Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    "Pičko ciganska/grobarska" se čuje samo u Podgorici. Čak to ne skandiraju protivničkim igračima navijači Partizana/Zvezde na derbijima.
    Ne prepoznaju vam navijači u hali baš tu ljubav prema Partizanu, koju imate na forumu, i neretko pomislim da navijate više za Partizan nego za Budućnost. I nekako mi bude baš žao vas u tom trenutku, nemaš klub sa kojim bi se dovoljno jako identifikovao pa ti treba surogat.
    100 ljudi 100 cudi. Evo protiv Engleske je 10tak ljud pustilo majmunske krike, pa ispadosmo svi rasisti. Navijacka grupa od 300 ljudi pjeva te pjesme, ako je tebi to javno mnjenje, jbg.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • A da nije utakmica pomerena bas zbog setnje tj. da bi sto manje ljudi doslo?

      Comment


      • Pa naravno da jeste. Nije prvi put da derbi bude igran u vreme protesta i plus prenosi O2 Kopernikus.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          "Pičko ciganska/grobarska" se čuje samo u Podgorici. Čak to ne skandiraju protivničkim igračima navijači Partizana/Zvezde na derbijima.
          Ne prepoznaju vam navijači u hali baš tu ljubav prema Partizanu, koju imate na forumu, i neretko pomislim da navijate više za Partizan nego za Budućnost. I nekako mi bude baš žao vas u tom trenutku, nemaš klub sa kojim bi se dovoljno jako identifikovao pa ti treba surogat.

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ne znam tacno da budem iskren. Posto je ovo iza postavljeno za zezanje. Cenim oko sudjenja Tirionu, mada su mozda umetnuta oba lika..
            mocno..uvijek se zakopam 10 sekundi

            Comment


            • Kakvi kreteni... muka mi je i od jednih i od drugih.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Pa naravno da jeste. Nije prvi put da derbi bude igran u vreme protesta i plus prenosi O2 Kopernikus.
                Bas providno i seljacki. I kod nas su protesti. Srecom mi igramo nedeljom. Ali opet na zadnja dva protesta sam bio i uspio sam da stignem na drugo poluvrijeme BG derbija. Prvi predlog je bio da se utakmica igra u 20h sto je najjaci termin. Mozes fino i u kafanu da ga odgledas uz pivo i nastavis posle. Ovako u 18h mi je nekako prerano.

                Comment


                • Bila bi fora da svi igraci zajedno dodju na protest, a u pioniru da finale odigraju Nesa Ilic i Cova sa jedne strane, a Ostoja i Grba sa druge.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Bila bi fora da svi igraci zajedno dodju na protest, a u pioniru da finale odigraju Nesa Ilic i Cova sa jedne strane, a Ostoja i Grba sa druge.
                    Tada bi ovo bila najbolja zemlja na svetu!
                    Dok su protesti koji nam odlučuju o sudbini minorne stvari poput derbija me ne interesuju ni 1%

                    Comment


                    • .

                      Comment


                      • Voli Tegi da zabija nos svuda, da prizna da je on pisao saopštenje, nema muda. I što mu Ostoja ne da posao u KK, vidi se da je čovek grobarčina.

                        Comment


                        • Tegeltija je gospodin čovek. Veliki profesionalac i nepristrasni predstavnik sedme sile. Nikada on ne bi učestvovao u pisanju bilo kakvih bezveznih saopštenja i upuštanja u nepristojne rasprave.

                          Comment


                          • Ma kakve Kurte i Murte. Sudbina zemlje zavisi od ishoda majstorice. Pobedom Zvezde bolje će se živeti, biće svima milina jer Srbija će postati bajkovita dolina. Što se druge utakmice tiče, očekujem pobedu Budućnosti. Kvalitetniji su i bolji a i samopouzdanje im naraslo posle druge utakmice. Dakle finale Crvena zvezda - Budućnost.

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                              Tegeltija je gospodin čovek. Veliki profesionalac i nepristrasni predstavnik sedme sile. Nikada on ne bi učestvovao u pisanju bilo kakvih bezveznih saopštenja i upuštanja u nepristojne rasprave.

                              Ova slika nameće i rešenje u vezi posla. Mog'o bi da zabavlja navijače.

                              Comment


                              • Ja kad vidim naslov Ostoja odgovorio, ili Covic odgovorio odmah ugasim.....ne znam koga to vise interesuje.
                                Pogotovo sada kada je providno sta rade i verovatno u dogovoru podgrevaju atmosferu da bi fokus u 6 sati bio na utakmici. Tegeltija se izgleda jedini primio.

                                Comment

                                Working...
                                X