Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Haha....jel ovo neka trening vezba ili svadja cija je lopta?

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      I tada sam se zgrazao i osudjivao, prestao sam ici ima par godina mada me je cerka nagovarala ove sezone da idemo...i za malo, mada ako se vise ikada desi, bice na "malim utakmicama".
      Odnosilo se na ove sa tamne strane ali poštujem tvoj stav .Tvoj izbor , tvoja stvar ... Inače sinoć je bila fantastična atmosfera .Uglavnom u funkciji pomoći našem timu .Odnos podrška vs vređanje 80%-20% .Nadam se da ne moram da ti objašnjavam da ja nisam učestvovao u onih 20%

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Citava sezona staje u ovome

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Eto sto je bolje imati Filipa u timu. Decko donese svoju loptu i nema otimanja za nju

          Comment


          • Repeša se pravi malo lud. Zna on dobro kakva je ovde atmosfera i kakve su tenzije. Pa on i Pajović su se pre nekoliko godina pičkarali u toku utakmice. Repeša optužio njega da mu je pretio, a Pajović Repešu da mu je psovao pokojnog oca kao i klupu Budućnosti.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Citava sezona staje u ovome
              Bukvalno.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Citava sezona staje u ovome
                Nevezano za ovo , ne sećam se da sam video onakav način zagrevanja , kako to radi Budućnost. Svakom lopta i udri

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Nevezano za ovo , ne sećam se da sam video onakav način zagrevanja , kako to radi Budućnost. Svakom lopta i udri
                  Ma neka ih,jos 1 ili 2 utakmice i da se razilaze.

                  Comment


                  • LosmiSk
                    Tako je to kada kosarkasko podzemlje uradi ono na onakav nacin prosle godine. Ludilo je u komentarima na CDM recimo o utakmici.Jeste najbolje 3-0. Mislim da igraci ne mogu gore da prodju u Podgorici od prosle godine, jer ako prodju eto pa neka zakatanace Moracu u cetvrtoj. Mislim da zvezdini navijaci sada vise mrze Buducnost od Partizana da je takva neka atmosfera. Mene licno pogadja samo te ne kosarkaske podzemne rabote, i zbog toga sam izrevoltiran i naravno podrzavam vruc docek sa tribina. Odnos Zvezda - Buducnost od prosle godine nema veze sa sportom, potrebno je vratiti mili za drago pa da se restartuju odnosi tj. da se sve vrati u sportske okvire. Mislim da je ovo za navek Bokanu i ekipi da ne kradu vise. Doduse nervoza cini cuda pa je moguce da podzemlje u svojoj ludosti nastavi proslogodisnji pir.

                    Comment


                    • Sve se slazem sa tobom, sem da ce ovo prestati... Ovo je tek pocelo, nebitno kad ce se zavrsiti...a okviri nisu samo sportski vec idu i dalje..sve u svemu zalosno...Moglo imse vratiti i na drugaciji nacin, videcemo njihovu reakciju. Meni je iskreno zao, ne napadam ja samo te ljude nase , vec i njhove, partizanove..to vise nema veze sa sportom..ali ajde ziduvace se i onda opet bek u rijaliti...Samo kazem da ce ovo imati i vece posledice nego sam sportski teren..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Jos uvek sve ovo stavljam u okvir sport- sportsko podzemlje. Ocigledno da mnogi ovo svrstavaju u politicki okvir ali grese. Stvari moraju da se nazivaju pravim imenom. Nelegalna radnja sportsko podzemlje u sadejstvu sa odredjenim establisment strukturama je prosle godine dopustio da se kosarkasi Zvezde osecaju nebezbedno. Upravo te strukture treba zigosati i ukazivati na to. Nema politika direktne veze sa ovim. Mnogi bi voleli da preliju pricu na politicki teren i to jeste opasno. Licno ne dozivljavam to tako.

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Jos uvek sve ovo stavljam u okvir sport- sportsko podzemlje. Ocigledno da mnogi ovo svrstavaju u politicki okvir ali grese. Stvari moraju da se nazivaju pravim imenom. Nelegalna radnja sportsko podzemlje u sadejstvu sa odredjenim establisment strukturama je prosle godine dopustio da se kosarkasi Zvezde osecaju nebezbedno. Upravo te strukture treba zigosati i ukazivati na to. Nema politika direktne veze sa ovim. Mnogi bi voleli da preliju pricu na politicki teren i to jeste opasno. Licno ne dozivljavam to tako.
                          Ne smatram ja da su se sad borile poticke borbe, daleko od toga..vec da ce se sve prebaciti van sportskih terena direktno na ljude i oba naroda ce se jos vise udaljiti...ovo sigurno nece pomoci da odnosi budu bolji...dal se politicari mrze, skroz mi nebitno i nije poenta moje price..3-0 i pakuj kufer i trofej za Kalemegdan 1-1 i kraj, ako moze..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Slazem se, samo uz to za ovo treba jasno detektovati krivca a to je Bokan i njegovo sportsko podzemlje. NIko nije veverica i niko nece dozvoliti da ga kradu na oci. Pa neka javnost u Podgorici priupita Bokana za neke stvari. Ping pong je nedopustiv.

                            Comment


                            • Samo da dodam da je finale ec za sat vremena i da komsije pomno prate igru Valensije. Posto ako oni dobiju, kako kaze limar..igrace EL sledece godine.. eto im jos jedne nade
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • U 20:30 je majstorica Valensije i Albe.

                                Comment

                                Working...
                                X