Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo nekih snimaka ali ne vidi se nista specijalno.
    Izasle su slike danas kako onoga Caku nagrdise.





    Last edited by E1_PG; 05-04-19, 00:08.

    Comment


    • Uvertira pred majstoricu i jasan pokazatelj čija je liga. Mislim da su nam šanse ne veće od 5% i očekujem full sudije sa Čokijevog spiska kao npr. Ilija, Milija, Nikolić, Obrknežević ili Sreten Radović.

      Comment


      • Originally posted by StefanPG View Post
        @Deki, ovo postao trend definitivno, al neka ostane upisano da smo ga Kuper i ja pokrenuli. Nista ostalo samo da se pobratimimo [emoji16]



        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Uvertira pred majstoricu i jasan pokazatelj čija je liga. Mislim da su nam šanse ne veće od 5% i očekujem full sudije sa Čokijevog spiska kao npr. Ilija, Milija, Nikolić, Obrknežević ili Sreten Radović.

          Neuništivi Kuper i Tegi....
          Koliku bi ti kaznu odrezao za topovski udar i baklje u dvorani?
          Koliku kaznu za predmete uterenu, za pljuvanje i gađanje klupe?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Koliko je kažnjen Čović za pljuvanje sudija i klubova na 5 TV gostovanja pred seriju i 3 saopštenja posle 2. utakmice?

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Koliko je kažnjen Čović za pljuvanje sudija i klubova na 5 TV gostovanja pred seriju i 3 saopštenja posle 2. utakmice?

              Aba nema nadležnost nad KRK

              Comment


              • Ovaj Tegeltija je baš bolestan čovek. A nisu bolji ni oni koji prenose njegova nepristrasna "saopštenja". Batalite više politiku i smrageltiju, ne podižite tenzije pred utakmicu i skoncentrišite se na sportske stvari. Neće derbi odlučiti ni Čović, ni Ostoja, već igrači na terenu. Sudije takođe ne mogu da sude korektno pod ovakvim pritiscima. Biće grešaka, to je sigurno.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Uvertira pred majstoricu i jasan pokazatelj čija je liga. Mislim da su nam šanse ne veće od 5% i očekujem full sudije sa Čokijevog spiska kao npr. Ilija, Milija, Nikolić, Obrknežević ili Sreten Radović.

                  Malo!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Tegiju baš narasla mržnja. Uništiće ga. Pa on ako Partizan izgubi ima da kipti od besa i svoja muda da izede.

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Ovaj Tegeltija je baš bolestan čovek. A nisu bolji ni oni koji prenose njegova nepristrasna "saopštenja". Batalite više politiku i smrageltiju, ne podižite tenzije pred utakmicu i skoncentrišite se na sportske stvari. Neće derbi odlučiti ni Čović, ni Ostoja, već igrači na terenu. Sudije takođe ne mogu da sude korektno pod ovakvim pritiscima. Biće grešaka, to je sigurno.
                      1. Ne moze biti tacnije odredjena dijagnoza, jeste da je opsta, ali lik je stvarno tuga za nasu kosarku

                      2.Oni vade svoje dupe, klasika da prebacuju sve na sudije....

                      3. Ne bih im bio u kozi, kako god da osude, bice lopovi i govna bar za polovinu navijaca ) tj sigurno za polovinu...

                      Jedini spas za srpsku kosarku je privatizacija oba BG kluba i da se novac koji im se sad daje..a siguran sam da je ove sezone islo na blizu 10m za oba kluba...da ostalim klubovima koji ce zaziveti. Ovako imas FMP koji se grebe od Zvezde i menadzerski klub kome ne moras nista davati sem licence da moze da ga vodi menadzer Misko..ostale ko hebe...Ja sam ubdjen da se daju oba KK iz BG-a da bi se nasli kupci za mesec dana i to dosta..samo to neodgovara onima gore...

                      Nasi slave vlast za dominaciju, ovi priprosti navijaci a njihovi velicaju Ostoju sto im je ''spasio'' klub ... Kad se proda jedan Pekovic, Milosevic Savo itd..koji imaju milione evra...sta da kazemo mi mali ljudi koji radimo za 200 do max 2k evra...mesecno..

                      PRIVATIZACIJA!!!!! Ali ocigledno to ni navijaci ne zele..bas bi se nasao neko da kupi takva dva giganta evropske kosarke...jedino resenje za nasu klupsku kosarku i same klubove da evoluiraju i da mogu da se takmice u EL kao ljudi,da imaju svoje hale itd..jeste da se privatizuju...onda se mozda i vrate neki drugi kosarkaski centri......Ovako smo sa 2 EL tima...dosli na dva TOP16 EC tima..i to je sve...nijednog jedingo vise predstavnika nemamo...gazimo krupnim koracima napred...xD
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nije Tegeltija bolestan nego radi ono sto radi i svaki novinar zute stampe - dize tiraz svojoj emisiji provokativnim istupima u medijima.
                        Zna on vrlo dobro sta radi i zasto radi.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Uvertira pred majstoricu i jasan pokazatelj čija je liga. Mislim da su nam šanse ne veće od 5% i očekujem full sudije sa Čokijevog spiska kao npr. Ilija, Milija, Nikolić, Obrknežević ili Sreten Radović.

                          Cekaj to prica onaj kojo je rekao da Regland i Odzo dobijaju pasose? Ha ha

                          Comment


                          • Zvezda je kaznjena manje prosto jer igraci Partizaba nisu biki zakljucani dok se ne razidju navijaci, nisu bili gadjani i topovski udar nije bio na terenu, sad ova cudjenja ovih sns placenika , ko u tome moze da nadje nesto normalno osim njih samih.

                            Comment


                            • Trebalo bi zabraniti prenosenje ovakvih izjava umobolnika koji truju i seju mrznju

                              Comment


                              • Podrska Smrageltiji. Samo nek nastavi da se davi u sopstvenim govnima. Kad nadlezne ustanove ne reaguju

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X