Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi iz Partizana kao da su cvećke i najpitomiji ljudi na zemlji. Svi njih provociraju, ceo svet protiv njih. Da ih ne znam, možda bih i suzu pustio. Ovako mogu da se nasmejem. Znamo se.

    Comment


    • Za "neutralnog moderatora"....Nadam se da ce isti arsini biti i na temi KKCZ, ali da ih primenis i na svog kolegu Kronosa...pa da vidimo da li da opet menjamo moderaciju...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Naravno, svaki provokativni, zluradi upad ce biti obrisan.
        U vase unutrasnje svadje choo klan vs stara zvezda ne volim da ulazim, ali ako bude potrebe, reagovacemo. Puno pozdrava, sirimo ljubav, sem na ovoj temi, tu se slobodno izdrkavajmo [emoji3571]

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Nemam ja nikakve klanove, niti stare ili nove Zvezde...samo jednu...tako da mene izuzmi iz toga, ne volim generalizacije...
          Za ovo ostalo, drzim te za rec...

          I jos da mi objasnis cime sam ja to bilo koga provocirao...bio bih zahvalan.
          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 16-03-19, 20:07.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Nije provokacija, samo raspravki nije bilo mjesto tamo, pa mi je lakse sve da skrajnem, da se ne bi kasnije pecali ostali. Sasijeceno u korijen da tako kazem

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Ja poštujem komšije. Na njihovu temu ne dolazim, kad me budu pozvali ja ću da svratim i poklone doneti. Nepozvan da dolazim neću.

              Comment


              • Nema klanova kod nas, pomešao si nas sa komšilukom, kod njih ima frakcija, pa si verovatno na to mislio.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ček, ček....jel to u Železniku bilo:

                  Kriju karte Grobari...inače za Bursaća se priča da je Grobar.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Koja je fora sa ovom reputacijom? Jel se dobija neka nagrada kad se stigne do neke brojke? Ako su u pitanju pare trudiću se da pišem pametne komentare.

                    Comment


                    • Sta su to reputacije? Ozbiljno pitam

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • To se vidi ako pisete sa lap topa, imate opciju da ocjenjujete komentare sa pozitivnom ili negativnom reputacijom. Ispod profila vam pise brojka, odnosno koliko ste kul ovdje [emoji16]

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          To se vidi ako pisete sa lap topa, imate opciju da ocjenjujete komentare sa pozitivnom ili negativnom reputacijom. Ispod profila vam pise brojka, odnosno koliko ste kul ovdje [emoji16]

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          A od nekih nagrada ništa? Šteta, neću se onda ni truditi.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            To se vidi ako pisete sa lap topa, imate opciju da ocjenjujete komentare sa pozitivnom ili negativnom reputacijom. Ispod profila vam pise brojka, odnosno koliko ste kul ovdje [emoji16]

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Ja uvek sa telefona pisem zato ne vidim te opcije

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Koja je fora sa ovom reputacijom? Jel se dobija neka nagrada kad se stigne do neke brojke? Ako su u pitanju pare trudiću se da pišem pametne komentare.
                              Putovanje u Holivud za pobednika i još dva ortaa po želji.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Putovanje u Holivud za pobednika i još dva ortaa po želji.
                                Pa može valjda i jedna ortakinja. A što se tiče ortaka, vodim tebe. Treba neko da mi nosi kofere i vozika.

                                Comment

                                Working...
                                X