Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Non è un cesto quando tiro la palla dall'altra parte del cerchio, allenatore?
    Mislim da ih ovo vise boli nego trojka Gudure u poslednjoj sekundi

    Comment


    • Originally posted by poacher View Post
      Ako želite da gledate još jednu playoff seriju punu saopštenja i prepucavanja onda je bolje da prodje Budućnost, a ako želite da gledate odličnu košarku gde će u prvi plan biti učinak Pullena, Cobbsa, Barona itd.onda je bolje da u finale prodje Cedevita.
      Da se izbegne tenzija, provokacije, vređanje, podmetanje u blokovima, štipanje i sl.i da za promenu pogledamo jednu seriju odlične košarke, makar i po cenu da Zvezda izgubi.
      Zvezda ne moze izgubiti od Cedevite, ali od odmorne Buducnosti moze, biram Cedevitu..Mada me vise interesuje serija protiv Buducnosti zbog dokazivanja i revansa...Posto Joenece biti spreman nekako ipak bih pre izabrao Cedevitu...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • potpisujem ..ubedjen sam da Ced dobojamo u eventualnom finalu ...a dosta mi je prepiski i proseravanja sa obe strane ..tako da biram KOSARKU!

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Zvezda ne moze izgubiti od Cedevite, ali od odmorne Buducnosti moze, biram Cedevitu..Mada me vise interesuje serija protiv Buducnosti zbog dokazivanja i revansa...Posto Joenece biti spreman nekako ipak bih pre izabrao Cedevitu...
          Pre može od Cedevite nego od Budućnosti.Nisu nas nijednom dobili ove sezone, imaju kurtonsku igru cele sezone, niko ne poštuje nikoga u rosteru.
          Najtimskiju igru pored nas ima Cedevita, i što je istaknuto već su dobili nas i ne samo dobili nego odvalili.
          Potpuno mi je nerazumljivo toliko potcenjivanje Cedevite, vrlo, vrlo ozbiljan tim sa odličnim trenerom. Sve što Budućnost nije.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Nije podcenjivanje Cedevite, ali jednostavno posle one oruzane pljacke od prosle godine mislim da nema navijaca Zvezde kome nece biti draga eventualna eliminacija Buducnosti veceras. Da se ne zajebavamo i da ne kuckam u rukavicama neke stvari. Pulen igra odlicno i naravno da Cedevita barem se tako cini ima glavu i rep, ali jednostavno to za razliku od ranijih godina bice dovoljno da ne bude 3:0 za Zvezdu. Przenje na cinjenicu da vece kosarkaske mafije od one u Podgorici nema a da ne igras sa njima jednostavno uliva optimizam, plus tribine plus gazdino pregalastvo daje jednu dozu optimizma kod svakog navijaca.

            Comment


            • Dekkard i protivnici danas

              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Bez ikakve sumnje mi smo favoriti u finalu.
                Međutim kada bi se oduzele tenzije i igrala se samo košarka onda mislim da veće šanse protiv nas ima Cedevita.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Različita su mišljenja. To što se neko ne slaže sa Kalinom ne znači da mu treba prišivati kafanski nacionalizam. Posle njegove izjave opet je nastao sukob dve Srbije. Jedne koja sebe smatra evropskom i gleda na sve ostale sa visine, i druge koja bi da oduzima pasoše i šikanira ljude posle ovakvih izjava. Nama iz treće Srbije koji ne smatramo sebe nacionalistima nego rodoljubima, jer nam reč rodoljub mnogo lepše zvuči, su strani stavovi i jednih i drugih, na jedan drugi način volimo Srbiju.
                  Samo cu reci "BRAVO STOJANCE"...rekao si ono sto bih i sam rekao.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Opet sam hteo da lajkujem tvoj komentar Ganac al džabe. Neće pa neće.

                    Comment


                    • Dekard proslavlja ulazak Zvezde u finale (VIDEO)

                      Spoiler
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ček bre, jel ovo Iliev?

                        Comment


                        • On i Vazura (bar mi se cini da je Vazura)
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment




                          • Ovaj drugi nije sigurno Vazura, neki drugi lik.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Dekard proslavlja ulazak Zvezde u finale (VIDEO)

                              Spoiler
                              [emoji23][emoji23][emoji23]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Al je uradjen, mislim veseooo
                                E tako se slavi..Azukar Moreno [emoji126]
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X