Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra.”

    Comment


    • Ja mislio oni znaju samo hrvatsko-srpski, kad ono i talijanski.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • sic transit gloria mundi

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Ovo ili pise Vujcin ili nego dete od 13 godina, nema drugog objasnjenja.


          Trinkijeri ne ide za novcem, nije hteo u Darusafaku jer nemaju Evroligu sl. sezone, to je maltene jednosezonski posao gde znas da nemas Evroligu sledece sezone, generalno nista dobro iz toga ne mozes imati.

          Inace, Trinkijeri je posle maestralne sezone u Uniksu kada je u regularnoj sezoni bio najbolji tim VTBa (tada su bile dve grupe, na njegovu nesrecu je CSKA bio drugi u drugoj grupi, pa je isao na njih u polufinalu) i igrao finale Evrokupa imao par ozbiljnih ponuda, pa i od samog Uniksa, a on prihvatio 3 puta manji novac u Bambergu. Pricao je prosle ili pretprosle godine u jednom podcastu da su mu drugari tada rekli da je lud, ali svideo mu se projekat Bamberga koji je tada bio 4. tim Nemačke i koji nije mogao ni iz bliza da nudi kao Rusi, ali mu je to bio izazov i zdravija prica. Iste sezone je sa tim Bambergom osvojio ligu kao potpuni autsajder protiv evroligasa Albe koja je bila na loptu od top8 Evrolige i ozbiljnog EL Bajerna sa Pesicem tada. Nakon toga je uspostavio dominaciju do vec navedenog slucaja sa operacijom i rastankom.

          Njegova cena trzisna je 700k-milion. Po primeru Bamberga, mozete pretpostaviti koliko je Partizanu izasao u susret sa kojim je sigurno blizi zbog svega sto je pricao, a i konekcije sa Zeljkom koji mu je dobar prijatelj.


          Pejdz nije sa loseg koledza, naprotiv, ali to nema nikakve veze sa Lendejlom, niti je koledz bilo kakva garancija. Pa pogledaj startne petorke sampionskih koledz ekipa u nekom periodu 2008-2013, pa vidi koliko je tih igraca napravilo ozbiljne karijere u Evropi makar, a koliko je tek onih koji profesionalno i ne igraju kosarku. Od tih sampionskih koledz ekipa, obicno bude jedna, negde igrom slucaja dve buduce NBA zvezde, eventualno 1-2 prosek igraca, jos neko ako se skrpi u Evropi skrpi, ostalo sve zavrsi profi karijeru. Pejdz 2 godine igrao rekreativnu kosarku po G ligi.


          Nisam znao da je ovaj forum postao ogranak RSBa Kakvi komentari

          Sta bi Trinkijeri dao da ima jednog Radanova ili Ristica, kakve bi zveri od njih napravio, pogotovo od ovog prvog koji je reprezentativni potencijal. Pa i od Davidovca ili Nenadica. Ko vam je kriv sto vam je trener dunster

          Ali Perperoglu imao 8 poena po mecu, otisao za parama u Hapoel koji je lani pravio tim za polufinale Evrokupa posle titule u Izraelu. Tako su makar pricali iz kluba, ali su doziveli ozbiljan fijasko ne prolaskom ni prve faze Evrokupa, pa su najurili i trenera i veliki broj ljudi iz sportskog sektora.

          Kakav mag je Nebojsa Covica kad je ubedio tolike ljude da veruju njemu a ne zdravom razumu.
          Ti si bio prisutan kada su pričali ljudi iz Hapoela? Aferim momčino...daj još kakvu pikanteriju, recimo za Berona ili za Fajea...otvori oči zaslepljenim Ciganima.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • A esperanto kako parlaš?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Naravno da ima navijaca KKCZ koji nisu vise bar za Cokija..Pravili su se kompromisi zbog zlog Dula..ali u talu sa snsom Coki ga je pobedio...Sada vec sns koliko vidim manje vise boli ona stvar za kosarku...ali manje vise Vi kao partizani ste pristali na kompromis sa djavolom, jos ga i slavite..prezidente Ostoja ne moze biti nikako finansijer ni pekare u kraju..nema taj svoje pare, radi za druge i dobija neki deo kolaca, koji nije mali, ali ni u snu da finansira partizan...

              Sve u svemu dve licnosti koje ne bih zeleo da vidim nigde ..sto se tice sporta, ali ni blizu, eventualno Ostoja u Cacku a ovaj u svom Zelezniku...Zvezda treba da se skroz restartuje,da se proda, da se izgradi hala i da se krene polako korak po korak nazad u EL..ovako na silu nam nista ne znaci..ne moze pare u Zleznik, pare za porodicu, da igra sinko, da dovodi iz fmp-a koga hoce itd itd...ovako mocna CZ proslih godina je iskljucivo zasluga drzave, kao sto je kkp sa Dulom bio zasluga drzava..doduse imali su oba tima dobre trenere...

              Zadnju titulu sam proslavio sa Dejom prosle godine i one tamo...Ovo sada me ne zanima previse..sa ovim podguznim muvama, sinom, zetovima i ostalim clanovima porodice..Podhitno mora privatizacija ovo je smehoteka sta se ovde radi...a da ostali klubovi i centri budu dotirani od drzave...ovako bi i moja baba od par ili cz napravila sampionske klubove...nebitno stvarno ko...

              Drzave su sjebale neke i vece klubove kao Cibona,Split, Bosna eventualn..Olimpija itd...zalosno kakvi sve likovi sede na celnim mestima klubova i sta uradise od ovog dobrog sporta..

              Pa nam igra 7 stranaca jbte...a mi TOP nacija posle Amera u svetu...ne mozemo mi da istancamo koliko stoka moze da proda i otme para...a vi tu se svadjajte ko vise krade...zalosno..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Naravno da ima navijaca KKCZ koji nisu vise bar za Cokija..Pravili su se kompromisi zbog zlog Dula..ali u talu sa snsom Coki ga je pobedio...Sada vec sns koliko vidim manje vise boli ona stvar za kosarku...ali manje vise Vi kao partizani ste pristali na kompromis sa djavolom, jos ga i slavite..prezidente Ostoja ne moze biti nikako finansijer ni pekare u kraju..nema taj svoje pare, radi za druge i dobija neki deo kolaca, koji nije mali, ali ni u snu da finansira partizan...

                Sve u svemu dve licnosti koje ne bih zeleo da vidim nigde ..sto se tice sporta, ali ni blizu, eventualno Ostoja u Cacku a ovaj u svom Zelezniku...Zvezda treba da se skroz restartuje,da se proda, da se izgradi hala i da se krene polako korak po korak nazad u EL..ovako na silu nam nista ne znaci..ne moze pare u Zleznik, pare za porodicu, da igra sinko, da dovodi iz fmp-a koga hoce itd itd...ovako mocna CZ proslih godina je iskljucivo zasluga drzave, kao sto je kkp sa Dulom bio zasluga drzava..doduse imali su oba tima dobre trenere...

                Zadnju titulu sam proslavio sa Dejom prosle godine i one tamo...Ovo sada me ne zanima previse..sa ovim podguznim muvama, sinom, zetovima i ostalim clanovima porodice..Podhitno mora privatizacija ovo je smehoteka sta se ovde radi...a da ostali klubovi i centri budu dotirani od drzave...ovako bi i moja baba od par ili cz napravila sampionske klubove...nebitno stvarno ko...

                Drzave su sjebale neke i vece klubove kao Cibona,Split, Bosna eventualn..Olimpija itd...zalosno kakvi sve likovi sede na celnim mestima klubova i sta uradise od ovog dobrog sporta..

                Pa nam igra 7 stranaca jbte...a mi TOP nacija posle Amera u svetu...ne mozemo mi da istancamo koliko stoka moze da proda i otme para...a vi tu se svadjajte ko vise krade...zalosno..
                Hail!

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Kako ce Repesa ovo rutinski da uzme.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Kako ce Repesa ovo rutinski da uzme.
                    Kako?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ne znam, nisam im ni ja vise toliko naklonjen..ali ako prodje Cedekitu i ne uzme duduk je,mada je i ovako..Igra u Atini mec pred 1/2 i raubuje nosioce hahahahahaha
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ne znam, nisam im ni ja vise toliko naklonjen..ali ako prodje Cedekitu i ne uzme duduk je,mada je i ovako..Igra u Atini mec pred 1/2 i raubuje nosioce hahahahahaha
                        Ma nismo mi njega shvatili. Njemu je prva petorka Gordic, Pop, Zuti Sehovic, Danilo, Barovic, oni ce da igraju u nedelju [emoji16]

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ne znam, nisam im ni ja vise toliko naklonjen..ali ako prodje Cedekitu i ne uzme duduk je,mada je i ovako..Igra u Atini mec pred 1/2 i raubuje nosioce hahahahahaha
                          Ume i Cedekita da isprska. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nema ljudi sta da brinu,stavio sam dve plate na Buducnost u glavu...tako da ono, prakticki ste u finalu...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Kod Mrkele i Fiksnog? Ok.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Toliko je sitan izvršitelj da je jedan od glavnih finansijera SNS, što Čović nije nikad bio jer nema jednostavno toliko novca.
                                Čović je u košarci zbog iskonske ljubavi prema igri, a Ostoja je dobio Partizan kao Vučićev znak zahvalnosti za sve što je učinio za njega i za stranku.
                                Niko me ovako u zivotu nije nasmejao,jos je smesnije ako stvarno verujes da je Covic u kosarci iz ljubavi prema tom sportu a on dobio klub koji ima rejting u Evropi,izbrisan dug i pare da pravi tim za evroligu,mogao je cak i da otpusti Skorcijanidisa i ostane covek u plusu,tu mu skidam kapu,ne moze svako od svake vlasti da iskamci lovu kao on.Zna Vucic da je ovaj dovoljno inteligentan da ga skine s vlasti zato mu i dao igracku da se igra,dobro jednom dobro drugom.

                                Comment

                                Working...
                                X