Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Vezuje bolesna mrznja Zvezdinog Predsednika prema svima ostalima, sto se , na zalost, dobro primilo i na navijace iste.
    Nastavite da se podrzavate. Niko Vam ne brani. Mi imamo preca posla. Jurimo ka EL. Ako uspemo da izborimo istu bojim se tezih posledica po pojedince.


    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Do našeg organizacionog nivoa? Reći ću ti odmah - nikad, a možda ni tad.
      Naravno slazem se, nije lako preko noci obrisati 15 miliona eura duga i stvoriti budzet od 6 miliona eura. Prosto da pozavidi coek na magiji [emoji16]

      Sta god da se desi, makar nam nikad nece skidati koseve, mijenjati ime, mijenjati adrese. Imamo svoje ime, svoju salu, bili smo tu i prije ere Bokana, uvijek u top 5 ekipa, tu cemo i ostati.



      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by StefanPG View Post
        Naravno slazem se, nije lako preko noci obrisati 15 miliona eura duga i stvoriti budzet od 6 miliona eura. Prosto da pozavidi coek na magiji [emoji16]

        Sta god da se desi, makar nam nikad nece skidati koseve, mijenjati ime, mijenjati adrese. Imamo svoje ime, svoju salu, bili smo tu i prije ere Bokana, uvijek u top 5 ekipa, tu cemo i ostati.



        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
        Jbg, slabo rodile banane ove godine.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Nastavite da se podrzavate. Niko Vam ne brani. Mi imamo preca posla. Jurimo ka EL. Ako uspemo da izborimo istu bojim se tezih posledica po pojedince.


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Ako ne izborite?
          I to je moguce.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ako ne izborite?
            I to je moguce.
            Pa nismo bogom dani da igramo samo EL.
            Ako ne izborimo boze moj.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Jbt, kako ste ziveli pre interneta?
              Pitanje se odnosi na ove moje ispisnike 45+ godina koji se sad hvataju za krst casni, srBstvo, grobove predaka....?
              Bemti matore konjine koji su se svojevremeno zaklinjali da ce "cuvati i braniti integritet i bratstvo-jedinstvo naroda i narodnosti SFRJ po cenu zivota" a sada odjednom postadose najveci Srbi, Hrvati, Bosanci, Hercegovci, Makedonci, Albanci, Crnogorci, Slovenci i ostali qrci-palci.
              Sve iz istog kazana izaslo, a sada se , kao nesto - razlikuju? Samo po stepenu licemerja.
              Ja sam samo jednu zakletvu dao i nje sam se držao.
              Jednoj partiji sam pripadao, od trenutka višestranačja ni jedna nije mene imala kao člana a čini mi se ni kao simpatizera.
              U vreme kada nije bilo interneta, mobilnih telefona se živeo RL i svuda se stizalo na vreme. Više se družilo i manje amerikanizovano društvo je bilo.
              Manje potrošaćko i zadovoljnije sobom, u svakom pogledu je život bio kvalitetniji od današnjeg ispunjenog internetom i mobilnim telefonima, igricama...
              Last edited by nebitan; 13-04-19, 11:07.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Pa nismo bogom dani da igramo samo EL.
                Ako ne izborimo boze moj.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                Nisi tako pričao prošle sezone.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ali mantra Stefana, kosevi,dugovi ha ha a kaze navija za Buducnost, bar skloni Sehovica ne brukaj se i stavi Tegija, puna su vam usta Covica od kad je podigao Zvezdu a dok ste prebijali sudije, dok vam se Danilovic sa kumom nozevima raspravljao to je bilo super, avangarda. Pricas ogrbu, adresi a navijate za dva ,nekad i za tri tima, teze ti paolorazPartizana nego sinoc , Kuper moze i za Cedevitu samo nek se igra protiv Zvezde, srecom koliko god timova da ujedinite nas je uvek vise, sto kazu Goblini ima nas gomila.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Pa nismo bogom dani da igramo samo EL.
                    Ako ne izborimo boze moj.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Cemu onda kukanje unapred na sudije, nepravdu, zaveru.....

                    Sinoc ste dobili utakmicu posteno i svaka cast - kad napravis 15+ razlike u odnosu na protivnika, sudije ne mogu nista.

                    Prestanite da kukumavcite i igrajte, i ako je moguce - podmladite tim.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • A to srpstvo, pravoslavlje ko je veci Srbin, junak bla bla, je bzv, za Zvezdu su igrali i muslimani i Hrvati, i Smovenci, Zvezda je klub koji siroko prihvata sve, i zato je najveci klub na ovim prostorima.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Cemu onda kukanje unapred na sudije, nepravdu, zaveru.....

                        Sinoc ste dobili utakmicu posteno i svaka cast - kad napravis 15+ razlike u odnosu na protivnika, sudije ne mogu nista.

                        Prestanite da kukumavcite i igrajte, i ako je moguce - podmladite tim.
                        Ova sudijska trojka za sutra je sramotna. Sudi sudija iz CG a igra Buducnost????? To ne postoji u svetu.
                        Javor je tesko govno. I kada se toliko govori o kradji od strane Javora za najvaznije meceve ti on sudi. De su sudije iz Srbije kad vec sudi Crnogorac sutra?
                        Znaci nama treba 15 prednosti pa da ne brinemo za sudije???? Ako je neizvesno? Na par poseda?

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Naravno da je moguce niste Krka, imate veci budzet tri puta, igrali Evroligu, iskusan trener sa preko 20 plejofova, Tomicu ovo prvi kao samostalni trener, sve ide vama u korist, osim domaceg terena i borbe, ali duga je serija bas duga..

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ja sam samo jednu zakletvu dao i nje sam se držao.
                            Jednoj partiji sam pripadao, od trenutka višestranačja ni jedna nije mene imala kao člana a čini mi se ni kao simpatizera.
                            U vreme kada nije bilo interneta, mobilnih telefona se živeo RL i svuda se stizalo na vreme. Više se družilo i manje amerikanizovano društvo je bilo.
                            Manje potrošaćko i zadovoljnije sobom, u svakom pogledu je život bio kvalitetniji od današnjeg ispunjenog internetom i mobilnim telefonima, igricama...
                            Zato si mi i omiljeni komsija.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Lep dan danas, na Marakani nova borba za titulu , lepo je biti Zvezdas svaki dan borba za titulu u nekom sportu.

                              Comment


                              • Meni se svidja sto je Zvezda ostavila ove dresove sa prugama,crveno bijelim.
                                Apelujem na nase iz kluba da za sledecu sezonu naprave plavo-bijele dresove,sa prugama jer je nekako ljepse.

                                Comment

                                Working...
                                X