Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne slusa Deki takvu vrstu muzike...

    Comment


    • Vidi se da Ivica koristi kvalitetan koks.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Grešite, evo Dekija na snimku. Momak u farmerkama i crnoj košulji.

        Comment


        • Nemate pojma

          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Velika prednost za Filipa je što se igra u njegovoj sali.
            Obruči su malo niži i mekši, plus će se igrati njegovim loptama, tako da je logičan izbor seniora da rezerviše salu u Železniku i ostavi sezonce van, nego da juri neku veću halu kao onu na NBG ili čak Arenu.
            Akcenat je na igračima, a ne na mogućoj zaradi i navijačima.

            Sa druge strane Budućnost je ove sezone navikla da igra u velikim halama kroz EL i renoviranu velelepnu Moraču, tako da očekujem utakmice na mali broj poena do seobe u PG.

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Velika prednost za Filipa je što se igra u njegovoj sali.
              Obruči su malo niži i mekši, plus će se igrati njegovim loptama, tako da je logičan izbor seniora da rezerviše salu u Železniku i ostavi sezonce van, nego da juri neku veću halu kao onu na NBG ili čak Arenu.
              Akcenat je na igračima, a ne na mogućoj zaradi i navijačima.

              Sa druge strane Budućnost je ove sezone navikla da igra u velikim halama kroz EL i renoviranu velelepnu Moraču, tako da očekujem utakmice na mali broj poena do seobe u PG.
              Koliko su niži obruči? Zar ne moraju da imaju određenu visinu da bi moglo da se igra neko takmičenje?
              Last edited by nebitan; 08-04-19, 07:37.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Kupere a ti malo u troskocima odskakuces na pomracenje sa ovakvim postovima? Ovde odrasli pricaju.
                Kakvi nizi obruci? Kronose?

                Ukoliko ne moze Pionir(a nije mi jasno KO je odlucio da nam uzme halu za neku prijateljsku utakmicu?!?!?, doduse verujem da je ono djubre od Vesica jedva docekalo), ni slucajno Arena sve i da ceka 30.000 navijaca u redu za ulazak. Mi nismo igrali ni jednu ove godine u Areni, nismo navikli na teren i na obruce. Izgubili bi ono za sta smo se borili cele sezone - domaci teren.
                Ako ne moze Pionir onda iskljucivo Zeleznik jer nam je to trening hala i navikli smo na nju. Ima preko 3000 mesta a sezonaca ima 2200. Ko ne bude mogao da udje a gleda mu se utakmica uzivo, nek lepo zakuca na vesiceva vrata i pita zasto nam je uzeo Pionir.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Velika prednost za Filipa je što se igra u njegovoj sali.
                  Obruči su malo niži i mekši, plus će se igrati njegovim loptama, tako da je logičan izbor seniora da rezerviše salu u Železniku i ostavi sezonce van, nego da juri neku veću halu kao onu na NBG ili čak Arenu.
                  Akcenat je na igračima, a ne na mogućoj zaradi i navijačima.

                  Sa druge strane Budućnost je ove sezone navikla da igra u velikim halama kroz EL i renoviranu velelepnu Moraču, tako da očekujem utakmice na mali broj poena do seobe u PG.

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Velika prednost za Filipa je što se igra u njegovoj sali.
                    Obruči su malo niži i mekši, plus će se igrati njegovim loptama, tako da je logičan izbor seniora da rezerviše salu u Železniku i ostavi sezonce van, nego da juri neku veću halu kao onu na NBG ili čak Arenu.
                    Akcenat je na igračima, a ne na mogućoj zaradi i navijačima.

                    Sa druge strane Budućnost je ove sezone navikla da igra u velikim halama kroz EL i renoviranu velelepnu Moraču, tako da očekujem utakmice na mali broj poena do seobe u PG.
                    Tako je, verovatno su u PIoniru bile nizi kosevi kada smo bili domacini pa smo eto pobedili.

                    Pametno ste nam prepustili pobedu sto da se vi lozite oko titule ABA LIGE , to mi moramo sada sa Futurom za to mesto, vi cete to da obezbedite putem pozivnice, evo SNS Ostoja je zatrazio pozivnicu od DJordija, jer sta ima pobednik tog takmicenja da ide tamo kada vi mozete kao nosilac drvene medalje da tamo odete.NapreDNO.
                    I jos nesto smo isto saznali od vaseg medijskog gurua,koji uzgred ima znanje engleskog jezika na nivou deteta u prvom razredu osnovne skole da rec Midzet nije pogrdnog znacaja vec rec postovanja od strane vaseg skromnog i jeftinog trenera.

                    Brze jace bolje,

                    A sto se tice hale, ipak je ova drzava prepoznala interes srpske kosarke da se igra u pioniru tako da ce ti skraceni kosevi ostati i dalje u onoj hali. Verovatno ste zato tamo bez pobede vec 5 godina pa za "sledecu sezonu" kada vam SNS utrpa jos 7 - 8 miliona za igranja EL vidite da se ti kosevi vrate na visinu kako bi bili regularni uslovi i da pobedite tamo najzad.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Tako je, verovatno su u PIoniru bile nizi kosevi kada smo bili domacini pa smo eto pobedili.

                      Pametno ste nam prepustili pobedu sto da se vi lozite oko titule ABA LIGE , to mi moramo sada sa Futurom za to mesto, vi cete to da obezbedite putem pozivnice, evo SNS Ostoja je zatrazio pozivnicu od DJordija, jer sta ima pobednik tog takmicenja da ide tamo kada vi mozete kao nosilac drvene medalje da tamo odete.NapreDNO.
                      I jos nesto smo isto saznali od vaseg medijskog gurua,koji uzgred ima znanje engleskog jezika na nivou deteta u prvom razredu osnovne skole da rec Midzet nije pogrdnog znacaja vec rec postovanja od strane vaseg skromnog i jeftinog trenera.

                      Brze jace bolje,

                      A sto se tice hale, ipak je ova drzava prepoznala interes srpske kosarke da se igra u pioniru tako da ce ti skraceni kosevi ostati i dalje u onoj hali. Verovatno ste zato tamo bez pobede vec 5 godina pa za "sledecu sezonu" kada vam SNS utrpa jos 7 - 8 miliona za igranja EL vidite da se ti kosevi vrate na visinu kako bi bili regularni uslovi i da pobedite tamo najzad.
                      Логично, што би евентуалну позивницу добио финалиста кад може да је добије полуфиналиста и четвртопласирана екипа у регуларном делу првенства

                      Comment


                      • Kad se igra za trece mesto

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Tako je, verovatno su u PIoniru bile nizi kosevi kada smo bili domacini pa smo eto pobedili.

                          Pametno ste nam prepustili pobedu sto da se vi lozite oko titule ABA LIGE , to mi moramo sada sa Futurom za to mesto, vi cete to da obezbedite putem pozivnice, evo SNS Ostoja je zatrazio pozivnicu od DJordija, jer sta ima pobednik tog takmicenja da ide tamo kada vi mozete kao nosilac drvene medalje da tamo odete.NapreDNO.
                          I jos nesto smo isto saznali od vaseg medijskog gurua,koji uzgred ima znanje engleskog jezika na nivou deteta u prvom razredu osnovne skole da rec Midzet nije pogrdnog znacaja vec rec postovanja od strane vaseg skromnog i jeftinog trenera.

                          Brze jace bolje,

                          A sto se tice hale, ipak je ova drzava prepoznala interes srpske kosarke da se igra u pioniru tako da ce ti skraceni kosevi ostati i dalje u onoj hali. Verovatno ste zato tamo bez pobede vec 5 godina pa za "sledecu sezonu" kada vam SNS utrpa jos 7 - 8 miliona za igranja EL vidite da se ti kosevi vrate na visinu kako bi bili regularni uslovi i da pobedite tamo najzad.
                          Originally posted by poacher View Post
                          Логично, што би евентуалну позивницу добио финалиста кад може да је добије полуфиналиста и четвртопласирана екипа у регуларном делу првенства
                          Sve to može u privatnoj ligi...ligi gde je važno smo jedno a to su tri stvari:
                          Ko može da da više para,
                          Ko može da obezbedi više para i
                          Ko može da izazove više interesobvanja kada gostuje jer to donosi više para...
                          Zato ja ipak ne bih potcenjivao moć SNS para
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Koliki je kapacitet Pionira?Nesto oko 6-7000 cini mi se?
                            Ja vjerujem da bi Arena bila puna sigurno,veliko ce bit interesovanje.
                            Evo sad citam 5900 mjesta,malo je to za Bg.Pustaju li se te karte u prodaju uopste
                            Last edited by E1_PG; 08-04-19, 10:35.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Koliki je kapacitet Pionira?Nesto oko 6-7000 cini mi se?
                              Ja vjerujem da bi Arena bila puna sigurno,veliko ce bit interesovanje.
                              Evo sad citam 5900 mjesta,malo je to za Bg.Pustaju li se te karte u prodaju uopste
                              Sta bre 5.900
                              Ako nije bilo 8.500 u subotu nece nikad

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Sta bre 5.900
                                Ako nije bilo 8.500 u subotu nece nikad

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                A izvor mi je vikipedija tako da nije pouzdan.
                                Vi bolje znate koliki je kapacitet.
                                Ali opet i da je 10 000 za BG je malo kad su ovakve utakmice u pitanju.
                                Moraca ima kapacitet blizu 6000 a interesovanje je toliko da bi i Arenu mogao napunit da je preselis kod nas.
                                S tim da Pg ima 200 hiljada stanovnika a BG 2 miliona,i na to jos dodas da Zvezda ima ogroman broj navijaca iz unutrasnjosti,iz R.Srpske,iz Cg.
                                Last edited by E1_PG; 08-04-19, 11:04.

                                Comment

                                Working...
                                X