Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Sve napisao kolega Pancev..

    Postali ste zvanicno Sledeca sezona...
    Simili similis gaudet
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Simili similis gaudet
      Ajde, ajde..proci ce i ovo..5-10-15g..prodje to brzo Evo vodi Valensija 11 razlike..jos malo i EL
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Da je po nama ova stranica bi se odavno zatvorila,svi se slazemo.Zato bata Cooper uleti,a i odskora i Michailo za razbije monotoniju sa razumnim objasnjenjima i divljenju porodici Covic.

        Comment


        • @Losmi
          Postoje ozbiljniji ljudi koji vode brigu o kojekakvim problemima,ja samo mogu,i tu sam u problemu,da kupim ili ne kupim kartu,i ponekad kad sam zaludan tupim ovu tastaturu dok je drugi nezgrabe.
          Last edited by L a z a r; 09-04-19, 21:34.

          Comment


          • https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...03643934744581

            auu gazda je resio da ih samara iz dana u dan
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...03643934744581

              auu gazda je resio da ih samara iz dana u dan
              Ko se seca, Divac je dosao u Zvezdu govoreci kako zeli da pomogne srpskom klubu koji je u tom trenutku igrao kup sampiona. To jeste izgledalo kao nesto humano i pozitivno, a onda one izjave nakon toga gde je samo pljunuo na sebe kao ljudsko bice.

              Comment


              • Originally posted by L a z a R View Post
                Da je po nama ova stranica bi se odavno zatvorila,svi se slazemo.Zato bata Cooper uleti,a i odskora i Michailo za razbije monotoniju sa razumnim objasnjenjima i divljenju porodici Covic.
                Nije u pitanju porodica Covic,nego samo tata Nebojsa Covic,koji svoju prljavu politicku biografiju na kojoj se baziraju svi njegovi milioni pokusava da nadogradi kroz kosarku. Isto mislim i o Vucelicu,Ruzicu,to je ta sorta politicara u sportu.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Nije u pitanju porodica Covic,nego samo tata Nebojsa Covic,koji svoju prljavu politicku biografiju na kojoj se baziraju svi njegovi milioni pokusava da nadogradi kroz kosarku. Isto mislim i o Vucelicu,Ruzicu,to je ta sorta politicara u sportu.
                  Ajd priznaj,al posteno,jel bi voleo da vodi Partizan koji gazi sve radom ili bi ti smetalo kao npr Ostoja sto ti smeta ?

                  PS
                  Posto je ovaj lopov,politicar,kriminalac,i psuje mu se porodica ,supruga,to mu slusa sin,unuci,itd, sta je onda Pesic ili Gurovic? sta su oni opljackali?
                  ili je u pitanju nepodnosenje konkurencije i mrznja svega sto moze da dobaci do vaseg prozora.?
                  Last edited by L a z a r; 09-04-19, 22:50.

                  Comment


                  • Njega ni u snu u Partizanu,odmah bih presao da navijam za Vojvodinu,ovaj SNS kadar moram da trpim dok su ovi na vlasti a Covica bih morao dozivotno. Dakle,ni da osvoji Evroligu sa Partizanom za njegov tim nema sanse da navijam,uvek protiv njega ma kako mu se zvao klub,FMP,Zvezda,Borac...

                    Comment


                    • Nije kriv dr Nebojša Čović što je zaljubljenik u najlepši sport i što je najsposobniji u Srbiji i šire da vodi košarkaški klub.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Jesam li ja nekad rekao nesto protiv Pesica i Gurovica,nadji mi to,nema sanse da tako nesto postoji.Meni je to isto kao kad bih pljuvao po Djordjevicu,Bodirogi,legendama nase kosarke.
                        Ja Zvezdu ne mrzim za razliku od Dekkarda koji mrzi sve sto dolazi iz Partizana,ali Covic,Vucelic i ta bagra,ma dajte,najsrecniji bih bio da ih nikada ne vidim u sportu,na ulici u novinama.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Jesam li ja nekad rekao nesto protiv Pesica i Gurovica,nadji mi to,nema sanse da tako nesto postoji.Meni je to isto kao kad bih pljuvao po Djordjevicu,Bodirogi,legendama nase kosarke.
                          Ja Zvezdu ne mrzim za razliku od Dekkarda koji mrzi sve sto dolazi iz Partizana,ali Covic,Vucelic i ta bagra,ma dajte,najsrecniji bih bio da ih nikada ne vidim u sportu,na ulici u novinama.
                          Onda ti se ,bata Mihailo izvinjavam ili si rodjen 2010 pa se nesecas kakve su sve bljuvotine pevane Gurovicu i Pesicu samo zato sto su opljackali kosovo.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Jesam li ja nekad rekao nesto protiv Pesica i Gurovica,nadji mi to,nema sanse da tako nesto postoji.Meni je to isto kao kad bih pljuvao po Djordjevicu,Bodirogi,legendama nase kosarke.
                            Ja Zvezdu ne mrzim za razliku od Dekkarda koji mrzi sve sto dolazi iz Partizana,ali Covic,Vucelic i ta bagra,ma dajte,najsrecniji bih bio da ih nikada ne vidim u sportu,na ulici u novinama.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Mogli bi nadležni da provere IP adrese ove dvojice veseljaka i da očiste ovo đubre.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Imamo i internet huligana,hahaha,izadji dete na ulicu,tamo se plasis sopstvene senke.
                                A za to pevanje Gurovicu i Pesicu,nemam pojma o cemu se radi,zna se ko se bavio pljackom Kosova.

                                Comment

                                Working...
                                X