Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boze Urose, uvek ces da nadjes razlog za neku licnu patnju i u danu gde ne sme nikako da je bude.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma iznervirao sam se više, pokvari mi veče ovaj Kalinić.

      Još dekkard kao besan pas ide proziva grobare, znao sam da će prvi braniti Kalinića. Prototip svega što ne treba biti čuveni dekkard

      Comment


      • Slabo je ovo. Morace AvAv da se dodatno otvori sledece sezone za svoje mezimce sa tamne strane brda.

        A i 'talijan nikako ne opravdava svojih 700+K

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ma iznervirao sam se više, pokvari mi veče ovaj Kalinić.

          Još dekkard kao besan pas ide proziva grobare, znao sam da će prvi braniti Kalinića. Prototip svega što ne treba biti čuveni dekkard
          Ne, nego ću da ih sažaljevam kao ti. Ne pada mi na pamet.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Sta zameras Kalinicu? Zar nismo glupi ko ..... kad nas jebe ko stigne 30g i pricamo 30g o jednom istom sranju..i tako u krug. Su budale njih milion sto je pobeglo odavde a mozda i vise..Kalina je ljudina
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ovo ipak nisu čista posla.
              Ne bih da budem paranoičan, ali u ovoj zemlji je sve režirano i ništa se ne prepušta slučaju.

              Sve u svemu, jasno je odavno da se ovo zlo neće raspasti samo od sebe već samo iz drugih republika.

              Pa do nekih boljih vremena.
              „Preteško je, zaista. Nemam šta da kažem. Čestitao bih Zvezdi na odigranoj utakmici, muški su odigrali. Od samog starta su kontrolisali, do samog kraja. Možemo samo da im pružimo ruku i čestitamo na dobijenoj utakmici. Mi se okrećemo ka napred. I saigračima sam rekao, sutra je novi dan. Mi ono što imamo treba da gajimo, da se vratimo u salu, da nastavimo da treniramo i da napredujemo. Da boli, boli.“, istakao je Veličković i dodao:

              Comment


              • Samo da kažem Lošmiju da ga je Šarac pozdravio, bio red iza mene.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Cestitam Covicevom klubu i njegovim navijacima na zasluzenoj pobedi,kao sto sam i rekao nama suter Vanja Marinkovic a njima Beron i ovaj crnac iz Panatanaikosa,ne mogu ni da pohvatam sve strance koji prolaze kroz Covicev klub,nama centri Gagic i Jankovic njima Cirbes,Odzo i onda ovde neko lupi kako je Partizan skuplji tim.Za jedno 15 poena Covicev klub je kvalitetniji za sada.Jedino ne kapiram ko dovodi ove strance u Partizan,teski ciglari,garantujem da ima boljih nasih igraca u ovoj nasoj KLS,jebali ih koledz igraci,sve sami neskolovani divljaci.Jedino Renfro ima mozga koji ne moze da isprati njegov ocajan sut.

                  Comment


                  • Napisi Zvezda, cuj covicev klub xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Samo da kažem Lošmiju da ga je Šarac pozdravio, bio red iza mene.
                      Pa dobro, hvala mu. Nisam znao da si postao golub pismonosa. Moj klub je pobedio, uzdigli se, sve pet...To sto volite covice ne znaci da vas nepostujem.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pa dobro, hvala mu. Nisam znao da si postao golub pismonosa. Moj klub je pobedio, uzdigli se, sve pet...To sto volite covice ne znaci da vas nepostujem.
                        Misliš zbog mog pisanja koje pogađa pojedine forumaše kao golub kad ima probavne probleme? Ne, došao čovek na utakmicu kao što svi normalni navijači rade.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Misliš zbog mog pisanja koje pogađa pojedine forumaše kao golub kad ima probavne probleme? Ne, došao čovek na utakmicu kao što svi normalni navijači rade.
                          Verujem da si simpatican vecini
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Verujem da si simpatican vecini
                            Verujem i ja, odnosno siguran sam. Šifra 214748865
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Cestitam Covicevom klubu i njegovim navijacima na zasluzenoj pobedi,kao sto sam i rekao nama suter Vanja Marinkovic a njima Beron i ovaj crnac iz Panatanaikosa,ne mogu ni da pohvatam sve strance koji prolaze kroz Covicev klub,nama centri Gagic i Jankovic njima Cirbes,Odzo i onda ovde neko lupi kako je Partizan skuplji tim.Za jedno 15 poena Covicev klub je kvalitetniji za sada.Jedino ne kapiram ko dovodi ove strance u Partizan,teski ciglari,garantujem da ima boljih nasih igraca u ovoj nasoj KLS,jebali ih koledz igraci,sve sami neskolovani divljaci.Jedino Renfro ima mozga koji ne moze da isprati njegov ocajan sut.
                              Друже, без увреде, али покупили сте све живе младе и домаће играче који су били доступни и истицали како је Звезда група странаца а ви браните част српске кошарке улагањем у домаће играче (иако су вам, до ових пристојних партија Маринковића, често на паркету били искључиво странци), а сада пишеш овакве небулозе.

                              Comment


                              • Samo da prošetam moj novi potpis
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X