Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Napisah o Bayernu brdo recenica i izbrise mi se, nije ucitalo..Popizdeo sam...

    Pa i posle prve tekem si dolazio ovde da likujes ne mogu da zamislim sta ce biti ako se desi ono sto sam napisao gore... xD ali ako dodje kontra...druze, izgasi se, hehe..

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • 16:59
      PREDSEDNIK NA KLUPI
      Zanimljiv novitet: Predsednik Partizana Ostoja Mijailović je došao autobusom sa ekipom u Pionir i sedeće tokom utakmice na klupi, pored igrača i stručnog štaba.
      Јел се ово сме?

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        Јел се ово сме?
        Ovlasceni predstavnik kluba - tu nu je i mesto.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Zamolio bih kolege forumase da se uzdrzavaju od teskih reci, psovki i vredjanja u afektu. Hvala!
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Ne mozete da me ubedite da sudije ne kradu u korist Covicevog kluba,videce se to i veceras,naravno ko hoce da vidi. Na jednu odluku u korist Partizana idu tri odluke u korist Covicevog kluba,zivi bili pa videli opet kao na prvoj utakmici. U drugoj jesu sudije vratile Partizan u zivot tom nesportskom Perperogluu da bi bilo zanimljivije i vise se uzelo para od karata,ali to nije ni blizu onoga sta je radio Belosevic na prvoj utakmici.Ime sudije je nebitno,tog dana je bio Belosevic,danas ce neko drugi,sude po instrukcijama Covica,ako ne bude ovako pojescu ove svoje reci,ali sumnjam da neki Ostoja,SNS kadar moze da stane na put coveku koji slobodno moze da posalje gorile na novinara,da ima milion nekih funkcija sa kojih je pokrao Beograd i narod s Kosova pa jos trazi i dobija drzavnih para za svoju novu igracku koja se zove kako joj on nadene ime,ko to njemu moze da zabrani,ocigledno niko u ovoj drzavi.
            100 godina ce vucic da vlada
            Pazi ti te citace SNS saopstenja. "Belosevic sudi po instrukcijama Covica" a ne bi Belosevica poznao na slici a kao zna sta je sudio. Da li je u KRK sudio "po instrukcijama Covica"??
            Znaci kazes milion funkcija Covica i pokradene drzavne pare? Takoreci lopov, tajkun i fasista? Linc silovanje nasilje....

            A taj ostoja SNS....je ziveo na 4-5km od mene i bolje da ne pominjem kakva je to ljiga i lopuza. Neka njega kod vas i u BGD jos 100god

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Ovlasceni predstavnik kluba - tu nu je i mesto.
              Sedi levo od klupe kkp. Ili ga ovo moji ne poznaju, uglavnom bez ikakve reakcije [emoji848]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                100 godina ce vucic da vlada
                Pazi ti te citace SNS saopstenja. "Belosevic sudi po instrukcijama Covica" a ne bi Belosevica poznao na slici a kao zna sta je sudio. Da li je u KRK sudio "po instrukcijama Covica"??
                Znaci kazes milion funkcija Covica i pokradene drzavne pare? Takoreci lopov, tajkun i fasista? Linc silovanje nasilje....

                A taj ostoja SNS....je ziveo na 4-5km od mene i bolje da ne pominjem kakva je to ljiga i lopuza. Neka njega kod vas i u BGD jos 100god
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Tačka je stavljena.
                  .

                  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Bambergovan Trinki
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Svaka cast Zvezdasi. Aaaauuuu sto bi ovo. Svaka cast.

                      Comment


                      • Silovanje! Nadam se da opet nisu sudije krive!
                        Nadam se da će Čović senior biti pametan i ne likovati nego čestitati i usmeriti paznju na finale

                        Comment


                        • Dzaba vam novci moji sinovci..Stari, dobri Balas..

                          Comment


                          • Ishod je na kraju uvijek isti..20-04-05-lion-favorite-food-zebra.jpg

                            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ahahahhahahaha, kakav je Odzo kralj [emoji23]

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1526913

                                Ovaj jadnik proziva grobare. Pokrij se po ušima Kaliniću, ne interesuješ nas. Šta njega briga ko pobedjuje, ne igraju ni Turska ni Fener.

                                Comment

                                Working...
                                X