Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by hallucinogen12 View Post
    losmi, ne secam se te scene sa GoT..koja je to sezona?
    Ne znam tacno da budem iskren. Posto je ovo iza postavljeno za zezanje. Cenim oko sudjenja Tirionu, mada su mozda umetnuta oba lika..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • A i ta Zvezda nije neko bitno moodo da bi je neko mrzeo ili šta ti ja znam.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        A i ta Zvezda nije neko bitno moodo da bi je neko mrzeo ili šta ti ja znam.
        Pa sto je onda mrzis???

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Brt ne sprdaj se,covjek je tu 5 mjeseci I on sad kao mrzi Zvezdu.
          Ne gleda on to na Taj nacin,mrznja je nesto za sta trebaju godine I godine,da se to fino njeguje I saliva.
          Kako bre, Futura je suprotni pokazatelj?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • S obzirom da znamo šta se desilo kad se Trinkijeri prošli put posprdno izrazio o Filipu (game changer ) nakon čega mu se ovaj potonji kvalitetno iskenjao po loknicama sa partijom koju je pružio, ovo prdekanje o sudijama može da ima isti efekat.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nastavite ovde.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Kako bre, Futura je suprotni pokazatelj?
                Mi ne mrzim nikog,mi smo dobri,neiskvareni.
                Nevini smo jos.
                A ovo za Trinkijerija,mislim da se nije sprdao na racun Covica.
                Meni Filip nikad nije izgledao toliko lose na terenu.Protiv nekih ekipa kozes da ga iskoristis protiv nekih ne i to je to.
                Last edited by E1_PG; 03-04-19, 18:13.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Mi ne mrzim nikog,mi smo dobri,neiskvareni.
                  Nevini smo jos.
                  Možda ti, sprovedi anketu među svojima. Ovi ođe mrze Zvezdu, a vaši na tribinama i Partizan.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Možda ti, sprovedi anketu među svojima. Ovi ođe mrze Zvezdu, a vaši na tribinama i Partizan.
                    Ma ne mrze Zvezdu,postoje negativne emocije usmjerene prema Covicu poslije proslogodisnje finalne serije ali Zvezda kao klub se posmatra kao direktni rival za titulu i normalno da je nece niko u Moraci docekat sa cvijecem,to je tako.
                    Ali opet je i ta mrznja relativna stvar,mrzis li ti Partizan?
                    Last edited by E1_PG; 03-04-19, 18:26.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Ma ne mrze Zvezdu,postoje negativne emocije usmjerene prema Covicu poslije proslogodisnje finalne serije ali Zvezda kao klub se posmatra kao direktni rival za titulu i normalno da je nece niko u Moraci docekat sa cvijecem,to je tako.
                      Ali opet je i ta mrznja relativna stvar,mrzis li ti Partizan?
                      Zvezdu volim, a nemam ni negativan ni pozitivan odnos prema protivničkim klubovima već prema pojavama, i to u manjoj meri mi izaziva pozitivne emocije, moram da priznam, a u daleko većoj negativne.
                      Takođe, imam jaku želju da zaštitim klub kad prepoznam napade, spoljašnje ili unutrašnje i tu naročito volim da se obrušim na "svoje", jer ne delimo isti sistem vrednosti.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Protestna setnja, sad u subotu se ide do Pinka.

                        Basket bih verovatno pogledao da su izabrani drugi termini, ovako nisam pogledao ni minut. Samo pratio rezultat na fonu.

                        Comment


                        • Eto vidis Deki,ni ti ne mrzis Partizan kao klub.Sve je to sport,sve je to igra.Ventil neki izduvni,da se malo ispraznimo,izbacimo ovu nervozu i muku koja nas prati.Sve je to bezazleno.
                          Dok neko nekom ne otvori lobanju.
                          Last edited by E1_PG; 03-04-19, 19:08.

                          Comment


                          • Kod nas toga srecom nema, pa je koliko toliko bezazlenija situacija i nadam se da ce tako ostati, cak sta vise domaci (Varvari, Grobari, Cigani) navijaci prosrpski orjentisani cesto zajedno idu na gostovanja i odradjuju razne humanitarne akcije za Kosovo. Nase su mete Niksicani [emoji16]
                            Mrznja prema BG blizancima nije aktuelna toliko iskreno, vise je to stvar prestiza i dokazivanja, a od osvajanja titule se uveo i taj rivalitet da tako kazem. Licno imam averziju prema pojedinim licnostima, igracima, ali klub kao klub isti kao drugi. [emoji16]

                            Salim se, zivjela Buducnost i Partizan, oleeeeee.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • "Pičko ciganska/grobarska" se čuje samo u Podgorici. Čak to ne skandiraju protivničkim igračima navijači Partizana/Zvezde na derbijima.
                              Ne prepoznaju vam navijači u hali baš tu ljubav prema Partizanu, koju imate na forumu, i neretko pomislim da navijate više za Partizan nego za Budućnost. I nekako mi bude baš žao vas u tom trenutku, nemaš klub sa kojim bi se dovoljno jako identifikovao pa ti treba surogat.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                A i ta Zvezda nije neko bitno moodo da bi je neko mrzeo ili šta ti ja znam.
                                Priznaj da si tri dana smisljao ovu foru i da mislis da si najsmesniji u razredu.

                                Comment

                                Working...
                                X