Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je prejako
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • .

      Comment


      • Jel bio Sergej veceras na utakmici , ako je bio Ostoja ostaje na raportu kod vodje ..

        Comment


        • Zvezda je bila favorit dok niste promenili 12 igraca i trenera, koji kosta milionce. Sad je druga prica, sledece godine su izbori trebaju Ostoji glasovi partizanovaca bar ovih par frakcija, vidis da odavno nema Vucicu pederu .

          Comment


          • Plaki...

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Zvezda je bila favorit dok niste promenili 12 igraca i trenera, koji kosta milionce. Sad je druga prica, sledece godine su izbori trebaju Ostoji glasovi partizanovaca bar ovih par frakcija, vidis da odavno nema Vucicu pederu .

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post

                Ganac i ti? (sorry Ganac)[emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ganac i ti? (sorry Ganac)[emoji23]
                  Ne diraj mi komsu, zivotinjo.
                  Last edited by kronostime; 31-03-19, 08:27.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Mogla bi i na fudbalu da se otvori slična ovakva tema. Imam želju da provociram navijače Partizana i pogotovo navijače Radničkog, al ne ide da to radim na njihovim temama i na temi Super lige.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Mogla bi i na fudbalu da se otvori slična ovakva tema. Imam želju da provociram navijače Partizana i pogotovo navijače Radničkog, al ne ide da to radim na njihovim temama i na temi Super lige.

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Plaki...
                        Ti si plakao pre sedam dana i nije te bilo nigde, lagao o nekih 1000 grobara ha ha, sad se pojavljujes pih jaka hrabrost, videcemo gde ces ako se nakon fudbala razbuca i ovaj Ostojin sns projekat

                        Comment


                        • Ti si Kronos prvi na mom spisku. Ne bih te ja turio ali sam primetio da sam voliš da se trtiš.

                          Comment


                          • Imam predlog za još jedan slogan Voli "Ko Voli bijelo kod nas je zacijelo!"
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Imam predlog za još jedan slogan Voli "Ko Voli bijelo kod nas je zacijelo!"
                              Je l` imas slogan i za FMP i KKCZ: Nase limenke su potpuno sigurne: kada mi zapakujemo - ni pas pred penzijom je nece nanjusiti.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Šta, i u limenkama je bilo... pa ni psi nisu mogli da nanjuše? Nesam znao. [emoji23]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X