Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PRIVATIZACIJA!!!!!
    Pogledaj pod Pao i Oli

    Comment


    • A Trinki iskuka izuzeće Beloševića. . . .mi smo lud narod,ne valja nam Belošević El sudija,ne valja nam Mažić a svima u svetu valja. . . Neverovatno!

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Podrska Smrageltiji. Samo nek nastavi da se davi u sopstvenim govnima. Kad nadlezne ustanove ne reaguju

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Koje nadlezne ustanove? Kad on dobija instrukcije od ljudi koji kontrolisu iste...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Sta konkretno fali PAO i Oly?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ladno zbog pritiska jednog trenera nems Belosevica ha ha ..E stvarno ovo vise nema veze sa sportom, trebao je Ostoja da sudi.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Sta konkretno fali PAO i Oly?
              Košarka.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • https://www.youtube.com/watch?v=uvix8OR0jE4
                  Nije im bilo dosta što su koristili medije za obračun, međusobne napade i sve ono prljavo što nije vezano za jedan od najlepših sportova, košarku. Nebojša Čović i Ostoja Mijailović, predsednici KK Crvena zvezda i KK Partizan, nastavili su da prave cirkus i pokušavaju da u to uvuku i medije. Naša poruka je - da u cirkusu koji prave nećemo učestvovati, a evo i zašto.
                  -------------------------
                  Kako? [B]Prvo je Partizan saopštio da će de medijima obratiti u petak u 13.30 (trener Trinkijeri i još jedan igrač)[/B]. Zatim smo u četvrtak do 23 časa čekali da vidimo kada će Zvezda (trener Tomić i igrač Davidovac) da se obrati "sedmoj sili". Odlučili su crveno-beli da to bude u 15 časova.
                  Videvši da će Zvezda da se obrati javnosti posle njih, crno-beli su promenili svoj termin konferencije, i zakazali ga za neuobičajenih 16.30 sati.

                  Naravno, očekivali smo to - sa Malog Kalemegdana je ubrzo stigla najava da bi termin obraćanja Zvezde mogao biti pomeren, i to za suludih 19 časova! A da galimatijas bude veći, Partizan je na kraju vratio svoju konferenciju na dva popodne!

                  Predlažemo im da uopšte ne održavaju konferencije za medije, ili da to urade u ponoć, i to zajedno. Ostoja Mijailović i Nebojša Čović. I da im nijedan medij ne dođe i ne da im prostor na portalima i subotnjim štampanim izdanjima. Jer to nisu zaslužili.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ne svidja mi ovaj "medijski rat" koji se zbiva u BG polufinalu , mada je to dobro za Ligu da privuce vise paznje. Meni su izjave trenera obje strane korektne jer svako gleda svoj klub i svoj interes. To moramo shvatiti i to nije nista nenormalno. Svako radi i placen je za to da zastiti svoj klub. Meni samo smeta previse pominjanja sudija uoci utakmica. Ne moze se citava prica svoditi na sudije. To mi je ono bezveze, kao trazenje alibija u slucaju poraza a znam da nije tako. Ali ovako sa strane izgleda tako. Saglasan sam i sa trinkijem da je kosarka kao boks mec i sa Tomicem da ovo nije borba na zivot i smrt. Ja znam da ste vi "veliki" klubovi i da imate dobru medijsku masineriju ali ovo je ipak malo previse. To je neko moje misljenje, mozda nisam u pravu i mozda sam povrsno pratio situaciju i unaprijed se izvinjavam ako nesto nisam detaljno ispratio.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Kazes za timove koji su igrali godinama f4..Stvarno neverovatno. [emoji23]
                      Žordi je pravilno shvatio da ekstra kapital leži u činjenici da skloni timove koji propagiraju antikošarku i čiji navijači su zalutali na košarkaške utakmice, zato i nema Olimpijakosa među 8 a Panatinaikos je jedva ušao i tu završavaju.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Samo da nasi ne krenu u cuveno blato, mada nece, kad nisu prosle godine nakon svih lazi koje je Covke iznio, nece ni sad.
                        Cova i ostali imaju veci problem od ove serije, a tu ga nece spasiti ni osvojena titula, a to je iduca godina.
                        Zamisli kad se Partizani ovako nose sa ovom ekipom koja je sklopljena kako je sklopljena, sta ce biti do godine kad Trinki dobije odrijesene ruke da sklopi ekipu. Sta god da se desi, Partizani su u prednosti u odnosu na sve nas bar 20% do godine, i to je problem koji treba sve nas da brine. Na drugoj strani imamo plavo bijeli projekat koji ako se ne slavno zavrsi ide na rekonstrukciju, sreca pa ja ne sumnjam u nase domace igrace, ali opet ko ce to da vodi? Da li Jasko zasluzuje da vodi i iduce godine ovu ekipu? Sve i da uzmu titulu, remont je neminovan.
                        Zvezda i dalje nema viziju kuda da se krece nakon odlaska Radonjica i to sa razlogom, jer je stvarno ostavio ozbiljan domaci zadatak buducim trenerima. Al najveci problem je tu Covic, covjek koji radi na stetu svog voljenog kluba.
                        Cedevita najmanje prica, a najvise radi. Rimca ako zadrze oni mogu isto ozbiljnu sezonu da odigraju, naravno ako zele. Sredstva imaju na njima je.
                        Partizan je ekipa koja biljezi najvecu uzlaznu putanju kao tim i to ce morati kad tad da eksploatisu, nikakvi instant momenti to ne mogu da zaustave. Tvrdim sve i da ne uzmu ove sezone titulu, do godine su oni na tronu sem ako se Bokan, Covic i gospoda iz Hrvatske ne opamete.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Sta god da se desi, Partizani su u prednosti u odnosu na sve nas bar 20% do godine, i to je problem koji treba sve nas da brine.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Ne bih bas rekao da ce to biti slucaj ako Zvezda uzme titulu. Imace verovatno dosta jace igrace u ekipi u odnosu na ostale klubove. Pre ce doci ljudi da igraju za Zvezdu u EL, nego za Partizan u EK, a verujem da nece napraviti divlju ekipu kao sto je to uradila Buducnost ove sezone koja na papiru ima najjaci tim, ali, jbg, jedno je na papiru, drugo na terenu.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Samo da nasi ne krenu u cuveno blato, mada nece, kad nisu prosle godine nakon svih lazi koje je Covke iznio, nece ni sad.
                            Cova i ostali imaju veci problem od ove serije, a tu ga nece spasiti ni osvojena titula, a to je iduca godina.
                            Zamisli kad se Partizani ovako nose sa ovom ekipom koja je sklopljena kako je sklopljena, sta ce biti do godine kad Trinki dobije odrijesene ruke da sklopi ekipu. Sta god da se desi, Partizani su u prednosti u odnosu na sve nas bar 20% do godine, i to je problem koji treba sve nas da brine. Na drugoj strani imamo plavo bijeli projekat koji ako se ne slavno zavrsi ide na rekonstrukciju, sreca pa ja ne sumnjam u nase domace igrace, ali opet ko ce to da vodi? Da li Jasko zasluzuje da vodi i iduce godine ovu ekipu? Sve i da uzmu titulu, remont je neminovan.
                            Zvezda i dalje nema viziju kuda da se krece nakon odlaska Radonjica i to sa razlogom, jer je stvarno ostavio ozbiljan domaci zadatak buducim trenerima. Al najveci problem je tu Covic, covjek koji radi na stetu svog voljenog kluba.
                            Cedevita najmanje prica, a najvise radi. Rimca ako zadrze oni mogu isto ozbiljnu sezonu da odigraju, naravno ako zele. Sredstva imaju na njima je.
                            Partizan je ekipa koja biljezi najvecu uzlaznu putanju kao tim i to ce morati kad tad da eksploatisu, nikakvi instant momenti to ne mogu da zaustave. Tvrdim sve i da ne uzmu ove sezone titulu, do godine su oni na tronu sem ako se Bokan, Covic i gospoda iz Hrvatske ne opamete.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Precenjuješ Trinkijeriju, on je fulao big time sa Broseom, i njemu je karijera u silaznoj putanji, kao i fiJasku.
                            S druge strane, Tomić pegla odlično za prvu sezonu kao samostalni trener, dobio je dva puta vas, tri puta groblje (sva prilika da će biti sutra i četvrti put), i ako uzme titulu biće još bolji sledeće sezone sa još boljim timom, s obzirom da će imati budžet koji je mogao samo da sanja ove sezone.
                            Žabar, nakon sutrašnje utakmice pitanje je da li će i ostati za domaće prvenstvo.
                            Last edited by dekkard; 05-04-19, 16:30.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Samo da nasi ne krenu u cuveno blato, mada nece, kad nisu prosle godine nakon svih lazi koje je Covke iznio, nece ni sad.
                              Cova i ostali imaju veci problem od ove serije, a tu ga nece spasiti ni osvojena titula, a to je iduca godina.
                              Zamisli kad se Partizani ovako nose sa ovom ekipom koja je sklopljena kako je sklopljena, sta ce biti do godine kad Trinki dobije odrijesene ruke da sklopi ekipu. Sta god da se desi, Partizani su u prednosti u odnosu na sve nas bar 20% do godine, i to je problem koji treba sve nas da brine. Na drugoj strani imamo plavo bijeli projekat koji ako se ne slavno zavrsi ide na rekonstrukciju, sreca pa ja ne sumnjam u nase domace igrace, ali opet ko ce to da vodi? Da li Jasko zasluzuje da vodi i iduce godine ovu ekipu? Sve i da uzmu titulu, remont je neminovan.
                              Zvezda i dalje nema viziju kuda da se krece nakon odlaska Radonjica i to sa razlogom, jer je stvarno ostavio ozbiljan domaci zadatak buducim trenerima. Al najveci problem je tu Covic, covjek koji radi na stetu svog voljenog kluba.
                              Cedevita najmanje prica, a najvise radi. Rimca ako zadrze oni mogu isto ozbiljnu sezonu da odigraju, naravno ako zele. Sredstva imaju na njima je.
                              Partizan je ekipa koja biljezi najvecu uzlaznu putanju kao tim i to ce morati kad tad da eksploatisu, nikakvi instant momenti to ne mogu da zaustave. Tvrdim sve i da ne uzmu ove sezone titulu, do godine su oni na tronu sem ako se Bokan, Covic i gospoda iz Hrvatske ne opamete.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Tim kako je sklopljen Partizan to nam pojasni sam Teinkijeri je doveo 5 igraca, sto kaze Vujosevuc cim izgubi dovede stranca, ajde sto oni dzinksuju sa svojim timom ali sto ti to radis?

                              Comment


                              • Kvantitet ne znaci kvalitet. Evo Mornar koliko je promijenio igraca ove sezone, jesu oni drzavni projekat? Jesu oni milioneri? Naravno da ne. Sem Renfroa, kog su to oni doveli od zvucnih pojacanja? Zagorca kao domaceg igraca koji je u kanal eo 2 godine. Nemoj da se sprdamo, sta bi onda rekao za Cedevitu sa pocetka sezone? Dekiju je to npr omiljeni kolektiv. Kakva su ono imena bila? Ravno za EL.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X