Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • El se igra PO za treće mesto? Pitam za komšije.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      El se igra PO za treće mesto? Pitam za komšije.
      Tesko ce Cibona na trece mesto.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Neće, mi smo tu umesto njih, a protivnik će biti isti. A i njihov rezultat u finalu. [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Bolje da ga ne diramo, možda je lak na obaraču. Kažu da je i nama dvojici otvorio dosije gde između ostalog piše: Ganac i Stojanče opaki momci skloni huliganizmu. Višestruki povratnici u remećenju reda na forumu. Zahvaljujući svojim vezama do sada nisu bajbokovani.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • I tako, nepuna 24h kasnije, stigao odgovor iz Zvezde na Ostojino saooštenje...

            Da ne prenosim šta im se sve gazda nalupao, izdvajam ova dva citata...

            odgovor je stigao iz Železnika.


            „Panteri“ su reagovali na konstataciju Mijailovića...

            Comment


            • Daj da vidimo ceo tekst sa navodom autora i sa linkom da ne bi bio optužen za podmetanje i krivotvorenje.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Kuperu, da se mi (Zvezda) lepo vratimo u EL i nadoknadimo stetu koju je Alimpijevic napravio. Mislim da si u pravu da 20 godina neko nece videti drugu titulu sem Kupa. Samo si pogresio tim. Na tvoju zalost ostarices i radovati se samo kupovima u svim kolektivnim sportovima.

                Comment


                • Kuper, nema potrebe da Coviceva saopsenja postavljas na Partizanovoj temi

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    I tako, nepuna 24h kasnije, stigao odgovor iz Zvezde na Ostojino saooštenje...

                    Da ne prenosim šta im se sve gazda nalupao, izdvajam ova dva citata...





                    Zasto trolujes (necu namerno da koristim pravu kvalifikaciju) i navodis Zvezdu a ona se u ovom odgovoru Ostoji ni ne pominje.
                    Bolna li je tacka ova Crvena Zvezda?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ne Ganac, samo je jedna tačka bolna. Ona koja je stavljena na crno-beli svet.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Hoce li neko odgovoriti? Sta je bilo sa 1000 navijaca Partizana koji su kupili karte????
                        Cooperu znas li?

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Laza Kacanski; 26-03-19, 18:21.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ne Ganac, samo je jedna tačka bolna. Ona koja je stavljena na crno-beli svet.
                          Jos da potvrdis tu tacku u svom multidimenzionalnom paralelnom univerzumu...
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Kuper, nema potrebe da Coviceva saopsenja postavljas na Partizanovoj temi
                            Podmetanje je u pitanju, s obzirom da se Čović/gazda nigde ne spominje u saopštenju. Trebalo bi adekvatno reagovati

                            FMP odgovorio Mijailoviću: Ne mešajte nas u nešto što nas se ne tiče

                            Košarkaški klub FMP saopštio je danas da ne želi da učestvuje u "bilo kakvom veštački stvorenom sukobu, koji želi da izazove čelnik Partizana".
                            Izvor: B92, Beta utorak, 26.03.2019. | 17:53


                            Predsednik Partizana Ostoja Mijailović je juče u intervjuu za klupski sajt pomenuo i gostovanje crno-belih u Železniku, odnosno to da je navijačima tog kluba nije bilo dozvoljeno da udju u halu.

                            "Nenasilni, neorganizovani, simpatizeri KK Partizan, gledali su utakmice na svim Evrokup gostovanjima, u obe zagrebačke dvorane, Ljubljani, Novom Mestu, Baru, Podgorici, Sremskoj Mitrovici, Zadru, ali nisu mogli u polupraznoj dvorani u Železniku", naveo je Mijailović.

                            Danas je predsedniku Partizana stigao odgovor iz FMP-a koje je potpisao direktor kluba Vladan Mitrović i u kojem Mijailovića podseća na razloge zbog kojih simpatizeri tog kluba ne mogu da udju u halu u Železniku.

                            "Prvi razlog su propozicije takmičenja ABA lige, član 41.3 koji glasi - 'Klubovima je zabranjeno organizovano dovodjenje navijača na gostujuće utakmice'. Drugi razlog je 'reciprocitet'. Naime, FMP je za utakmicu u dvorani 'Aleksandar Nikolić' kada je domaćin bio Partizan dobio samo jednu kartu. Mislimo da je zaključak jasan", navodi se u saopštenju FMP-a.

                            "Treći razlog proističe iz izjave čelnika Partizana na Skupštini ABA lige održanoj 24. 1. 2019. godine u Laktašima. Tada je dotični čelnik u više navrata spomenuo da ne može da kontroliše navijače u slučaju lošeg sudjenja za svoj klub (šta god to značilo) i da tu citiramo 'ima više frakcija navijača'. Takodje i u ovom slučaju se zaključak nameće sam po sebi", dodaje klub iz Železnika.

                            FMP, kako se ističe, "nije obavezan, niti će to ikada raditi, da javnosti u Srbiji i šire koja želi da gleda košarku, svaki put priušti uz to i najprostačkije uvrede na račun igrača, njihovih porodica, sudija i svih koji Vam nisu po volji".

                            "Toliko o 'nenasilnim i neorganizovanim simpatizerima' Vašeg kluba i "pritiscima" kojima ste izloženi", navodi se.

                            "Na osnovu svega prethodno navedenog, najlepše molimo čelnika KK Partizan da nas ničim izazvano ne meša u nešto što nas se ne tiče. Jednostavno ne želimo da učestvujemo u bilo kakvom 'veštački' stvorenom sukobu, koji želi da izazove dotični čelnik KK Partizan, uz razumevanje da je plej-of ABA lige počeo i da ima razloga za nervozu, ali mi za to nismo krivi", zaključuje se u saopštenju FMP-a.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Hoce li neko odgovoriti? Sta je bilo sa 1000 navijaca Partizana koji su kupili karte????
                              Cooperu znas li?

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Imali dojavu da ih kod Stubova SrBstva ceka



                              pa se odlucili za drugaciju taktiku



                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Podmetanje je u pitanju, s obzirom da se Čović/gazda nigde ne spominje u saopštenju. Trebalo bi adekvatno reagovati
                                Jednostavno, Direktor kluba Vladan Mitrovic je rekao da su Grobari nepozeljni u Zelezniku jer
                                FMP, kako se ističe, "nije obavezan, niti će to ikada raditi, da javnosti u Srbiji i šire koja želi da gleda košarku, svaki put priušti uz to i najprostačkije uvrede na račun igrača, njihovih porodica, sudija i svih koji Vam nisu po volji".

                                "Toliko o 'nenasilnim i neorganizovanim simpatizerima' Vašeg kluba i "pritiscima" kojima ste izloženi", navodi se.
                                Vidovit covek, bez predrasuda - dusa od coveka.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X