Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • .. prodajem Ford Focus 1.8 (2004) u solidnom stanju.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Pravda za Đia i Liu.
      Prvi strani igraci u ex-SFRJ.
      Avangarda.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by salelesa View Post


        .. prodajem Ford Focus 1.8 (2004) u solidnom stanju.

        "Vozila baba do pijace i nazad"
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Šta je sa Sretenom Radovićem? Poznat je po tome što mu je Budućnost pre osam godina podvodila devojku. Prostitutku, zapravo! I to je na suđenju u Višem sudu u Podgorici 2011. godine priznao tadašnji operativac Budućnosti Tihomir Vučinić.

          Te 2011. godine, kako je preneo crnogorski dnevnik “Vijesti”, na Višem sudu u Podgorici pojavio se snimak razgovora Vučinića kako kod izvesnog Dejana Popovića naručuje devojke. Dve su bile za jednu rukomentu delegaciju, a jedna od njih, rekao je Vučinić na suđenju, bila je namenjena hrvatskom međunarodnom košarkaškom sudiji Sretenu Radoviću, sudiji u NLB ligi.

          Pred specijalnim većem sudije Valentine Pavličić u Višem sudu u Podgorici, na suđenju optuženima za zločinačko udruživanje, trgovinu ljudima i posredovanje u vršenju prostitucije. Tihomir Vučinić nije negirao razgovor sa Popovićem, ali je tvrdio da ga ne poznaje.

          – Nemoj da ih šalješ ako nisu dobre pi*ke, a te što su malo lošije odmah šalji za njih. Pošalji ih odmah za ovu rukometnu delegaciju, jer me udavi čovek – čuje se na sminku razgovora.

          Na sudu je Vučinić rekao:

          – Nisam naručivao devojke za sebe. Ove dve devojke su za bile rukometnu delegaciju, a jedna za košarkaškog sudiju Sretena Radovića iz Dubrovnika. Ja nijednu devojku nisam platio za sebe. Ne znam šta su oni radili, ne isključujem mogućnost da je bilo i pružanja seksualnih usluga – prenose Vijesti.

          Tada je Sreten Radović sudio NLB ligu. Sada je to ABA. Evo, sudi u finalu Zvezda – Budućnost. Nije to baš normalan izbor posle onoga što se dogodilo 2011. godine. Ili to više nije onaj Sreten Radović? Možda to nije ni ona Budućnost iz Podgorice?Možda to nije ni ona Zvezda koju je već nekoliko puta oštetio? Znaju ovi koji određuju sudije…

          Izvor: MaxBet Sport

          Comment


          • Originally posted by poacher View Post
            Da li je Sreten Radovic osudjen za to?
            Covic senior je optuzen za mnogo ozbiljnije stvari od ovoga, ali pravosudje cuti.
            Dokle god neko nije pravosnazno osudjen - ne moze se koristiti za ova jeftina podmetanja i tabloide.

            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              25 penala Zvezda, samo 14 Budućnost

              Natera me da pogledam prošlosezonske odnose bacanja

              Zvezda ( 19 +31 +11+18 )

              Budućnost (21+23 +28+35)

              Prve dve Pionir , druge dve Morača

              Comment


              • Зашто би ико признавао нешто у чему није учествовао, односно зашто није демантовао уколико је повезан са нечим што се није догодило.
                Ћутање је знак одобравања!

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Da li je Sreten Radovic osudjen za to?
                  Covic senior je optuzen za mnogo ozbiljnije stvari od ovoga, ali pravosudje cuti.
                  Dokle god neko nije pravosnazno osudjen - ne moze se koristiti za ova jeftina podmetanja i tabloide.

                  Tako je
                  Jedino je Limar pravnosnazno osudjen[emoji23]

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ja sam spremio transparent - Radović Sreten je neopevani kreten.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      I za mene je Crna Gora susedna drzava, kao i Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Makedonija, Madjarska, Bugarska, Rumunija, Kosovo (to tek treba progutati) i treba teziti nekim normalnim stvarima, a ne brojanju grobova, dresova i krvnih zrnaca.
                      A zašto ne dodati i Vojvodinu i Sandžak. Za početak....

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Da li je Sreten Radovic osudjen za to?
                        Covic senior je optuzen za mnogo ozbiljnije stvari od ovoga, ali pravosudje cuti.
                        Dokle god neko nije pravosnazno osudjen - ne moze se koristiti za ova jeftina podmetanja i tabloide.

                        Nisu nikakva podmetanje, postoje zvanične sudske presude ljudi koji su svedočili i priznali za koje svrhe su unajmljivali prostitutke u noćnom klubu Afrodita za sudiju Sretena Radovića.
                        Zanimljiv detalj je da je sutkinja Valentina Pavličić koja je vodila ceo proces a čiji je muž poslovao sa Canetom Subotićem nakon završetka napredovala u službi i postala zastupnik Crne Gore u Strazburu.
                        Kakva država takav i pravosudni sistem.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kronose, mi čekamo dolazak Hrista i nas ne zanima šta i koliko će se izdeliti i šta treba gutati. Istorija je istorija a istorija kaže sve. A ko će postati država to nas ne interesuje. Nikakva krvna zrnca ne brojimo, ne možemo lagati istoriju da bi se nekom dopali.

                          Ako će da naprave Vanzemaljiju i osećaju se kao vanzemaljci, slobodno.

                          Kosovo nema utemeljenje u medjunarodnom pravu i zato nije prizanato od pola sveta medju kojima su Rusija,Kina, Izrael, Indija... Španija itd. Znaš li ti koliko je to stanovnika?

                          To što bi ti dao to kad ti neko kupi i bude tvoje pa ti daj.

                          Znači nikakav rat - neka žive Albanci tu još 100 godina na Kosovu, samo je sramota p r i z n a t i ga.

                          Bez ljutnje poštujem tvoje mišljenje ali ne vidim kao krajnst tu situaciju. Mogu oni da žive dole i bez da ih mi priznamo a i bez konflikata. Nemam ništa protiv.

                          Ne moramo ga vratiti nikada ali ne smemo ga priznati nikada isto.
                          Last edited by Cassius Clay; 13-04-19, 14:53.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Da li je Sreten Radovic osudjen za to?
                            Covic senior je optuzen za mnogo ozbiljnije stvari od ovoga, ali pravosudje cuti.
                            Dokle god neko nije pravosnazno osudjen - ne moze se koristiti za ova jeftina podmetanja i tabloide.

                            Meni je ovo neverovatno
                            Ja jednostavno ne mogu ni da zamislim nekog navijača KKCZ sa ovog foruma da bi mogao da brani Radovića pod bilo kakvim uslovima
                            Koliko ti mrzis Čovića i KKCZ da si u stanju da branis kurvara...
                            Pomenu da u ovoj seriji navijas za KKB
                            Mogu li znati razlog? Pretpostavljam uživanje u vrhunskoj igri

                            Comment


                            • Onomad opicio Andreu,juce Jasminu,Milane Milane svalercino jedna samo strankinje karas

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                A zašto ne dodati i Vojvodinu i Sandžak. Za početak....
                                Ako se odvoje - nek` im je sa srecom.
                                Originally posted by Ivan9 View Post
                                Meni je ovo neverovatno
                                Ja jednostavno ne mogu ni da zamislim nekog navijača KKCZ sa ovog foruma da bi mogao da brani Radovića pod bilo kakvim uslovima
                                Koliko ti mrzis Čovića i KKCZ da si u stanju da branis kurvara...
                                Pomenu da u ovoj seriji navijas za KKB
                                Mogu li znati razlog? Pretpostavljam uživanje u vrhunskoj igri
                                Brani ti hostaplera na celu svog kluba koliko god hoces - kupio vas je za saku para i par populistickih izjava po nacionalnim televizijama. Zasluzujete jedni druge, jer zlatne ribice i zasluzuju takvog vodju - ionako ne pamte malo duze.
                                Posle njega, ionako, ostaje pustos u svemu cime se bavio do sada.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X