Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [
    Jasno je svima da nije bilo nikakve kradje prosle sezone a da su greske sastavni dio sporta
    Nije svima i to nema nikakve veze sa NČ . Greške jesu sastavni deo ali i namare takođe . Ne postoji objašnjenje da se ne svira nesportska nad Feldinom , jednostavno ne postoji .Pogledaj samo koliko su ovi pošteni kukali zbog nesportske Gagiću iako je ta situacija pregledana za razliku od faula nad Feldinom ...plus , nisu gledali istek vremena , gaženje linije za tri ...

    moze li Crvena Zvezda da izgubi posteno ikada?
    Može naravno ... ali jedino što je sigurno ,nema mrlje ni na jednoj tituli , ni jednoj
    Last edited by Samo Zvezda; 11-04-19, 12:49.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Najbolji način da se prekine sa spinovanjem je iznošenje istine dokumentovano i argumentovano, sve ostalo jeste spin na koji se pozivate da druga strana koristi.
      Navijači KK CZv među kojima sam i ja prošle godine sam vam čestitao titulu nakon prve utakmice u Pioniru (moglo bi da se nađe ako koga interesuje) jer se i Neboša Čović potrudio da do toga dođe izborom trenera i rostera i tako ste vi ničim izavano i nendano došli u siitucaciju da igrate EL (bili ste zatečeni ali ste sjajno kao klub odreagovali) ipak to sve ne abolira sudijsku krađu.
      Jeste istina za tebe i pozdravljam to. Ne zelim da se uplicem vise u bilo kakve rasprave vezano za tu temu iz postovanja prema protivniku. Vi ste veliki klub , kako kazete, najveci na balkanu, sa milionskom armijom navijaca i sve to postujem. Neka sve prodje u duhu fer pleja i postovanja protivnika, sto se kaze, makar se mozemo sloziti da se ne slazemo oko nekih stvari. Pozdravljam sve navijace Zvijezde na forumu. Podjite sjutra vece u Pionir, dajte podrsku svom klubu , mi cemo to isto uraditi u Moraci i bice svima dobro.

      Comment


      • Stize moj izvjestaj ubrzo sa prve utakmice, ako budem imao vremena okacicu i sa druge

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Ajde kratko i jasno, da li je bilo krađe prošle sezone u finalu i ko je zaslužio trofej?

          Pustite te gazdine fore i spinovanja, niko a da kaže na rsb propagandu i gazdine gluposti koje servira, ali kad Cooper kaže kako jeste odmah agresivno.

          Sramota da niko od vas ne zaustavi širenje mržnje i laži ovih mandrilskih klipova, već moram ja da reagujem.

          Stidite se.
          Ma pusti to, sta ti bi za onu ispalu oko termina, losi casovi kod Tegija?

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Jeste istina za tebe i pozdravljam to. Ne zelim da se uplicem vise u bilo kakve rasprave vezano za tu temu iz postovanja prema protivniku. Vi ste veliki klub , kako kazete, najveci na balkanu, sa milionskom armijom navijaca i sve to postujem. Neka sve prodje u duhu fer pleja i postovanja protivnika, sto se kaze, makar se mozemo sloziti da se ne slazemo oko nekih stvari. Pozdravljam sve navijace Zvijezde na forumu. Podjite sjutra vece u Pionir, dajte podrsku svom klubu , mi cemo to isto uraditi u Moraci i bice svima dobro.
            Sa ovih prostora su najveći klubovi u košarci Cibona, Jugoplastika, Bosna pa i (ovo mi zaista teško pada da napišem) Partizan a Zvezda je odmah iza njih, ali to je sve istorija.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Samo primecujem da si licemeran, jer si i sam vrlo aktivno ucestvovao u svemu a sad kao apelujes na nekoga da ne ucestvuje. Ako ti vec nije namera da provociras, i ostavljas maliciozne komentare tipa "sirotinja" ili "partizan avangarda" zasto onda nisi na primer okacio plate igraca Crvene Zvezde? A ne secam se da je neki celnik iz Buducnosti izasao i rekao plate igraca.

              Nebitno, daleko od toga da ja licno kukam i placem, pa sam se osetio prozvanim, jer sam medju porazenima.
              Nisi ni ti trebao da provociras nakon kupa, lepo sam vam rekao onda polako, a vi mislite moze Vucic sve, doduse ova izjava Loncara jasno pokazuje odnos snaga u politickoj podrsci.

              Comment


              • Originally posted by StefanPG View Post
                Stize moj izvjestaj ubrzo sa prve utakmice, ako budem imao vremena okacicu i sa druge

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                Utisak Nedelje, Gosti: StefanPG i ZvezdaIznadSvega.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Uzivo....

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Uzivo....
                    Prenos na Areni: Cooper i Valter.
                    Strucni konsultanti: MarkItZero i dekkard.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Prenos na Areni: Cooper i Valter.
                      Strucni konsultanti: MarkItZero i dekkard.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Uh kakav bi to prenos bio...

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Uh kakav bi to prenos bio...

                          Last edited by kronostime; 11-04-19, 13:19.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Pa kacile su plate igraca Zvezde...izadje Mwill na 900k svojevremeno...pa i skoro komentar na ove plate igraca Buducnosti "i dalje ni blizu Mwlill-a, Shilb-a i Sofo-a"...to nije licemerno, to je istina?
                            Zanimljivo, registrovao si se na forum 4.8.2017. Marcus Williams je otisao iz Zvezde kada? 2015? I ti meni kazes ovaj bold. Kapiram da ste navikli da pisete u takvom okruzenju, ali ne mozes meni prebacivati nesto sto nikada nisam napisao, a ni sam ne mozes znati da li je bilo ko pisao, osim ako nisi pratio forum incognito. Odgovaram samo za svoje pisanje.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • https://www.youtube.com/watch?v=ma9-_kvWIoU

                              11:30 - Faul u napadu, a sudija opominje naseg igraca da je sam pao.
                              26:25 Sviran faul, Dzoni na loptu isao, kasnije mozete vidjeti kako dzentlmenski kaze : Po lopti, ali dobro...
                              27:30 Lazic odguruje rukom Gordica i ostvaruje prednost, ali ipak kasnije gube loptu
                              28:02 Faul za 2+1 nad Gordicem nije sviran
                              49:17 Faul Zokija Nikolica vrlo diskutabilan
                              50:00 Diranje lopte Lazica nakon slobodnog

                              Da napomenem, ovo su samo da kazem ocigledne situacije, izuzecu jacu igru Zvezde u drugoj cetvrtini i prvoj polovini trece, jer je tu u zaru borbe.
                              Last edited by StefanPG; 11-04-19, 14:00.

                              Comment


                              • Šah mat

                                Comment

                                Working...
                                X