Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Slazem se, samo uz to za ovo treba jasno detektovati krivca a to je Bokan i njegovo sportsko podzemlje. NIko nije veverica i niko nece dozvoliti da ga kradu na oci. Pa neka javnost u Podgorici priupita Bokana za neke stvari. Ping pong je nedopustiv.
    Uvijek neko drugi kriv. Udji na objavu aba lige dje je postovan na fb ili instagram, udji bilo dje posle rezultata utakmice. Tuzno je na sta lice ti komentari.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Uvijek neko drugi kriv. Udji na objavu aba lige dje je postovan na fb ili instagram, udji bilo dje posle rezultata utakmice. Tuzno je na sta lice ti komentari.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Dakle, Bokan je iy tvog ugla francuska sobarica koja nema dodirnih tacaka sa desavanjima u Podgorici prosle godine... Nisam citao komentare. To sto Bokan i njegova kamarila imaju monopol u Crnoj Gori pa se decko uzbudio i utripovao da je gospodar malo vecih prostora i da moze da divlja kako hoce, grdno se zahebao. Svojim nesportskim rezonom i motivima je sve zakuvao onomad... Pitajte ga zasto je to radio. Ocigledno da ima suvise visoko misljenje o sebi.
      Last edited by suptil; 15-04-19, 17:57.

      Comment


      • Covic je izuzetno sujetan covek i nemam gram sumnje da je orkestrirao pojedince iza klupe Buducnosti a masa zdusno prihvatila...on ne zaboravlja nista a da se ne lazemo, nista prijatnije nije bilo prosle sezone u Podgorici...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Evroliga sledece sezone!

          Veliko hvala Valensiji!
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Počeo i Kuper da loži svoje saborce. Mnogi i u reali su se primili na Ostojinu priču, a prema mojim informacijama komšije se vraćaju u Evroligu limburga meseca.

            Comment


            • Originally posted by StefanPG View Post
              Uvijek neko drugi kriv. Udji na objavu aba lige dje je postovan na fb ili instagram, udji bilo dje posle rezultata utakmice. Tuzno je na sta lice ti komentari.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
              Momče, da ponovim sjajnu poslovicu; Kako seješ, tako ćeš i žnjeti. Ili još bolje, ko seje vetar, žanje buru.


              Da li misliš da su svi veverice, kokoši ili zlatne ribice sa sećanjem od jednog dana?

              Ako tako misliš silno si se zajebao. Ono što je Bokan posejao prošle sezone u Morači sada mu se obilato vraća sa sve kamatom.

              Oko za oko, zub za zub.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Momče, da ponovim sjajnu poslovicu; Kako seješ, tako ćeš i žnjeti. Ili još bolje, ko seje vetar, žanje buru.


                Da li misliš da su svi veverice, kokoši ili zlatne ribice sa sećanjem od jednog dana?

                Ako tako misliš silno si se zajebao. Ono što je Bokan posejao prošle sezone u Morači sada mu se obilato vraća sa sve kamatom.

                Oko za oko, zub za zub.
                Mislim da "oko za oko, zub za zub" nije primereno. Moglo se i bez toga, u redu je buka, pa čak i verbalno nasilje ali gađanje i pljuvanje nije nikako u redu i to što su oni radili ili grobllje, ne treba nama da bude reper...reper treba da nam bude nešto pozitivnije.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Pa probali smo nesto pozitivnije prosle godine i sta smo dobili? Ispali budale. Ima ona stara: Kud svi turci tu i mali Mujo.
                  Na zalost ovo je u ovom buckurisu jedini modus operandi i apsolutno se slazem da bi svi trebali da radimo na tome da nestane takvo ponasanje. Ali...

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Pa probali smo nesto pozitivnije prosle godine i sta smo dobili? Ispali budale. Ima ona stara: Kud svi turci tu i mali Mujo.
                    Na zalost ovo je u ovom buckurisu jedini modus operandi i apsolutno se slazem da bi svi trebali da radimo na tome da nestane takvo ponasanje. Ali...
                    Prvo Repesa je u pravu kad kaze da je ovo otislo predaleko. Drugo ako je smeker i iskren onda ce ako se slicno ponovi u Podgorici odreagovati ako vec ne u toku utkmice a onda sigurno posle.
                    I nisu nas oni dobili zbog publike (ovakve i onakve0 vec zbog sudija (po nama) tako da gadjanje i upljuvanje nije ni nama pomoglo.
                    Neko je pomenuo oko za oko zub za zub. I na kraju cemo samo piti supicu a utakmice slusati preko radija, i mi i oni.Samo s ojim da ce Bokan I Cova i Ostoja i ...lepo negde sedeti sa svim zubima i ocima
                    Kraj negde mora da bude ....Nadam se vec u Podgorici

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Mislim da "oko za oko, zub za zub" nije primereno. Moglo se i bez toga, u redu je buka, pa čak i verbalno nasilje ali gađanje i pljuvanje nije nikako u redu i to što su oni radili ili grobllje, ne treba nama da bude reper...reper treba da nam bude nešto pozitivnije.
                      Evo sjajne prilike za navijače Budućnosti i Bokana da prekinu krug nesportskih događaja .Neka sve ostane na "zlu" koje se zove Nebojša Čović .

                      Ovim putem pozivam naše navijače na fer i korektno navijanje, onako kako nam dolikuje i na način koji pokazuje da klubom i navijačima ne može i ne smije manipulisati jedan čovjek, vođen ličnim i prizemnim razlozima. Budućnost Voli je više od toga.
                      Šta misliš da će se zaista desiti ? Čak i da prihvatimo da je u Podgorici bila super atmosfera i da je sve što se dešavalo u prošlogodišnjem finalu , plod zle namere NČ ...Bokan ipak ostavlja mogućnost da ne bude sve baš u najboljem redu jer , jbg , navijači Budućnosti su iziritiranai događajima u Pioniru .Ne ponižavajućim rezultatima , nego " linčom "

                      U susret utakmici koja nas očekuje u Podgorici, suočeni smo sa velikom tenzijom. Atmosfera je naelektrisana ali ćemo sve uraditi da ne budemo domaćini na način na koji je to Crvena Zvezda sebi dozvolila. Dešavanja u Pioniru su nam dodatno otežala organizaciju meča u Podgorici jer su navijači Budućnost Volija veoma iziritirani.

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Covic je izuzetno sujetan covek i nemam gram sumnje da je orkestrirao pojedince iza klupe Buducnosti a masa zdusno prihvatila...on ne zaboravlja nista a da se ne lazemo, nista prijatnije nije bilo prosle sezone u Podgorici...
                        Ja zaista nemam problem sa atmosferom koja je bila u pioniru , cak sam u nekoliko postova naglasavao to da ce biti "ekstra neprijateljska". Smeta mi samo naglasavanje atmosfere iz Morace koja je bila ipak mnogo pitomija od ove i to u velikoj mjeri ali sam svjestan da to zavisi od medija, a mediji su takvi kakvi su. Ne smetaju mi ni uzvici tipa "siptari" i ostali jer jebiga ja se ne primam na to i smatram da je to sastavni dio ovdasnje kulture ili nekulture. Sve dok nema fizickog upada na teren i gadjanja cvrstim predmetima smatram da je ok atmosfera. E sad covjek treba biti realan, pa sagledati stvari na pravi nacin ne opterecen predrasudama a tu sposobnost nema veliki broj ljudi.

                        Da zakljucim, atmosfera u pioniru je bila mnogo najblaze receno naelektrisanija nego u moraci ali ne smatram da nije bilo uslova za igru. Cak naprotiv , da sam igrac, uzivao bih da dam par trojki i izazovem bijes navijaca. Medjutim ne razmislja svako tako. Uglavnom nemam zamjerke, zao mi je sto mediji ppkusavaju da uvedu neku politiku na mala vrata, vjerovatno ima i dosta ljudi koji se primaju na to, ali ja ne bih uzdizao na bilo sto osim klubastva.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Mislim da "oko za oko, zub za zub" nije primereno. Moglo se i bez toga, u redu je buka, pa čak i verbalno nasilje ali gađanje i pljuvanje nije nikako u redu i to što su oni radili ili grobllje, ne treba nama da bude reper...reper treba da nam bude nešto pozitivnije.
                          S ovim se naravno slažem.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Prema mojim informacijama Greg Popovič će zajedno sa Željkom Obradovićem održati sastanak sa Žordijem u vezi povratka Partizana u Evroligu.

                            Comment




                            • Žule nikako da nauči da vlada sobom i da mu ovakve stvari na priliče. Samo daje materijala za pljuvanje.

                              Comment


                              • Zanimljiva stvar, otkako je Trinkijeri i Ostoja sns etiketiro Belosevica on Zvezdi vise ne sudi, sta ti je moc novca ..

                                Comment

                                Working...
                                X