Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Repeša je stari klaun. Linč u hali. Pa da nisu trebali grupno da ti se sagnu svi? Uvrede uvrede, ništa što se ne bi čulo širom ex-yu. Ili kažnjavaj sve ili nikoga.

    A i treba pričati to u "doba mira" a ne kad pukneš 38 razlike.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Koja je razlika izmedju Delije Sever navijača i zvezdaša? Nema je u skandiranjima. Što nije loše, ni dobro, nego da ubuduće kad krenu one polarizacije čisto da ućute ljudi i da im ne bude izgovor Mare Komandant i par ljudi iz grupe što dodje.

      Ne podržavam neka skandiranja ali ona mantra da zvezdaš = delija po skandiranju, apsurdno. Stvar je samo organizacije, one sve delije iz arene pune pre 60% toga su bili ti koji su u slobodno vreme zvezdaši a ne Delije i članovi grupe.

      Vreme je da se neke stvari smire i da se ljudi izmire... Mali off.

      Na domaćicu svom silom, nema Crvene Zvezde bez njenih organizovanih navijača i simpatizera.
      Razlika je što Dileje navijaju za sebe a Zvezdaši za Zvezdu.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Goga Bitadze je sa 19 godina ogroman talenat. Sa istih 19 godina je već postao ozbiljan smrad. Onakvo bezobrazno i bahato ponašanje nisam skoro video. Ajd što je par puta konfliktno reagovao, pokačio se sa 2-3 igrača Zvezde, a na kraju govno iskuliralo Tomića kada mu je pružio ruku. Bravo seljačino.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Istina ali je istina da su od 3 utakmice sa Partizanom prepoznali momenat (mozda cak i bili izazvani nacinom navijanja u 2 utakmici polufinalne serije) ali su def dosli u Pionir.
          Ne ulazim u politiku kluba i da li su davali ili naplacivali karte.
          Došli su ko semenkari, delimično i neorganizovano. To možeš da prepoznaš po tome što su ua razliku od uobičajenog navijali za tim.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Samo za ove fine , poštene sa tamne strane brda .Pre 10-ak dana je ispljuvan pomoćni trener kkcz Kosović ...tako da , smanjite malo nivo zgražavanja . Ponekad imam utisak da većina ljudi ovde nije nogom kročila u Pionir ili su licemeri

            Comment


            • Izbrisao sam post neću da se nerviram. Sram te bilo laki21. Jesi ti onaj što je pljuvao Fiću Čovića?

              Što deliš ljude na zvezdaše i delije kao da su zvezdaši neki uzvišen sloj a ovo propalice. Imaš simpatizere veću stoku od nekog navijača. Najlakše se sakriti iza nekoga.

              Došli oni i vredjali Repešu jadni i naivni zvezdaši ćutali i napustili halu. Ma jeste. Kad je bila Arena puna nije se delilo ko je ko.
              Last edited by Cassius Clay; 15-04-19, 08:16.

              Comment


              • Zašto sram ga bilo.
                Zato što je čovek izneo svoj stav.

                Comment


                • Ne može on po fizičkim karakteristikama ljudi da zna ko je zvezdaš a ko delija to se zovi predrasude. Mnogi zvezdaši nose majice delija, i mnoge delije dolaze u stone island duksevima.

                  Jedino ako zna svakog navijača u glavu pa je prebrojao.

                  Znaš kao gledao ko peva Repeši, nisu zvezdaši pevali samo navijači tajni agenti fbi undercover

                  Comment


                  • Pa samo treba otici na forum KKB i procitati sta se tamo pise i kako je prosle godine docekana KKCZ, kako su "navijaci" razvaljivanjem zastitnog stakla BUKVALNO upadali na klupu KKCZ medju igrace, pljuvanje je naravno uobicajen "posao" aka "nista licno samo da pomognu ekipi", da ne pominjem sta ih tek ceka dole sad u sredu - jebbb bukvalno se priziva nova NATO intervencija i to ovaj put da budu precizniji
                    Sramota je to sto se radi ali to se radi vec decenijama u svim halama. Slazem se da treba da se iskoreni ali nece to moci preko noci. To mora biti proces koji niko nece da zapocne...

                    Comment


                    • Čoveče normalna pojava na ovim prostorima. Kada se budu praznile hale za to od prvog povika od početka sezone prema svima jednako onda je to to.

                      Ja sam samo da bude jednak tretman, a da nije lepo nije lepo, ali to je uvek tako sa masovnim navijanjem, organizovanim ili ne.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Samo za ove fine , poštene sa tamne strane brda .Pre 10-ak dana je ispljuvan pomoćni trener kkcz Kosović ...tako da , smanjite malo nivo zgražavanja . Ponekad imam utisak da većina ljudi ovde nije nogom kročila u Pionir ili su licemeri
                        I tada sam se zgrazao i osudjivao, prestao sam ici ima par godina mada me je cerka nagovarala ove sezone da idemo...i za malo, mada ako se vise ikada desi, bice na "malim utakmicama".
                        Last edited by nebitan; 15-04-19, 09:07.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Dzasmin je ispao iz balkanskog fazona....dobijao neke masne ugovore po evropi, a zadnji klub na ovim prostorima je trenirao Cedevitu gde nije mogao da oseti sta znaci derbi. Pogotovo kada su propali Cibona, Split i Zadar, nema ni u hrvatskoj vise takvog naboja, a ni protiv nasih timova jer su slabi. Deluje kao da je izasao iz svemirskog broda i dosao na balkan, pa se nesto iscudjava kako i zasto.

                          Comment


                          • @mmajstor
                            Alo ovo vise govori o nama(balkanu) nego o njemu

                            Comment


                            • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                @mmajstor
                                Alo ovo vise govori o nama(balkanu) nego o njemu
                                To sto govori o balkanu svi znamo od malena, a on se iscudjava kao da je ocekivao ne znam sta. Kako da pripremi ekipu psiholoski na to iskusenje, ako ni sam nije mogao da percipira sta ih ceka?

                                Comment

                                Working...
                                X