Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Šta, i u limenkama je bilo... pa ni psi nisu mogli da nanjuše? Nesam znao. [emoji23]
    Pitaj Keku.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Opa, Ostoja ubrzo i u FK Partizan, crveno beli, crno vam se pise [emoji16]

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Samo za oči agenta Ćopera:
        ostaci topovskog...

        verovatno od zaglušujuće buke:

        Lepo tapacirano odelo raznim izlučevinama made in gospoda:

        Opsada kao u Staljingradskoj bitci...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Šta reći drugo osim STOKA.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            Opa, Ostoja ubrzo i u FK Partizan, crveno beli, crno vam se pise [emoji16]

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
            Tu sanse nema...kod Terze "duh lebdi" mnoooogo vise nego kod Covica
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Samo za oči agenta Ćopera:
              ostaci topovskog...

              verovatno od zaglušujuće buke:

              Lepo tapacirano odelo raznim izlučevinama made in gospoda:

              Opsada kao u Staljingradskoj bitci...
              Jednom sam bio i imao šta da vidim. Ima i onih koji su tu zbog ljubavi prema svom klubu, takvi su retki, ali i ogroman broj onih kod kojih sam video krvoločnu mržnju prema Zvezdi i koji su tu da bi lečili svoje ludilo. Užas.
              Last edited by Karamazov; 01-04-19, 17:54.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Šta reći drugo osim STOKA.
                Sada ne mogu više da se pozivaju na Jovanovića i "Setite se Željeznika"
                Agent kadar nevera, šta sada, koju excel tabelu da vadi? Skoji papiritji da maše?
                Last edited by nebitan; 01-04-19, 17:58.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Pustite to lazno moralisanje bez potrebe. Vi,mi,oni ... i te price. Postedite i nas i sebe bezpredmetnim rasprava o tome ko je posteniji, kulturni i bolji. I nakon toga slijede price ko je prvi poceo i ko je kome prvi "oosovao majku". To su prevazidjene stvari koje su se ponavljale i koje ce se ponavljati u zavisnosti od toga kako se prije svega, uprave timova odnose jedna prema drugoj, trenutne situacije i snage timova, javnim istupima pojedinaca iz kluba....ostalim faktorima.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Pustite to lazno moralisanje bez potrebe. Vi,mi,oni ... i te price. Postedite i nas i sebe bezpredmetnim rasprava o tome ko je posteniji, kulturni i bolji. I nakon toga slijede price ko je prvi poceo i ko je kome prvi "oosovao majku". To su prevazidjene stvari koje su se ponavljale i koje ce se ponavljati u zavisnosti od toga kako se prije svega, uprave timova odnose jedna prema drugoj, trenutne situacije i snage timova, javnim istupima pojedinaca iz kluba....ostalim faktorima.
                    Naravno , ali Partizan je godinama pricao o nekoj avangardi, zlom Covicu milionima u Zvezdi , sad kad lopta pada u njihovo dvoriste ti ne bi vise da se igraas e ne moze jbg.

                    Comment


                    • Sve dok bude takav pomirljiv stav prema ovakvim neevoluiranim majmunima ne ljudima dešavaće se ovakve stvari.
                      Ako nemaš kulturu, ako živiš u plemenskoj zajednici umesto u društvu 21-og veka, istupi lepo, uzmi vremena koliko ti treba da se docivilizuješ i onda se vrati među ljude.
                      Ove ne bih pustio ni u kavez zoološkog vrta da ne traumiram životinje.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Comment


                        • hahahahah, dekkard ja bih se zabrinuo na tvom mestu.

                          čitajući Waltera, ne mogu da se oduprem utisku kao da se nalazim u 'Balkanskom špijunu'

                          kako drug otkriva prikrivene navijače Partizana, i zavere, Bata da mu pozavidi. bori se ne zna ni on sa kim na forumu gde je odnos 10 na 1, i opet mi krivi
                          Last edited by mark !t zer0; 01-04-19, 19:14.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • I sve pogadja do sad..Dok si na pocetku sezone kukao kako je Zvezda favorit ja sam govorio da nije, sad i Ostoja vice idemo u Evroligu..opozicija

                            Comment


                            • ja sigurno nisam KUKAO kako je Zvezda favorit, ti si taj koji kmeči već danima.

                              a tebe ako se sete na dan proslave titule, sete se, ako se ne sete - nikom ništa, dvoja je dužnost bila da ukazuješ na zaveru.
                              Last edited by mark !t zer0; 01-04-19, 21:10.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ahahhahaha

                                ja sam ga blokirao

                                Comment

                                Working...
                                X