Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da si me blokirao ne bi video sta sam pisao, elem , najvaznije u derbijima za mene je da prodje sve korektno, peckanje ok ali nista vise od toga , bar mi mozemo da budemo iznad huliganstva .

    Comment


    • Nije ovo nista, pa mora nekako da se odbrani domaci teren.
      Eno mi smo juce cijelu utakmicu gadjali klupu Cedevite papirima sto su sireni na pocetak utakmice, mahalo se prstima iza klupe, na poluvrijeme kad su ulazili u svlacionicu uletio je arsenal papira i svega [emoji23]
      Ne znam, ja volim ovo i ako nisam u navijacki kop, al realno tu si da maksimalno uznemiris protivnika, sve dok ne krene nasilje ja podrzavam. Ovo moralisanje i ostale zajebancije sad i sa pogrdnim pjevanjem je smor. Pa cak i drmanje kosa je fora na svoj nacin. Nou hard filings [emoji16]

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Topovski udari i kovanice volis? Dobro onda sve sto nije vatreno oruzije je ok po tebi. Zaljucavanje igraca zbog bezbednosti duboko u noc je priznajem bas uznemirilo protovnika ali posle utakmice .Ahde malo realno, kukao si da se Lazic izvine zbog slucajne povrede igraca a sad namerno pogrdno pevanje ti ok? Ne smes da vredjas protivnika oni nisu navijaci oni su igraci.

        Comment


        • Covic bar sam pise ( mozda i samo diktira ) svoja saopstenja a ovom izgleda Tegi sastavlja...
          Ipak dobro u ovome vidim da dijalog traje pa makar kroz saopstenja ali je kakav takav dijalog.
          Psiholozi tvrde da se problemi dve osobe mogu jedino resiti dijalogom, hajde da im poverujem.
          Last edited by nebitan; 02-04-19, 12:48.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • A opet delic moje svesti se pita gde su odgovori na pitanja bezbednosti igraca i strucnog staba? Zasto nema samokritike? Da li su trebale kazne za desavanja na tribinama i oko hale? Kazne od strane rukovodstva ABA lige...ako nema prijave delegata kroz zapisnik, zasto nema kazne i za njega? Zasto se odgovorni za medjusobnu mrznju navijaca i dalje provlace bez kazne a jedina prava kazna jeste dozivotna diskvalifikacija iz sporta.
            Tu mislim pored ova dva skota i ekipu iz KSS na celu sa predsednikom...e to bi bio taj izvikani 6 Oktobar ili ako je nekom draze kosarkaski Kalcopoli...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Nismo dugo čekali, za tili čas odgovor je stig'o. Limenka uzvraća udarac Limaru. Ovde kod nas mala iskra fali pa da bukne požar. Ovako ako nastave samo ima da raste mržnja. Tako je pre nekoliko godina narasla do te mere da je došlo do pesničenja na parketu, a oni koji su zakuvali kao da su likovali zbog toga.

              Comment


              • Meni kao navijacu KK CZV licno smetaju ova prose*avanja oba "sportska radnika". Propali politicar proziva KKP da EL nisu videli nego na tv... Nonsens... Pustite ljude da igraju kosarku, ODJE**TE od sporta!!!

                Comment


                • Samo da ode zli Dulo....
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Peru se oba od poraza itd...Ostoja je jos nov u ovim vodama..Covara je u blatu od pocetka 90tih i dobro pliva sa svakom vlascu..Dok je Ostoja za sad bio samo u jednoj vlasti, Coki je bio u 3-4 bar, ako ne i u svim do sada..verovatno u svim.

                    Al idu price da lobiraju oko sudija..hehe bice tu svasta i bice paklen mec...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Dok je Ostoja za sad bio samo u jednoj vlasti
                      Informisanost level Koštunica.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by ralex995 View Post
                        Meni kao navijacu KK CZV licno smetaju ova prose*avanja oba "sportska radnika". Propali politicar proziva KKP da EL nisu videli nego na tv... Nonsens... Pustite ljude da igraju kosarku, ODJE**TE od sporta!!!
                        Istine radi u pitanju je dečkić iz gliba ne klub...

                        Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Samo da ode zli Dulo....
                        Zli Dulo jeste BIO zlo ali daleko veće je utoka.
                        Ipak, voleo bih da svi oni dobiju doživotnu zabranu bavljenja sportskim radom (i iz KKP i iz KKCZv), jer tu zlu krv plaćaju nevini a ne ti sejači.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • https://www.mozzartsport.com/kosarka...osevicu/323555
                          Prvo o udarcima ispod pojasa i muškoj utakmici...
                          "Kao što sam rekao, ovo je kao boks meč. Prva runda je pripala Zvezdi, druga nama. Treća i poslednja biće ´all-in´. I moraš biti agresivan i jako pametan. Obožavam boks jer je to plemenit sport, veština. Samo se nadam da neće biti udaraca ispod pojasa. Želim da bude prava utakmica, sportska, muška...", rekao je Trinkijeri novinarima.
                          ----------------------------------
                          "Nisam iz Beograda, nisam sa Balkana u potpunosti, ali ako se ja ne derem, ne galamim, ne čupam kosu, to ne znači da ne vidim. Da ne primećujem stvari. Mi smo svi puno godina u ovom biznisu. Videli smo mnogo stvari. Nije ekskluziva pritisak u Srbiji, ali je ovde malo brutalnije. Malo, kako da kažem, više krvi ima. Samo se nadam da taj brutalni pritisak neće uticati na ljude koji imaju izuzetno težak posao. Na sudije. Jer svi smo videli prvu utakmicu. Vrhunske sudije su osetile pritisak. Jer je bio izvanredan pritisak, brutalan pritisak. I samo se nadam da ne bude još jedan Belošević koji je u nekim situacijama osetio pritisak. Nije to lako, ne kažem da je lako. To je jako teško preživeti“.
                          ----------------------------------
                          Normalno da se druga utakmica ne pominje u tom kontekstu...
                          Sada samo nedostaje Tomić....
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Brzo je naucio "folklor"
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • E kukavce, a tek do godine smo ga najebali, kad sastavi ekipu kakvu bude htio, tu ce saopstenja svaki vikend da idu. Spremaju nam se uzbudljive kosarkaske godine [emoji16]

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                https://www.mozzartsport.com/kosarka...osevicu/323555
                                Prvo o udarcima ispod pojasa i muškoj utakmici...
                                "Kao što sam rekao, ovo je kao boks meč. Prva runda je pripala Zvezdi, druga nama. Treća i poslednja biće ´all-in´. I moraš biti agresivan i jako pametan. Obožavam boks jer je to plemenit sport, veština. Samo se nadam da neće biti udaraca ispod pojasa. Želim da bude prava utakmica, sportska, muška...", rekao je Trinkijeri novinarima.
                                ----------------------------------
                                "Nisam iz Beograda, nisam sa Balkana u potpunosti, ali ako se ja ne derem, ne galamim, ne čupam kosu, to ne znači da ne vidim. Da ne primećujem stvari. Mi smo svi puno godina u ovom biznisu. Videli smo mnogo stvari. Nije ekskluziva pritisak u Srbiji, ali je ovde malo brutalnije. Malo, kako da kažem, više krvi ima. Samo se nadam da taj brutalni pritisak neće uticati na ljude koji imaju izuzetno težak posao. Na sudije. Jer svi smo videli prvu utakmicu. Vrhunske sudije su osetile pritisak. Jer je bio izvanredan pritisak, brutalan pritisak. I samo se nadam da ne bude još jedan Belošević koji je u nekim situacijama osetio pritisak. Nije to lako, ne kažem da je lako. To je jako teško preživeti“.
                                ----------------------------------
                                Normalno da se druga utakmica ne pominje u tom kontekstu...
                                Sada samo nedostaje Tomić....
                                Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Brzo je naucio "folklor"
                                Bre, nikako da naucite "kucni red" u svojo kuci:
                                - Pre utakmice na sudije kuka Covic mr Nebojsa. staresina tabora.
                                - Posle utakmice se breca na novinare Tomic.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X