Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au, padaće kiša danas.

    Konačno posle godinu dana cigani priznali da je bolji tim osvojio ABA i da sudije, pored svih sitnih grešaka na obe strane, nisu odlučile putnika za EL.

    Malo kasno, i ko zna šta bi bilo da nisu veliki favoriti pred početak finalne serije, ali bolje ikad nego nikad.

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Za koju utakmicu pitas? Ako je ono Sehovicevo, u trecoj, slazem se bila je tehnicka.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Da , na to mislim ...to sam i napisao juče


      Greške jesu sastavni deo ali i namare takođe . Ne postoji objašnjenje da se ne svira nesportska nad Feldinom , jednostavno ne postoji

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Au, padaće kiša danas.

        Konačno posle godinu dana cigani priznali da je bolji tim osvojio ABA i da sudije, pored svih sitnih grešaka na obe strane, nisu odlučile putnika za EL.

        Malo kasno, i ko zna šta bi bilo da nisu veliki favoriti pred početak finalne serije, ali bolje ikad nego nikad.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ja sam ubeđen da kolege iz PG ne bi toliko kukale da je Feldin dao onu trojku posle faulčine u bloku Milka magije.

          Ovako je ispalo najbolje.

          A i Lesor je dobro prošao u daljoj karijeri, pronašao bolju sredinu za svoj napredak i vidite ga sada, prvi centar EC. Sad one otpatke posprema ko od šale.

          Comment


          • Dougie

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Ja sam ubeđen da kolege iz PG ne bi toliko kukale da je Feldin dao onu trojku posle faulčine u bloku Milka magije.

              Ovako je ispalo najbolje.

              A i Lesor je dobro prošao u daljoj karijeri, pronašao bolju sredinu za svoj napredak i vidite ga sada, prvi centar EC. Sad one otpatke posprema ko od šale.
              Ma nasi se ne bune sto nas drzava krade svaki dan, a ne da se bune oko sporta. Eno nam Bugari uzese 3 boda u prvi mec kvslifikacija, svirali im penal 1 metar od kaznenog minimum, niko ni rijec. [emoji16]
              Bilo je kriticnih odluka, ali opet, to je ono sto nosi domaci teren, sudije treba naapasti, ne celnike Buducnosti, jer ja se stvarno nadam da ne vjerujete u pricu potplacivanja i ostalih bakraca. Nadovezacu se na Ganca, za prvi mec, meni je npr choker bio Roc na kraj meca, cini mi se da je digao 2-3 trojke nerezonske i par smusenih pasova, tako da bih njega okrivio za ishitrene poteze, pogotovo jer je nama voda u usi bila skoro.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Ja sam ubeđen da kolege iz PG ne bi toliko kukale da je Feldin dao onu trojku posle faulčine u bloku Milka magije.

                Ovako je ispalo najbolje.

                A i Lesor je dobro prošao u daljoj karijeri, pronašao bolju sredinu za svoj napredak i vidite ga sada, prvi centar EC. Sad one otpatke posprema ko od šale.
                Malo sam istraživao oko tebe i provalio sam ulicu gde živiš zadnjih 7-8 godina...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  .... ja se stvarno nadam da ne vjerujete u pricu potplacivanja i ostalih bakraca.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Kako da ne poverujemo kada je na sudu dokazano da se to vec desavalo?
                  Onoliki broj gresaka koji su vukle iskljucivo jednu stranu daje osnovanu sumnju da se to opet desilo. Pogotovo kada sagledamo kakva drzavna masinerija se nalazi iza plavih. I to je u nekoj manjoj srazmeri ponovljeno i u Zagrebu, ali ne bas toliko ocigledno.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Au, padaće kiša danas.

                    Konačno posle godinu dana cigani priznali da je bolji tim osvojio ABA i da sudije, pored svih sitnih grešaka na obe strane, nisu odlučile putnika za EL.

                    Malo kasno, i ko zna šta bi bilo da nisu veliki favoriti pred početak finalne serije, ali bolje ikad nego nikad.
                    Favoriti,bravo stručnjak

                    Comment


                    • Očekujem da u nastavku gruzijski buzdovan sam sebe eliminiše iz igre.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Opet gazdini svedoci o suđenju.
                        Zagadiše i ovaj topik.
                        Jel zaključan onaj njihov čučavac, šta je ovo...

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Opet gazdini svedoci o suđenju.
                          Zagadiše i ovaj topik.
                          Jel zaključan onaj njihov čučavac, šta je ovo...
                          Pusticemo vodu...da govna odu...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Samo diši

                            Comment


                            • Os nesto za takihardiju
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Očigledna razlika u klasi između nas i ovih preplaćenih balvana.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X