Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne opravdavam šta god da je bilo ali se adam da su mu to nešto vikali da bi ga izbacili iz takta.
    Što se mene tiče reći ću samo ovo : Opet si pogrešio boje za koje navijaš!
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ma to Kuperovo hvatanje za nesto moze da pokaze svojim prijateljima Stefanu koji tvrdi da je to sve ok, borba , zelja i slicno , ja kad sam pricao da ne volim gadjanje i vredjanje drugo mi je oricao, sad psttt. Kuperu imas nadu u jos jedan mec, drzi se.

      Comment


      • Ja sam mislio da se Tomić posle onog mučkog udaranja legende jugoslavenske košarke Dejana Bodiroge promenio i popravio na bolje.

        Kad ono... ovo prozivanje Partizana na kzš posle utakmice protiv drugog kluba je nešto najjadnije što sam čuo od nekog trenera/igrača.

        Fuj...

        Comment


        • Ne zna svako sportski da gubi. Nije to situacija od prošle sezone kad sramotna sudijska krađa prevali u njihovu korist, jer su bile izjednačenije ekipe nego ove godine. Ove smo ih razmontirali 19, 38... (dopuni aritmetički niz?), tako da je sve jasno i malom detetu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Linč silovanje nasilje

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Ja sam mislio da se Tomić posle onog mučkog udaranja legende jugoslavenske košarke Dejana Bodiroge promenio i popravio na bolje.

              Kad ono... ovo prozivanje Partizana na kzš posle utakmice protiv drugog kluba je nešto najjadnije što sam čuo od nekog trenera/igrača.

              Fuj...
              Karaće i vas u narednim godfinama. Dobili smo trenera na duže staze.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Bromazepam za "gospodina"....da lepse pajki
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Na šta liče ove uličarske lične uvrede?

                  Comment


                  • Stvari su više nego jasne... i Jasminu,
                    pa i ovom trolu par exellence.

                    Comment


                    • Kakve uvrede? Brinem za tvoje zdravlje...vidim da su te potresla ova desavanja u Pioniru...navijaci, Tomic, uvreda casti gospodina Repese...pa rekoh da pomognem
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Teško ti nekome možeš pomoći sa takvim vaspitanjem.

                        Comment


                        • Ništa lično, odnosilo se na KKP. Nisam lud da ti persiram.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Ja sam mislio da se Tomić posle onog mučkog udaranja legende jugoslavenske košarke Dejana Bodiroge promenio i popravio na bolje.

                            Kad ono... ovo prozivanje Partizana na kzš posle utakmice protiv drugog kluba je nešto najjadnije što sam čuo od nekog trenera/igrača.

                            Fuj...


                            Ево и ваше легенде како мучки и подло удара, хватате се за то са Бодирогом а већина се и не сећа тога

                            Comment


                            • Prastajte, postovani agente....evo idem u cosak da se stidim...i procitacu bonton 10 puta za kaznu

                              Ajde bre...iz usiju ti curi vaspitanje
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Svaki topic svojim postovima pretvara u kanalizaciju.
                                Jedini smisao njegovog bitisanja na forumu je provociranje.
                                Neka je on živ i zdrav.
                                Pomoći mu ipak ovde i na ovom mestu nema.

                                Comment

                                Working...
                                X