Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li to Covicev klub evroligu osvojio,sta se ceka,milioni i milioni su ulozeni,vreme je da nesto uradi,od kad nema Partizan ne mogu srpski klub na final fouru da gledam.

    Comment


    • Ostojin klub vise ne mozes ni u finalu Kls a da gledas .

      Comment


      • Sta je sa forumasima Buducnosti i Partizana?. Dobro jesu ofekivali da igraju finale ali tek je 1-0, jos mnogo ima da se igra, ako Zvezda sledecu izgubi eto ih u koloni ali to vec nine hrabrost, nije avangarda .

        Comment


        • Ja sam imao sta i da vidim,jednu osvojenu evroligu i tri final foura,a Covicev klub necu skoro tamo videti bez obzira na sve njegove mutne radnje. Ostoju ne priznajem,on je samo cinovnik predsednika Vucica na dobro poznatom zadatku,ide mu od ruke.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Ja sam imao sta i da vidim,jednu osvojenu evroligu i tri final foura,a Covicev klub necu skoro tamo videti bez obzira na sve njegove mutne radnje. Ostoju ne priznajem,on je samo cinovnik predsednika Vucica na dobro poznatom zadatku,ide mu od ruke.
            ti ni svoje ne priznajes a tudje da i ne govorim ...upumpali su vam pare sa svih strana i opet dzabe ...samo da mi udjemo u EL nema vama sanse ni promil onda koliko god da vam veliki brat sipa u kasicu prasicu ...nece ni oni jos dugo ..

            Comment


            • Ulazili su mnogi u EL, ali su retki i osvajali istu van velikih, mnogo bogatijih klubova.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ma gdje ćeš porediti košarku i fudbal. Nije to realno
                Last edited by forum1nick; 13-04-19, 07:23.

                Comment


                • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Je li to Covicev klub evroligu osvojio,sta se ceka,milioni i milioni su ulozeni,vreme je da nesto uradi,od kad nema Partizan ne mogu srpski klub na final fouru da gledam.
                    Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Ja sam imao sta i da vidim,jednu osvojenu evroligu i tri final foura,a Covicev klub necu skoro tamo videti bez obzira na sve njegove mutne radnje. Ostoju ne priznajem,on je samo cinovnik predsednika Vucica na dobro poznatom zadatku,ide mu od ruke.
                    Da li je te godine bio format EL ili LŠ?

                    Originally posted by kronostime View Post
                    Ulazili su mnogi u EL, ali su retki i osvajali istu van velikih, mnogo bogatijih klubova.
                    Tačno komšo, retki su oni koji su osvajali EL, sa ovih prostora je bilo klubova koji su osvajali LŠ, jbg svojevremeno smo mi bili NBA za evropske košarkaške lige (Italija je bila najbliža) od nas su učili i Grci i Španci...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • I da dopunm prethodni post, da smo sinoć izgubili novopečeni navijači KK Budućnost bi slavili:
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Nisu to više navijači Budućnosti. To su danas navijači Radničkog ;)

                        Comment


                        • Blokiša Simanić [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Naopaki Pero... bas nedostaje coek
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Kome je teze pao poraz? Navijacima Buducnosti ili Partizana?

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Većina ih se samobanovala pa ćemo verovatno ostati uskraćeni za odgovor. [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X