...snimak kad igrači kkcz izlaze na parket , ne pravi se lud

              To nikad nisam ni negirao,to se moglo cuti i prosle godine.
              Ne odobravam naravno.
              Ma na to ubi cigana niko i ne obraća pažnju

              Comment


              • Za navijace na terenu i ono uzimanje lopte pa gadjanje Odza mora zasluzena kazna... nema tu mnogo mudrolije. Neka granica mora da postoji, a ako pustis navijaca na teren sa namerom gde cilj opravdava sredstva, moraju se snositi i posledice.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Nekad je lakše sa Cooperom nego sa tobom ...snimak kad igrači kkcz izlaze na parket , ne pravi se lud



                  Ma na to ubi cigana niko i ne obraća pažnju
                  Da se ja pitam, suspendovao bih prisustvo navijaca na naredne 3 utakmice, pa nek` igraju klubovi pred praznim tribinama, a "navijaci" neka prate preko live streama.
                  Ako ne moze da se obezbedi normalno navijanje navijaca oba kluba - onda nek se igra bez njihovog prisutva.
                  Da vidis kako bi "gazde" popricale sa vodjama grupa kad im izbijes pare od ulaznica iz dzepa.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Za navijace na terenu i ono uzimanje lopte pa gadjanje Odza mora zasluzena kazna... nema tu mnogo mudrolije. Neka granica mora da postoji, a ako pustis navijaca na teren sa namerom gde cilj opravdava sredstva, moraju se snositi i posledice.
                    Potpuno sam saglasan. Neprihvatljivo je ulaziti na teren. Nadam se da ce nas zbog tih desetak ili dvatesetak kretena kazniti veliku svotu novca.

                    Comment


                    • Propustili ste vi onda spektakl, istezu se igraci CZV, Choo dzunior kao za inat tacno ispod ovih na ogradi, baca im se lopta 2-3 puta, i gadjanje Covica jednom uspjesno, dva put neuspjesno [emoji16]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ovo je sve jako jako jako bolesno!

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Nije htio uopste da izadje da igra drugu utakmicu.
                          To sam tek jutros cuo.
                          E sad mozda je spin neki,mozda lazu ja to ne mogu znat.
                          Ali mozes posijat pa ako se primi super.

                          Comment


                          • Evo jos malo dobrih poteza sa vecerasnje utakmice.
                            https://twitter.com/IvanVuksanovic1/...76885548687360


                            Pre neko vece smo culi Jakisu kako mu sako bio pun " hrkotina", doduse nigde sliku videli nismo,

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Ali mozes posijat pa ako se primi super.
                              Vidi pise se o tome po portalima,po forumima.
                              Nije nesto sto vecina forumasa ovdje nije vec procitala negdje siguran sam.
                              Nisam ja nista posijao.
                              A da li je istina pojma nemam,samo sam prenio sta se prica.

                              Treba biti tezak bolesnik i mazohista pa uzivat u ovakvom finalu,bas gadost.
                              Last edited by E1_PG; 17-04-19, 23:46.

                              Comment


                              • Igraci izlaze na teren, publika usla u teren i pljuje ih???? Nikad video u zivotu. Lopta se baca u publiku da gadjaju igrace??? De policija?
                                BRUKA I SRAMOTA
                                Ljudima iz Uprave razbijene glave?????
                                Fizicki napadnuta klupa Zvezde?
                                Nek mi neko navede bilo sta slicno da se desilo u BGu.
                                Buducnost bi dobila ma kako mi igrali. Mora se opravdati silan novac ulozen u tim. Zamislite da je bilo 3-0


                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X