Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kome je silovanje teže palo? Po komentarima dileme nema

    Comment


    • Nemojte ljudi da se pecate na gluposti, evo kad vas ja kao najosteceniji molim [emoji16] Daj makar ovaj ovdje kosarkaski kutak da odrzimo cistim od gluposti koje nam serviraju. Pobjeda i gazenje zasluzno, sve ostalo nema smisla komentarisati jer ce u srijedu isti repertoar biti, primaju pare svi kolektivno koje mi mozemo da sanjamo, vala ako uvrede ne mogu da istrpe, nek idu da rade u kladionicu.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Svaki topic svojim postovima pretvara u kanalizaciju.
        Jedini smisao njegovog bitisanja na forumu je provociranje.
        Neka je on živ i zdrav.
        Pomoći mu ipak ovde i na ovom mestu nema.
        Me slažem se.
        Znam da može normalno da komunicira i da sa vremena na vreme napiše kvalitetan post, ali negde se mora povući granica kada je u pitanju komunikacija i obraćanje drugom forumašu.

        Sećam ga se dok je bio fudbalski mod na B92, pa je bio koliko toliko kulturan forumaš, ali ovo ovde je Bože sačuvaj.

        Ide sa topika na topik i vređa, kao da je večeras iz Pionira izašao.

        Mislim, ipak smo na uglednom forumu i čitaju nas dame, deca, kulturni ljudi...

        Comment


        • Repešu treba ispoštovati. Već smo mu uzeli mjeru, pa sada neka mu Čović kupi i neko odijelo. Ipak treba voditi računa o takvim stvarima.

          Comment


          • Sto bi rekli na tom forumu...quote or gtfo ...Gde su te uvrede?
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Svaka cast navijacima PG, pokazali su kulturu ove ali prosle godine. Ni mi nismo losi, ima izroda svuda ali sta da se radi. Svakako vam zelim kontinuitet u radu i dobrim rezultatima u godinama koje slede...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Svaka cast navijacima PG, pokazali su kulturu ove ali prosle godine. Ni mi nismo losi, ima izroda svuda ali sta da se radi. Svakako vam zelim kontinuitet u radu i dobrim rezultatima u godinama koje slede...
                Ti da se pokloniš pred Čovićem kad uzme titulu i vrati nas tamo gde jedino pripadamo, u društvo najboljih - EL.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ti da se pokloniš pred Čovićem kad uzme titulu i vrati nas tamo gde jedino pripadamo, u društvo najboljih - EL.
                  Cim ga vidim, odmah cu da se poklonim...

                  Spoiler
                  Kad bi uzeli repesin sako, nasli bi Dekkardov DNK 1/1
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Cim ga vidim, odmah cu da se poklonim...

                    Spoiler
                    Kad bi uzeli repesin sako, nasli bi Dekkardov DNK 1/1[emoji3]
                    Bio sam sa dijagonalno druge strane, a nisam pljuvao ni Duloa.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Bio sam sa dijagonalno druge strane, a nisam pljuvao ni Duloa.
                      Salim se malo, ne moras da se pravdas Noc je tamna i puna uzasa..jos razmisljam dal da cekam 3 sata GOT tj da se probudim u 3 ili da izgasim sve oma pa do sutra )
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Vidim da se grobarčići više potresli sada nego kad su oni ispali. .

                        Comment


                        • gorda je vec rekao da je ekipu sramota kako su igrali

                          Comment


                          • Iskreno ne znam sta bi drugo mogao i da kaze...Izgubili ste 40+ tekmi ove godine...Opet vam se otvorio Stratos, ako ne uzmete bar jednu, ovo ce biti epski debakl iskren da budem.. bukvalno nema igraca u KKCZ kojem je bilo tesko da poentira...

                            Pa skakce mi covicevci cele godine na glavu zbog ovog filipa, da ste bar njega zadrzali

                            Elem, bez sale sad...Sramno je kako igrate na strani ove sezone...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • sve je promaseno od starta, sad je kasno da kukamo..a zvezda je uhvatila ritam, bas gazi (prosle godine jaca ekipa inace, pa znas kako zavrsi)

                              Comment


                              • Koja je razlika izmedju Delije Sever navijača i zvezdaša? Nema je u skandiranjima. Što nije loše, ni dobro, nego da ubuduće kad krenu one polarizacije čisto da ućute ljudi i da im ne bude izgovor Mare Komandant i par ljudi iz grupe što dodje.

                                Ne podržavam neka skandiranja ali ona mantra da zvezdaš = delija po skandiranju, apsurdno. Stvar je samo organizacije, one sve delije iz arene pune pre 60% toga su bili ti koji su u slobodno vreme zvezdaši a ne Delije i članovi grupe.

                                Vreme je da se neke stvari smire i da se ljudi izmire... Mali off.

                                Na domaćicu svom silom, nema Crvene Zvezde bez njenih organizovanih navijača i simpatizera.

                                Comment

                                Working...
                                X