Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo bez svađa i teških reči, budimo kulturni, dostojanstveni, na nivou.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      U ovome u potpunosti podržavam kolegu Lazu K. Ima pristojnih crnogoraca, ima ih i na ovom forumu, ali ima ih i jako puno neprosvećenih, necivilizovanih, koji žive još uvek po pravilima plemenske zajednice. Nije za džabe Milo faraon tamo.
      Pa ovde ti je vucic i sta se ti razlikujes od njih..Koji crni Laza...covek ne zna gde bije. Sve same podele a ovde vam krimos vlada, a moram ja iz nsa dolaziti..zalosno..Podele su najgora stvar i put sovinizma i glupih ljudi xD Cepa Crna Gora voli Srbiju..ali su nek8, manjina kao i ovde..zatrovani..itd
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ja sam kršten kao beba sa tri meseca, pre 47 godina. Daj da vidim kad je ko od vas to uradio? Partizanovci se ne računaju, oni su nekrsti, komunjare.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Pa ovde ti je vucic i sta se ti razlikujes od njih..Koji crni Laza...covek ne zna gde bije. Sve same podele a ovde vam krimos vlada, a moram ja iz nsa dolaziti..zalosno..Podele su najgora stvar i put sovinizma i glupih ljudi xD Cepa Crna Gora voli Srbiju..ali su nek8, manjina kao i ovde..zatrovani..itd
          Pa razlikuje se, Vučić će da leti uskoro, a kod njih će onaj krimos da ostane do kraja života na vlasti. Fundamentalna razlika u svesti.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ja sam kršten kao beba sa tri meseca, pre 47 godina. Daj da vidim kad je ko od vas to uradio? Partizanovci se ne računaju, oni su nekrsti, komunjare.
            To sto te pop plaknuo sa tri meseca te ne cini hriscaninom, vec nacin zivota i moralni uzusi.
            Mene krstise sa nepune 2 nedelje u Manastiru Ajdanovac na Jastrepcu, pa kad vidim kako se pojedini "pravoslavci" i kler im ponasaju - ne zelim sa takvima ni mesto u crkvi da delim.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Ko o čemu, kuper o poštenju.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                U ovome u potpunosti podržavam kolegu Lazu K. Ima pristojnih crnogoraca, ima ih i na ovom forumu, ali ima ih i jako puno neprosvećenih, necivilizovanih, koji žive još uvek po pravilima plemenske zajednice. Nije za džabe Milo faraon tamo.
                Дечко, научи прво у своје двориште да гледаш, сигурно ћеш нешто научити. Тужно је како размишљаш, ал ваљда је лакше бјежати од својих проблема нападајући друге. То радиш и у кошарци, вјерно слушајући своје надређене. Издржи и ово ће се јуче звати.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Kao što rekoh, suvišno je sa partizanovcima pričati o religiji. To je jedna od besmislenijih kontradiktornosti koja postoje, vernik/komunista.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Јесу ово чувари православља?

                    https://youtu.be/wjHsInL9Pyk

                    https://youtu.be/zAvsK97aazg

                    https://youtu.be/eG152kiYnxM

                    https://youtu.be/cpL12MHOvMY

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ja sam kršten kao beba sa tri meseca, pre 47 godina. Daj da vidim kad je ko od vas to uradio? Partizanovci se ne računaju, oni su nekrsti, komunjare.
                      Po tvojim statovima mislio sam da imas 17 , u smislu vidi derana tinejdzera kako su mu oprali mozak.

                      Comment


                      • Prije svake rasprave sa navijačem Partizana potrebno je prvo ustvrditi sa koje je tribine. Istok ili jug. Zatim kojoj frakciji pripada ili je u onoj frakciji koja ne pripada frakcijama.

                        Za sledeću sezonu će se igrati na šestougaonim stadionima da bi oni mogli da se smjeste na tribine bez međusobnih konflikta.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Po tvojim statovima mislio sam da imas 17 , u smislu vidi derana tinejdzera kako su mu oprali mozak.
                          Boli, boli, i treba da boli. Boleće još više.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Kao što rekoh, suvišno je sa partizanovcima pričati o religiji. To je jedna od besmislenijih kontradiktornosti koja postoje, vernik/komunista.
                            Pitaj gazdu - on je svojevremeno bio veliki komunista.
                            jbt. klub osnuje OZNA preko Krcuna i Dedijera, vecito neko iz DB bio u upravi i sad su najveci pravoslavci, Srbi.....
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • To je sve pod uticajem DB od 89.

                              Da su hteli ubedili bi ih da su naslednici FK Jugoslavije i da ih je osnovala BG manguparija uz pomoć studenata.

                              Za sad im je usađeno samo da su jedan od stubova nacionalne Srbije, ono 3 prsta, 2 grama i one bolesne pesmice od sinoć...

                              Comment


                              • И радују се могућем освајању јадранске лиге, коју иначе бојкотују, сем кад дођу Партизан и Будућност, да нас науче шта је спорт и ко смо ми уствари.

                                Ако је Звезда Србија, што не играте КЛС само? Како не бојкотујете такмичења ЕЛ и ЕК јер долазите као представници АБА Лиге?

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Last edited by StefanPG; 13-04-19, 10:06.

                                Comment

                                Working...
                                X