Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Renfrou je svirana takodje.

    EDIT: tj. pomesao si, nije Jankovic vec Renfro.
    Na sajtu ABA lige stoji N. Jankovic ali ne menja sustinu o broju dosudjenih.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • ABA ljude laze

      Naravno, zabrojao se Ostoja.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ostoja se oglasio pih mislio sam da ce sacekati bar kraj serije pre kuknjave , a da oni ne kukaju niti se zale ha ha.

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Ostoja skupio muda i rešio da zaštiti tim.

          Umereno i blago saoštenje, kako smo fini, što i jesmo i kako je izostala reakcija javnosti posle onih 15 gostovanja i serija govora mržnje na raznim pinkovima, hepijima, prvoj, o2...


          Sve pet...


          Sve tačno.


          I ovo...


          Pisali smo o ovome, sve tačno...


          Bravo!


          Odlično poentiranje!

          Ćutali smo kada su nas novčano kažnjavali, ćutali smo kada su nam omalovažili kup, ćutali smo kad se prirpremao teren za Beloševića i ekipu... e sad je vreme da se pošibamo na terenu i da ih ućutimo za narednih 20 godina.
          Ha ha ha, koja kuknjava. nema sad, posle Nisa taj Belosevic je bio super,onaj isti kojije slep na faul Renfroau u napadu sad nista gotovo, Zvezda je upozoravala ali kasno, ali ipak mi je drago sto citirate Ostoju da ne bude posle neeemi bodrimo nas klub ne volimo Ostoju.
          Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 25-03-19, 14:29.

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            Darko, zamolio bih te da ove postove ne ostavljas ovdje, pomracenje ili Aba topik je lokacija za ove upise. Ostavimo maticne topike za kosarku, zbog plej ofa i eventualne naelektrisane atmosfere, sklanjamo ih.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
            Ok, ali onda reci i Kuperu da troluje na tom topiku ali ne ovde pa nece ni biti odgovora.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ostoja (moze se proveriti na sajtu ABA lige) laze ili onaj ko mu je sastavljao tekst ili novinar koji je postavio intervju.
              Dakle, lako je proverljivo da su nesportske sudjene Velickovicu ( mislim u 2/4), zatim Jankovicu u 4/4 i Gagicu i prvom i jedinom produzetku.
              Uprkos tome Limar u intervjuu navodi 4 nesportska faula koja su dosudile sudije a pri tom ni jedan KKCZv (kao da je to obaveza pravili ili ne nesportske).
              Da sacekamo naseg limenog i novi krug...(on bar kao pravi politicar zna da izostavi ono sto mu ne odgovara).
              Stara mantra, pokradeni smo ali necemo o tome, Zvezda je nakon Nisa upzorila na sudjenje grobari su vikali ha ha i setali neke podjebavacke avatare, sad je jasno, videcemo za sledeci mec dal ce im ovaj pritisak upaliti.

              Comment


              • Ostoja radi isto ono što i Čović. Priprema teren za slučaj neuspeha pa će priča o sudijama ublažiti bol. Nije on kalibar Čovića, ali daleko od toga da je i on pozvan da priča o gospodstvu i moralu. To bogatstvo koje ima nije zbog njegovog genijalnog uma, već zbog privilegija onih na vlasti zbog kojih mu je svake godine bogatstvo sve veće. Čudi me da do sada nije bile žešće reakcije navijača Partizana u vezi Ostoje, jer on je po njihovom mišljenju deo onog naprednog zla koje je uništilo njihov klub. Čak u reali većina njih ga hvali i govore kako vraća Partizan na pravi put. Ono u čemu su isti sa Čovićem jeste da imaju nos koji ume da nanjuši vetrić koji donosi promene pa se brzo prestrojavaju. Svakoj podlozi su prilagodljivi. Kad ovaj padne sa vlasti brzo će se uvući u bulji nekom novom gospodaru. U govnima plivanje za njih je uživanje.

                Comment


                • Ostoja u epizodi "ko gubi ima pravo da se ljuti..." , za dorađeni ostatak narodne umotvorine pobrinuli se Nebojša, Milan i Zvezdini košarkaši.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Sad sam hteo da lajkujem komentar koji je napisao kolega Ganac. Al neće, piše da moram proširiti reputaciju. To mora da je Konstantin napravio neku zvrčku, oće on da podjebava nas seljake.

                    Comment


                    • Nema sanse da je on ovo napisao, znam coveka. Neko mu je napisao tekst a on samo prekucao.

                      Comment


                      • Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ma taj matorac bi pokvario svako sokocalo, mada se prica za njega da je ucestvovao u pravljenju sokocala iz Antikitere...������
                          Bolje da ga ne diramo, možda je lak na obaraču. Kažu da je i nama dvojici otvorio dosije gde između ostalog piše: Ganac i Stojanče opaki momci skloni huliganizmu. Višestruki povratnici u remećenju reda na forumu. Zahvaljujući svojim vezama do sada nisu bajbokovani.

                          Comment


                          • ... i taj ima pravo da se ljuti.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Mozda su i jedan i drugi angazovali marketinsku agenciju da im napise alibi sudijski tekst, pa ga onda pusti u etar onaj koji izgubi. Bratski, podele troskove... bolje tako nego da sve padne na jednog.

                              Comment


                              • Limar ima rezona da to uradi s obzirom da nije pismen dovoljno. Čoviću ne treba pomoć.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X