Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    a ako nekom ludom srećom dobijemo, da li smo onda korak bliže razvodu Zvezde od velikog gazde? taj brak je
    uvek bio previše konzervaTIVAN za moj ukus, itd...
    Nema tu razvoda. Svi su psihove sluge. Posebno dinamik vodeci duo ostoja i coki...Zavisi od njegovog raspolozenja i sta ce mu doneti vise glasova..Ovo je da se malo narod zamajava, bice tesko i vruce leto vecini u Srbiji..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Znaci Perperoglu dobio dve nesportske,toliko je bio uticajan na igru da sam to i zaboravio,i u svakom slucaju nije ih dobio u zadnjem napadu kao sto je Gagicu svirana,direktno odlucena prva utakmica tom nesportskom. Vise ni ne znam sta je nesportska,kad sudiji dune u dupe on je svira,ima takvih milion situacija na mecu.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Znaci Perperoglu dobio dve nesportske,toliko je bio uticajan na igru da sam to i zaboravio,i u svakom slucaju nije ih dobio u zadnjem napadu kao sto je Gagicu svirana,direktno odlucena prva utakmica tom nesportskom. Vise ni ne znam sta je nesportska,kad sudiji dune u dupe on je svira,ima takvih milion situacija na mecu.
        Do iskljucenja Stratosa, Zvezda je vodila toliko je nebitna bila ta druga nesportska..za Partizan nije sudjena ni jedna, razumem da se osvrces samo na prvi mec posto ste izgubili ali malo objektivnosti nije na odmet. Tebi ono Gagicevo nije nesportska! Zadrzao coveka koji je krenuo na kos jbt koliko daleko to ide..

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Znaci Perperoglu dobio dve nesportske,toliko je bio uticajan na igru da sam to i zaboravio,i u svakom slucaju nije ih dobio u zadnjem napadu kao sto je Gagicu svirana,direktno odlucena prva utakmica tom nesportskom. Vise ni ne znam sta je nesportska,kad sudiji dune u dupe on je svira,ima takvih milion situacija na mecu.
          Ne blamiraj se više. Toliko je uticajan bio da je isključen 7 minuta pre kraja utakmice i opet je bio ubedljivo najefikasniji igrač Zvezde sa 16 poena, sledeći su Zirbes sa 11 i Baron sa 7 poena.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Nema potrebe za nervozom, dobijate nas 7+ razlike.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Džabe jinx, nije ovo tenis. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Nema potrebe za nervozom, dobijate nas 7+ razlike.
                Mnogo je, kume - na minus 1 i 2 sekunde do kraja izmislice sudije neka slobodna bacanja za njih.
                Ficko ubacuje oba i navijaci ga nose na rukama do kuce.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Mnogo je, kume - na minus 1 i 2 sekunde do kraja izmislice sudije neka slobodna bacanja za njih.
                  Ficko ubacuje oba i navijaci ga nose na rukama do kuce.
                  .. ma ko će da nosi bucka do Železnika, pravac Kališ, bliže je, tatko donosi sendviče a mama sarme ..

                  Comment


                  • Filip NTS Covic daje 18p 14as,9uk l 10 TO i 6sk...Daje trojku za pobedu i govori u lice kamera..HVALA DEKKARDE !!!!!!!! Jedini si ti verovao u MENE!!! Dekkard vadi majmuna..pali telefon i otvara 10 tema NA 6 foruma i vice GDE STE MISEVI STIGAO RENE DEKART MISLIM ZNACI POSTOJIM, STO SE NE MOZE RECI ZA VAS VISE NA OVOM FORUMU!!!!
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by salelesa View Post
                      .. ma ko će da nosi bucka do Železnika, pravac Kališ, bliže je, tatko donosi sendviče a mama sarme ..
                      Jes` vala, do Kalisa je nizbrdo - mozete i da ga otkotrljate.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Filip NTS Covic daje 18p 14as,9uk l 10 TO i 6sk...Daje trojku za pobedu i govori u lice kamera..HVALA DEKKARDE !!!!!!!! Jedini si ti verovao u MENE!!! Dekkard vadi majmuna..pali telefon i otvara 10 tema NA 6 foruma i vice GDE STE MISEVI STIGAO RENE DEKART MISLIM ZNACI POSTOJIM, STO SE NE MOZE RECI ZA VAS VISE NA OVOM FORUMU!!!!

                        Last edited by kronostime; 06-04-19, 14:16.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post

                          Makni Radosava iz tvojih poganih postova..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Filip NTS Covic daje 18p 14as,9uk l 10 TO i 6sk...Daje trojku za pobedu i govori u lice kamera..HVALA DEKKARDE !!!!!!!! Jedini si ti verovao u MENE!!! Dekkard vadi majmuna..pali telefon i otvara 10 tema NA 6 foruma i vice GDE STE MISEVI STIGAO RENE DEKART MISLIM ZNACI POSTOJIM, STO SE NE MOZE RECI ZA VAS VISE NA OVOM FORUMU!!!!
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Napisah o Bayernu brdo recenica i izbrise mi se, nije ucitalo..Popizdeo sam...

                              Pa i posle prve tekem si dolazio ovde da likujes ne mogu da zamislim sta ce biti ako se desi ono sto sam napisao gore... xD ali ako dodje kontra...druze, izgasi se, hehe..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ne mozete da me ubedite da sudije ne kradu u korist Covicevog kluba,videce se to i veceras,naravno ko hoce da vidi. Na jednu odluku u korist Partizana idu tri odluke u korist Covicevog kluba,zivi bili pa videli opet kao na prvoj utakmici. U drugoj jesu sudije vratile Partizan u zivot tom nesportskom Perperogluu da bi bilo zanimljivije i vise se uzelo para od karata,ali to nije ni blizu onoga sta je radio Belosevic na prvoj utakmici.Ime sudije je nebitno,tog dana je bio Belosevic,danas ce neko drugi,sude po instrukcijama Covica,ako ne bude ovako pojescu ove svoje reci,ali sumnjam da neki Ostoja,SNS kadar moze da stane na put coveku koji slobodno moze da posalje gorile na novinara,da ima milion nekih funkcija sa kojih je pokrao Beograd i narod s Kosova pa jos trazi i dobija drzavnih para za svoju novu igracku koja se zove kako joj on nadene ime,ko to njemu moze da zabrani,ocigledno niko u ovoj drzavi.

                                Comment

                                Working...
                                X