Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je on bio okej na početku. Vremenom emisija mu se pretvarala u cirkus, još su samo falili prdeži da se čuju. Način na koji je vodio emisiju je posebna priča. Ne ume ni gosta da ispoštuje. O novinarskom kodeksu i da ne pišem. Svake godine sve manje ga je poštovao, nije umeo da sakrije ostrašćenost.

    Vidim otvorio i instagram, i tamo počeo da ratuje protiv Čovića i RSB fanatika.

    Comment


    • Zahuktava se pred plej of. Krenuli su sa trofejima [emoji16]



      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Divan dan danas...golubovi, limenke...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Divan dan danas...golubovi, limenke...
          Oseća se proleće u Srbiji. [emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Igra mu Zvezda, on gleda tudje meceve [emoji16]
            Koliko je daleko Zeleznik od Pionira, je li stigao do kraja prve cetvrtine? [emoji3] Pretpostavljam da je ova zena pored cuvena Vesna. Ja do godine predlazem da ona postane trener, zena se nagleda kosarke sigurno je nesto naucila

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Nije to princeza Vesna. Verovatno neko iz familije.

              Comment


              • Očinski ga savetuje da barem on bude pribran, što je dečko poslušao jer ima čime da razmišlja.
                Ista inicijativa nažalost nije prošla kod igrača suparničke ekipe, ali nije da smo iznenađeni tom činjenicom, naprotiv.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nije Vesna gosn "neutralni moderator"
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Pitam samo ovako informativno.
                    Mislim koja je logika da igrac ide kod predsjednika drugog kluba i da ga ovaj smiruje? Da nije Choo lajf kouc postao? Ne zamjerite, samo mi je cudno, mogao je i Gagicu prici da ga smiri. Gagotor je bio vidno uznemireniji

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ma jasta...samo informativno......Gagic na potpuno drugom kraju terena, ne moze da ga zaustavi kompletna klupa, ponasanje psihopate...a ti informativno pitas zasto je Bursac prisao Covicu koji je na par metara od klupe FMP-a gde se i ovaj nalazi...i to se sve desava kad je incident gotov...

                      Spin masinerijom cemo naravno doci do toga da je Covic napujdao Bursaca a da mucsni Gagic nije mogao da izdrzi torturu i da je Bursac dobro prosao, tj da je mogao i trebao na urgentnom da zavrsi...posto se to vec vidim provlaci...

                      Cisto informativno...trash romantizam pretpostavljam...
                      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 16-03-19, 19:19.
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        Igra mu Zvezda, on gleda tudje meceve [emoji16]
                        Koliko je daleko Zeleznik od Pionira, je li stigao do kraja prve cetvrtine? [emoji3] Pretpostavljam da je ova zena pored cuvena Vesna. Ja do godine predlazem da ona postane trener, zena se nagleda kosarke sigurno je nesto naucila

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                        Pa i tebi kad igra Buducnost pratis Partizan, kako bese ono da se Laza izvine a zaboravus Pavlovica, ne videh da trazis da se Gagic izvine.

                        Comment


                        • Bitno da je FMP smirio[emoji769] celokupno Groblje, sve ostalo je u drugom planu.
                          Last edited by dekkard; 16-03-19, 19:23.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Pitam samo ovako informativno.
                            Mislim koja je logika da igrac ide kod predsjednika drugog kluba i da ga ovaj smiruje? Da nije Choo lajf kouc postao? Ne zamjerite, samo mi je cudno, mogao je i Gagicu prici da ga smiri. Gagotor je bio vidno uznemireniji

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Nike trebao da ga smiri trebao je vrv kao Vujosevic da ga napujda na njega , to vise volis na terenu?.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Pa i tebi kad igra Buducnost pratis Partizan, kako bese ono da se Laza izvine a zaboravus Pavlovica, ne videh da trazis da se Gagic izvine.
                              Pratim, kao sto pratim i Zvezdu sad, al ne idem na tudji mec dok mi u drugom kraju grada igra moj klub, u kom igra i moj sin. Mislim da to nije u redu. Zamisljam scenu kuca Covica, rucak zavrsen, Cho senior kaze Filipu, mali pakuj opremu idemo...Dzunior spreman, ponio i svoju loptu ide ranije da se zagrije, ceka ispred kola tatu kao pravi sin.
                              Dolaze do Pionira, Choo senior kaze, malac ispadaj moram da idem na tekmu. Dzunior odgovara, ali tata mi ovdje igramo, o cemu pricas? Sine odigraj super veceras, uz tebe sam, al ja sam navijac FMPa, i moje srce pripada Zelezniku. Choo dzunior u plac odlazi na sluzbeni ulaz, cijepa sliku iz mladosti sa Choom senirom sa kampa na Zlatiboru kad je imao 13 godina. Tuzne stvari ....

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ma pusti to, nego jesmo dosli do zakljucka da Covic i Bursac treba da posalju neki poklon u znak izvinjenja Gagicu sto je hteo da ih tuce? Podrazumeva se izvinjenje Lazica svaki dan do kraja karijere sto je imao nameru da povredi "brku".
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X