Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Košarkaški klub Partizan zahvalio se premijeru i Vladi Republike Srbije na doprinosu što je došlo do nastavka saradnje između crno-belih i kompanije Telekom Srbije.



    Ugovor je produžen na još godinu dana, čime je obezbeđena značajna podrška za dalje funkcionisanje kluba.

    "KK Partizan NIS izražava veliko zadovoljstvo zbog činjenica da tako velika kompanija ostaje uz Partizan i daje mu vetar u leđa da na pravi način radi ono što najbolje ume, a to je da igra košarku. Trudićemo se da dobrim igrama u Evropi, ABA ligi i domaćim takmičenjima opravdamo poverenje i predstavimo Partizan, njegove sponzore, državu Srbiju i naše navijače u najboljem mogućem svetlu. Istovremeno, KK Partizan NIS izražava zahvalnost premijeru i Vladi Srbije što su prepoznali naš rad i značaj našeg kluba i koji su dali svoj doprinos da do nastavka saradnje dođe", navodi se u saopštenju crno-belih.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Zagreva se gazda.

      Sad vidimo da ima i da je imao ogromnu podršku Vučića i Vesića, sve su pomerili iz Pionira u narednih nedelju dana.

      A i narednih dana će gostovati po režimskim, zahvaljivati se AV na podršci od 2012 i podbadati protivnika.
      A gde je onih 500 grobara

      Comment


      • Jedna od Ostojinih zahvalnica...

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Zagreva se gazda.

          Sad vidimo da ima i da je imao ogromnu podršku Vučića i Vesića, sve su pomerili iz Pionira u narednih nedelju dana.

          A i narednih dana će gostovati po režimskim, zahvaljivati se AV na podršci od 2012 i podbadati protivnika.
          Kme, kme
          Gledajte vi da se dobro spremite za KLS i srusite FMP u borbi za drugo mesto

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by L a z a R View Post
            Eee ako je covek sedeo pored vodja onda je NC stvarno lazov,i jos je slagao za koju godinu unucima bas bez veze.
            Sramota od dede i NC.
            NE PRAVDAM LAZ.
            Ja bih pre rekao po poziciji gde s to desilo (i oako iz sećanja) da je u pitanju stara garda tj bivše vođe Varvara.

            (možda grešim)
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Kme, kme
              Gledajte vi da se dobro spremite za KLS i srusite FMP u borbi za drugo mesto

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Oni su na prinudnom odmoru
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Ja bih pre rekao po poziciji gde s to desilo (i oako iz sećanja) da je u pitanju stara garda tj bivše vođe Varvara.

                (možda grešim)
                Ma skroz nebitno,Ganac,gde je covek sedeo.Hajde da je bilo njih 10 ak mladjih,nabudzenih ,tetoviranih provokatora,ali ovo je bio primer totalne mrznje.

                Comment


                • Koliko Čović, Vesić i Vučić mrze Partizan dovoljno govori ova igranka oko zauzetosti Pionira.

                  Za slučaj da se Partizan plasirao oni su držali termine za rukomet i futsal, a čim se yveyda plasirala odmah oslobodili.

                  Dobri stari Vesić i prijatelji iz lože...

                  Comment


                  • Bila bi hala slobodna posle dve utakmice u PG.

                    Mozda se ,ipak,neko voli krisom.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Koliko Čović, Vesić i Vučić mrze Partizan dovoljno govori ova igranka oko zauzetosti Pionira.

                      Za slučaj da se Partizan plasirao oni su držali termine za rukomet i futsal, a čim se yveyda plasirala odmah oslobodili.

                      Dobri stari Vesić i prijatelji iz lože...
                      Imamo pobednika

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Koliko Čović, Vesić i Vučić mrze Partizan dovoljno govori ova igranka oko zauzetosti Pionira.

                        Za slučaj da se Partizan plasirao oni su držali termine za rukomet i futsal, a čim se yveyda plasirala odmah oslobodili.

                        Dobri stari Vesić i prijatelji iz lože...
                        Kada ovako nešto napišeš Zlajo ja se ozbiljno zabrinem. Ne shvatam odakle crpiš ovoliku negativnu energiju prema Ostojinim partijskim&koalicionim kolegama?
                        Zabinut sam za tvoju Budućnost.
                        Last edited by nebitan; 09-04-19, 15:04.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          Bila bi hala slobodna posle dve utakmice u PG.

                          Mozda se ,ipak,neko voli krisom.
                          Opala koncentracija Cooperu pa pomešao termine

                          , zbog sigurnosti svih nece biti dozvoljeno da gostujuci navijaci prisustvuju
                          Kad bi bilo gostujućih navijača, to bi značilo da kao domaćin preuzimaš odgovornost za njihovu bezbednost ...posebno mesto u hali , obezbeđenje ,policiju kao zaštitu ...
                          Pojedinačne avanture niko ne može da spreči ali ni da odgovara .Ostalo što si napisao nije vredno komentara

                          Ocekujemo maksimalno "neprijateljsku" atmosferu. Sudijama ce da bude pakao pretpostavljam
                          Naravno ...pa to je decenijama zaštitni znak Pionira , bilo crno ili crveno belog

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Koliko Čović, Vesić i Vučić mrze Partizan dovoljno govori ova igranka oko zauzetosti Pionira.

                            Za slučaj da se Partizan plasirao oni su držali termine za rukomet i futsal, a čim se yveyda plasirala odmah oslobodili.

                            Dobri stari Vesić i prijatelji iz lože...
                            Auuuuuu
                            Bas to je teško pao Filip
                            Razumem te. Ni ja ne bi bio sasvim svoj da me je izbacio povređeni Filip
                            Mada nije ovo prvi put da vas Filip izbacuje iz takmičenja

                            Majstore
                            Pionir je bio zauzet samo za prvu utakmicu
                            Vi i da ste nekako prošli dalje prvu bi igrali u Podgorici

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Koliko Čović, Vesić i Vučić mrze Partizan dovoljno govori ova igranka oko zauzetosti Pionira.

                              Za slučaj da se Partizan plasirao oni su držali termine za rukomet i futsal, a čim se yveyda plasirala odmah oslobodili.

                              Dobri stari Vesić i prijatelji iz lože...
                              Videli smo i u slucaju Pejdza i pasosa koliko vas mrze, dadose svima iz Zvezde pasos vama nista. Ha ha ali koliko pravila ne znas pa ne bi vi ni igrali u petai ha ha ha ovo je za vise od posta avangardo, na nove casove kod Tegija
                              Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 09-04-19, 16:37.

                              Comment


                              • Sto radi Walter, poceo coek da me uhodi. Zasto da kritikujem Bokana? Sta je on uradio osim sto je stvorio dobre finansijske uslove za ekipu? Da to nisu tvoje pare? Je li ih ukrao nekome? Covjek nijednom nije dao izjavu z javnost koja nije bila stilizovana i gospodska.
                                Covic laze otvoreno javnost i podvaljuje pricu o netrpeljivosti, spinuje javnost u kom on najavljuje linc u PG, otimanja, kojeg nema, da bi on natjerao vase da isto to rade u BG, a Walter klima glavom i kaze takoe!!!!!!! [emoji23]
                                Nevrmajnd, svjesni smo da se Choo ponadao Cedeviti i metli 3:0, al morace jos dosta muda da otegne i da moli drzavu da mu pomogne, da bi dosao da cilja. Bio sam apsolutni pesimista, nakon Cedevite, i sad sam naravno, ali kad vidis koliki je strah u kosti unijet prosle sezone, logicno je da onda napanes i stisnes. Nadam se muskoj kosarci, pa ko sto ponese.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X