Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh, a u vreme Duleta Vujosevica su se knjige citale.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Islo se u pozoriste [emoji16]

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Vala jest...ali se malo i tukle sudije, ponekad samo stipkale, neki bili Lovernji drugi Bertansi, za Djokovica se manje navijalo...i tako
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Vala jest...ali se malo i tukle sudije, ponekad samo stipkale, neki bili Lovernji drugi Bertansi, za Djokovica se manje navijalo...i tako
          A bilo je i davljenja,pljuvanja,štipanja,pretnji,psovanja mrtve majke. . . Poznat crno beli folklor

          Comment


          • .

            Comment


            • Lekić misli da je Partizan u finalu. Inače, posle Kalinića oglasio se i Krković. Izvinio se Milanu što ga je tukao. U svakom slučaju on je zakuvao, nasrnuo je na Marka a onda je Milan poput razjarenog bika nasrnuo na njega.

              Comment


              • http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...mo-Pionir.html

                Boze sveti, kako voli coek da smasti pa ovo je nevjerovatno, ako mu je svaka istina ovakva, covjek je patoloski lazov.
                NE PRAVDAM NASILJE, ali prvo nije istina da su unucici, nego sin od 20 i nesto godina, drugo sjedjeli su tacno pored vodja Varvara, i slavili koseve Zvezde, ako su iz PG znaju dobro ko su ljudi. Opet ne pravdam nasilje, ali reci covjece otvoreno, naboli su nam 2 navijaca koja su dosli da navijaju za Zvezdu, svjesno su rizikovali i jbg, zbog sigurnosti svih nece biti dozvoljeno da gostujuci navijaci prisustvuju utakmicama. Kao da ja odem za BG na svoju ruku skocim ns trojku Sehovica i nadam se da cu posle ostati na svom sjedistu. Ova prica unucici, deda, prebacivanjr odgovornosti je sramotna i jos kao zbog toga on nece dati nasima da dodju. Drugo svi su klubovi drzavni projekat kad ih drzava finansira, ne vidim sto se ostali razlikuju po tom pitanju. Al dobro, najjace pravdanje, nisam jos od plej ofa sazvao KZS, vau uspjeh, odusevljeni smo [emoji23]

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Zagreva se gazda.

                  Sad vidimo da ima i da je imao ogromnu podršku Vučića i Vesića, sve su pomerili iz Pionira u narednih nedelju dana.

                  A i narednih dana će gostovati po režimskim, zahvaljivati se AV na podršci od 2012 i podbadati protivnika.

                  Comment


                  • Ocekujemo maksimalno "neprijateljsku" atmosferu. Sudijama ce da bude pakao pretpostavljam. Treba napaliti ove crnje nase da im je NC opsovao majku , salim se naravno. Znamo sto mozemo ocekivati da ne sirim pricu sad.

                    edit: Morace Bokan opet sa oruzjem u pionir...
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 09-04-19, 12:59.

                    Comment


                    • Zašto je father na gamechanger u pisanoj, a ne elektronskoj formi ..

                      .. premotati prvih 5min 30sec ..

                      Comment


                      • Blago navijacima partizan imaju dva kluba za koji navijaju,a smeju se nama tj nekim za FMP-CZ...

                        Smorilo me malo ovo za sudije, hebe se njima ko ce dobiti..domaci teren uvek ima prednost i imace za sudije i to je tako jednostavno...

                        Nema ovde lake pobede, mi smo malo dobili na motivaciji, valjda ljudi misle da ce svaka utakmicabiti kao treca ali to je malo verovatno.Za pocetak ce prva utakmica pokazati sta i kako bice mnogo pritiska na igrace, trenere...mozda malo manje na goste zato sto njima treba jedna pobeda ali ako se povede 1-0 bice i njima frka...

                        Tim gde vise igraca udje u dobar ritam dobice utakmicu...treba pronaci nacin i uvesti igrace u ritam..oba tima imaju vise resenja kao prvobitna ne budu dobra...

                        Faktor x za Zvezdu je po meni Zirbes,a za njih Bitadze...taj duel dole ce dosta znacitiGoga nema iskustva, Zirbesa niko ne ocekuje u top modu a meni se nekako javlja da bi mogao bit faktor x...

                        Da sam repesa igrao bi kombinovanu zonu od nase polovine, pvrsio pritisak na filipa a bez njega trcao u ledja ..Sto se nas tice, pokusao bih da rizikujem sa sutom Buducnosti i trpao loptu na low post...

                        Realno ovo je dobro finale, ko ne voli intezitet i pritisak nije za finale
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...mo-Pionir.html

                          Boze sveti, kako voli coek da smasti pa ovo je nevjerovatno, ako mu je svaka istina ovakva, covjek je patoloski lazov.
                          NE PRAVDAM NASILJE, ali prvo nije istina da su unucici, nego sin od 20 i nesto godina, drugo sjedjeli su tacno pored vodja Varvara, i slavili koseve Zvezde, ako su iz PG znaju dobro ko su ljudi. Opet ne pravdam nasilje, ali reci covjece otvoreno, naboli su nam 2 navijaca koja su dosli da navijaju za Zvezdu, svjesno su rizikovali i jbg, zbog sigurnosti svih nece biti dozvoljeno da gostujuci navijaci prisustvuju utakmicama. Kao da ja odem za BG na svoju ruku skocim ns trojku Sehovica i nadam se da cu posle ostati na svom sjedistu. Ova prica unucici, deda, prebacivanjr odgovornosti je sramotna i jos kao zbog toga on nece dati nasima da dodju. Drugo svi su klubovi drzavni projekat kad ih drzava finansira, ne vidim sto se ostali razlikuju po tom pitanju. Al dobro, najjace pravdanje, nisam jos od plej ofa sazvao KZS, vau uspjeh, odusevljeni smo [emoji23]

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Eee ako je covek sedeo pored vodja onda je NC stvarno lazov,i jos je slagao za koju godinu unucima bas bez veze.
                          Sramota od dede i NC.
                          NE PRAVDAM LAZ.

                          Comment


                          • Ja bih ga samog ostavio, udvajat Berona i ostale bekove, on sam da stoji cijelu noc, ne bi imao 50% suta, treba ga provocirati da sutira, ne da ga stiskamo [emoji16]

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Zagreva se gazda.

                              Sad vidimo da ima i da je imao ogromnu podršku Vučića i Vesića, sve su pomerili iz Pionira u narednih nedelju dana.

                              A i narednih dana će gostovati po režimskim, zahvaljivati se AV na podršci od 2012 i podbadati protivnika.
                              Placi..znamo mi ko se zahvaljuje Ostoja Sns ha ha

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...mo-Pionir.html

                                Boze sveti, kako voli coek da smasti pa ovo je nevjerovatno, ako mu je svaka istina ovakva, covjek je patoloski lazov.
                                NE PRAVDAM NASILJE, ali prvo nije istina da su unucici, nego sin od 20 i nesto godina, drugo sjedjeli su tacno pored vodja Varvara, i slavili koseve Zvezde, ako su iz PG znaju dobro ko su ljudi. Opet ne pravdam nasilje, ali reci covjece otvoreno, naboli su nam 2 navijaca koja su dosli da navijaju za Zvezdu, svjesno su rizikovali i jbg, zbog sigurnosti svih nece biti dozvoljeno da gostujuci navijaci prisustvuju utakmicama. Kao da ja odem za BG na svoju ruku skocim ns trojku Sehovica i nadam se da cu posle ostati na svom sjedistu. Ova prica unucici, deda, prebacivanjr odgovornosti je sramotna i jos kao zbog toga on nece dati nasima da dodju. Drugo svi su klubovi drzavni projekat kad ih drzava finansira, ne vidim sto se ostali razlikuju po tom pitanju. Al dobro, najjace pravdanje, nisam jos od plej ofa sazvao KZS, vau uspjeh, odusevljeni smo [emoji23]

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Znaci Nebojsa je patoloski lazov A Trinkijeri gospodin sto vredja igrace, kazem ja dvostruki arsini ali to ide tako kad navijas za dva, tri kluba ne znas kud ces pre. Kad pocnes da kritikujes Bokana, Trinkijerija, Dkukanovica imaces kredibilitet i da kritikujes druge..

                                Comment

                                Working...
                                X