Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok je to sve ali prosle godine nas nisu dobili jednom samo ...nego vise puta tako da nemam na to zamerki ...samo ta jedna utakmica je bila otimacina i to bezobrazna!

    Comment


    • Jbg da se tako gleda finale se ne bi ni igralo.
      Mi njih dobismo vec 3 utakmice po 30 razlike...

      Comment


      • Na 29'53'' Lendri gura Lesora na skoku.
        Na 30'57'' Faul azića??
        34'42'' prv faul Barovića nad Omićem a zatim u natavku Šehovića nad Dobrićem.
        35'31'' Gibson drži sa obe ruke Feldina a zatim u nastavku na 35'36'' udara po rukama Feldina.
        Na 39'10'' Ivanović sa podlakticom odguruje lazića kako bi ostvario prednost.
        Na 44'16'' faul Bjelice nad Nikolićem, sudije se ne ogašavaju ali na 44'23'' sude nepostojeći faul Bjelici nad Nikolićem.
        Na 50'42'' faul Omića nad Doelmanom?
        1:02'43'' dosuđen na prvom koraku faul na zemlji umesto 2+1.
        1.05'35'' faul Jankovića na Gordiću?
        1:19'13'' do 15'' koraci Doelmana koje nije sudija svirao (naskok +korak).

        Kao najveći problem bih ipak naveo neke druge stvari:
        Feldin, ko je njega skautirao treba ga iz kluba isšutirati (igrač za male utakmice).
        Trener jebo ga onaj ko ga je postavio klasičan nemač pojma i
        Ništa manje razočarenje (tu mi je ogromna nepoznanica šta je u njemu video DR) Milko zvani zicer.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ništa manje razočarenje (tu mi je ogromna nepoznanica šta je u njemu video DR) Milko zvani zicer.
          Veliko je pitanje šta se zapravo desilo sa Milkom tokom te serije ? Činjenica je da je ekspresno napustio kkcz i završio u Španiji

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Čuo sam da ide u Cedevitu. Videćemo.
            Ja čuo priču da je Partizan ozbiljno zainteresovan za Ivanovića i da bi mogao tamo završiti. Sve češće čujem i priče da će doći do trampe, Radanov kod komšija a Pecarski kod nas.

            Comment


            • Utakmica br 3:
              3'43'' Nikolić laktom ostvaruje prednost nad Milkom, sudije se ne oglašavaju.
              9'50'' Lakat Gordića u pleksusu Lazića sviran faul odbrane???
              Na 12'55'' Gibsoov ortak ulazi u raspravu sa Jankovićem???Sudije ne reaguju.
              14'02'' Barović drži sa obe ruke Lesora (sudije neme)
              14'22'' "Zabadane" glavom Ivanovića, suđen faul Roču, zatim dramatike radi se zabija u Dobrića.
              15' 40'' Faul Barovića nad Davidovcem.
              23'18'' faul Danila Nikolića nad Enisom.
              Na 23'24'' suđena Davidovcu nesportska???(Pri nerešenom rezultatu)
              Enisu suđen faul nad Šehovićem (nije bilo kontakta) 25'45''
              30'00'' do 02'' "faul" Feldina,prejako udarena lopta.
              39'55'' Doelman loptu šalje u aut, loptu sudije dosuđuju za Budućnost.
              44'45'' do 57'' faul Šehovića nad Feldinom, sudije sude aut za Zvezdu.
              45'16'' faul Nikolića nad Omićem.
              46'50'' Gordić drži sa obe ruke Roča i ne dozvoljava mu da se odvoji...sudije neme.
              48'35'' faul Šehovića nad Feldinom, nakon dosuđenog faula "na zemlji" produžen kontakt (nesportski faul) sudije neme??? pri rez 53:52 za Zvezdu.
              51'25'' flop Popovića sude faul Lesoru.
              54'33'' još jedan flop, ovog puta Barovića...suđen faul Omiću.
              55'5'0'' faul Omića u bloku??? da nije žalosno bilo bi smešno.
              57'52'' nakon faula Popovića na Enisu dodao još jedan udarac (nesportski faul) sudije samo uletele da spreče eventualni sukob.
              58'40'' faul Lendrija nad Lesorom za 2+1, sudije neme...
              Na 1:01'25'' još jedan faul Lendrija za 2+1, ovaj put nad Dobrićem, sudije - neme.
              1:09'09'' sudi faul na zemlji Popoviću...smehotresno.
              1.12'11'' ako ovo nije za tehničku Ivanoviću, onda ne znam šta je za tehničku...
              1:14'53'' faul u napadu Enisu (Ivanović se pomera bočno).
              1:19'15'' "prestup" kod dodatnog slobodnog Omića, dva igrača Budućnosti ulazi ranije u reket.
              1:19'25'' blok Barovića??? sudije kao po običaju, neme.
              Na 1:21'32'' se lepo vidi da vreme za napad nije isteklo...
              1:23'58'' još jjedan faul Lendrija, ovaj put nad Feldinom za 2+1 ali sudije, normalno ćute.

              https://www.youtube.com/watch?v=7DrDmniHmhI

              P.S. Da dodam: "Šah - mat!!!"
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Veliko je pitanje šta se zapravo desilo sa Milkom tokom te serije ? Činjenica je da je ekspresno napustio kkcz i završio u Španiji
                Šta god da se desilo pokazao je da je kralj zicera i mlohav, možda nisu bili dobri odnosi u ekipi ali recimo Omić se nije nikada štedeo i uvek je davao 100%, dok je ovaj stekao sam utisak igrao preko svog vršnjaka. Zaista ne razumem fascinaciju Radonića Milkom.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Šta god da se desilo pokazao je da je kralj zicera i mlohav, možda nisu bili dobri odnosi u ekipi ali recimo Omić se nije nikada štedeo i uvek je davao 100%, dok je ovaj stekao sam utisak igrao preko svog vršnjaka. Zaista ne razumem fascinaciju Radonića Milkom.
                  Njegove partije su stalno pravdali umorom, a umor ima malo veze sa tim. Kod Radonje je pred plej-of dobro odmorio svoje dupe, al džaba, opet je bio očajan. Inače, što se tiče tvog pisanja u vezi suđenja, izdominirao si kao Zvezda u majstorici protiv komšija.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Utakmica br 3:
                    3'43'' Nikolić laktom ostvaruje prednost nad Milkom, sudije se ne oglašavaju.
                    9'50'' Lakat Gordića u pleksusu Lazića sviran faul odbrane???
                    Na 12'55'' Gibsoov ortak ulazi u raspravu sa Jankovićem???Sudije ne reaguju.
                    14'02'' Barović drži sa obe ruke Lesora (sudije neme)
                    14'22'' "Zabadane" glavom Ivanovića, suđen faul Roču, zatim dramatike radi se zabija u Dobrića.
                    15' 40'' Faul Barovića nad Davidovcem.
                    23'18'' faul Danila Nikolića nad Enisom.
                    Na 23'24'' suđena Davidovcu nesportska???(Pri nerešenom rezultatu)
                    Enisu suđen faul nad Šehovićem (nije bilo kontakta) 25'45''
                    30'00'' do 02'' "faul" Feldina,prejako udarena lopta.
                    39'55'' Doelman loptu šalje u aut, loptu sudije dosuđuju za Budućnost.
                    44'45'' do 57'' faul Šehovića nad Feldinom, sudije sude aut za Zvezdu.
                    45'16'' faul Nikolića nad Omićem.
                    46'50'' Gordić drži sa obe ruke Roča i ne dozvoljava mu da se odvoji...sudije neme.
                    48'35'' faul Šehovića nad Feldinom, nakon dosuđenog faula "na zemlji" produžen kontakt (nesportski faul) sudije neme??? pri rez 53:52 za Zvezdu.
                    51'25'' flop Popovića sude faul Lesoru.
                    54'33'' još jedan flop, ovog puta Barovića...suđen faul Omiću.
                    55'5'0'' faul Omića u bloku??? da nije žalosno bilo bi smešno.
                    57'52'' nakon faula Popovića na Enisu dodao još jedan udarac (nesportski faul) sudije samo uletele da spreče eventualni sukob.
                    58'40'' faul Lendrija nad Lesorom za 2+1, sudije neme...
                    Na 1:01'25'' još jedan faul Lendrija za 2+1, ovaj put nad Dobrićem, sudije - neme.
                    1:09'09'' sudi faul na zemlji Popoviću...smehotresno.
                    1.12'11'' ako ovo nije za tehničku Ivanoviću, onda ne znam šta je za tehničku...
                    1:14'53'' faul u napadu Enisu (Ivanović se pomera bočno).
                    1:19'15'' "prestup" kod dodatnog slobodnog Omića, dva igrača Budućnosti ulazi ranije u reket.
                    1:19'25'' blok Barovića??? sudije kao po običaju, neme.
                    Na 1:21'32'' se lepo vidi da vreme za napad nije isteklo...
                    1:23'58'' još jjedan faul Lendrija, ovaj put nad Feldinom za 2+1 ali sudije, normalno ćute.

                    https://www.youtube.com/watch?v=7DrDmniHmhI

                    P.S. Da dodam: "Šah - mat!!!"
                    Ti si "gori" od rsb

                    Šta god da se desilo pokazao je da je kralj zicera i mlohav
                    Uopšte ne mislim na Milkove igračke kvalitete ...

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Ti si "gori" od rsb



                      Uopšte ne mislim na Milkove igračke kvalitete ...
                      Ma jebeš RSB, potroših dobrih sat i po možda i više da vidim sve greške i opet sam neke izostavio...
                      Eto na 1:27'08'' Gordić sa obe ruke vuče Lesora (možda ga zove u kafanu, šta znam ja...) to je bio poslednji napad na utakmici...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ma jebeš RSB, potroših dobrih sat i po možda i više da vidim sve greške i opet sam neke izostavio...
                        Eto na 1:27'08'' Gordić sa obe ruke vuče Lesora (možda ga zove u kafanu, šta znam ja...) to je bio poslednji napad na utakmici...
                        da se ovi nasi potrude kao ti bilo bi odlicno )
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ma jebeš RSB, potroših dobrih sat i po možda i više da vidim sve greške i opet sam neke izostavio...
                          Eto na 1:27'08'' Gordić sa obe ruke vuče Lesora (možda ga zove u kafanu, šta znam ja...) to je bio poslednji napad na utakmici...
                          Jel ima neko diranje lopte posle koša kao ono Lazino Bez toga ništa ...Tačno je , gubiš vreme .Odavno nema šanse za bilo kakvu smislenu raspravu , kad su navijači u pitanju .Pitam Stefana juče za nesportsku nad Feldinom , čovek me iskulira , valjda po proceni da sam bot

                          Ostaje priča o toj trećoj utakmici u Podgorici i ne samo o dešavanjima na terenu ...sve je to istorija .Večeras počinje nova serija ...nadam se da su lekcije naučene i da će samo igrači na terenu odlučivati o učesniku EL

                          Comment


                          • vazno je samo da zvezda ne prelomi utakmicu u trecoj cetvtrtini..i onda udje norris i jackson da slome sutom

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Jel ima neko diranje lopte posle koša kao ono Lazino Bez toga ništa ...Tačno je , gubiš vreme .Odavno nema šanse za bilo kakvu smislenu raspravu , kad su navijači u pitanju .Pitam Stefana juče za nesportsku nad Feldinom , čovek me iskulira , valjda po proceni da sam bot

                              Ostaje priča o toj trećoj utakmici u Podgorici i ne samo o dešavanjima na terenu ...sve je to istorija .Večeras počinje nova serija ...nadam se da su lekcije naučene i da će samo igrači na terenu odlučivati o učesniku EL
                              Za koju utakmicu pitas? Ako je ono Sehovicevo, u trecoj, slazem se bila je tehnicka.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Pojacavate se, videh i Krtolu da se muva tuda...fale jos ova dva...sto su pobegla i iskulirala sve ovo...Vi se jos borite sa nasom masinerijom.. budite ko bokan i cekajte momenat da iskocite Vidite kako je Coki sredio Ostoju...xD Boki je vec iskusan
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X