Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blizu.
    Jeste limar, ali onaj koji savija.

    Sad ga treba nagaziti za svu mržnju i zlo koje sadi već 25 godina.

    Idu redom arhiva, snimci, izjave... sve crno na belo (he, he).

    Comment


    • Zamisli...Vladan Tegeltija ce nekog da nagazi....taj njegov zabavno humoristicki program ce pogledati par hiljada zaludjenika kao i brata mu Pantica...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Moze smrageltija da se sagne Covicu.
        Krece medijska hajka, pritisci bolesnika. Treba se koncentrisati na teren i dobiti polufinale. On najbolje u govnima pliva. Na kraju ce se u njima udaviti.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Tegeltija je cirkus...Treba organizovati u Areni box mec fegi vs coki...kakav bi to epski spektakl bio hehe...Kakva represija nad njim dobio je cak da pise i u bljucu...prima covek ko zna koliko ''plata'' bas mu je tesko, ekonomista...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Moze smrageltija da se sagne Covicu.
            Krece medijska hajka, pritisci bolesnika. Treba se koncentrisati na teren i dobiti polufinale. On najbolje u govnima pliva. Na kraju ce se u njima udaviti.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Zamišljam ga u situaciji iz poslednje dve rečenice, sve pohvale za post![emoji23]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ne zeljeci da stajem na niciju stranu, ne mogu da prihvatim iko pliva bolje u "govnima" od Covica. Ovo ne shvatite samo kao kritiku ili minus, ali definitivno niko ne pliva bolje od njega. Da li moze sam sve da iznese (bez pomoci medija,zvazdasa) , mislim da ne!


              Sa druge strane, ne slazem se da Partizan nema svoje predstavnike u organima Aba. To je imajuci u vidu uticaj Partizana jednostavno nemoguce. Ne svidja mi se etiketiranje Cabarkape i ostalih , jer sad Tegi radi istu stvar kao i Covic prosle sezone. Sto se ostalih dokaza koje najavljuje tice, pogledacu ih, ali smatram da mozda nije pravo vrijeme za polarizaciju javnosti. E da jos jedna stvar, ovo kad Tegi iznosi, Tegi postaje etiketiran u javnosti, a Ostoja mudro cuti. Sa druge strane Covic je sam cini mi se, samo on nastupa ispred kluba.

              Comment


              • Kaze Vujosevc Trinkijeri cim izgubi dovodi novvog stranca ha ha pa i on ih malo onako na finjaka, vidi koliko su igraca promenili.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Blizu.
                  Jeste limar, ali onaj koji savija.

                  Sad ga treba nagaziti za svu mržnju i zlo koje sadi već 25 godina.

                  Idu redom arhiva, snimci, izjave... sve crno na belo (he, he).
                  Sta bi, definitivno si odustao od fudbala, do subote neka nada sad pih, i od kosarke si do sns budzeta, polako jos tri nedelje.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Sta bi, definitivno si odustao od fudbala, do subote neka nada sad pih, i od kosarke si do sns budzeta, polako jos tri nedelje.
                    Svaki put kad bilo koji klub dovedes u vezu sa sns-om treba da znas da i tvoj klub zivi od tih istih sendvica, nece mi biti tesko da te podsecam posto imas neizlecive komplekse.

                    Comment


                    • Zauvijek cemo da vrtimo istu pricu [emoji16]
                      Bez minimalnog ulaganja nema rezultata i toeto, tako je u svakoj sferi zivota.
                      Prosle godine pricali o cudu iz Bara, pa nisu ti ljudi odjednom proigrali, nego su Pavicevici okupili sve imucnije glave u Baru i usuli pare. Nisu usuli koliko ovi iznad, ali su usuli dovoljno za poziciju koju su bili.
                      Cist racun, duga ljubav.
                      Kad vec imamo govnare u politici makar u taj sport nek se ulaze.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Фегетлија и његове "емисије" ,која још будала гледа и прати шовинистичке испаде малоумног болесника задојеног мржњом ......

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Blizu.
                          Jeste limar, ali onaj koji savija.

                          Sad ga treba nagaziti za svu mržnju i zlo koje sadi već 25 godina.

                          Idu redom arhiva, snimci, izjave... sve crno na belo (he, he).
                          Pozdrav od Lalatovića ...prava ste gospoda

                          Comment


                          • Sto se ostalih dokaza koje najavljuje tice, pogledacu ih, ali smatram da mozda nije pravo vrijeme za polarizaciju javnosti. E da jos jedna stvar, ovo kad Tegi iznosi, Tegi postaje etiketiran u javnosti, a Ostoja mudro cuti. Sa druge strane Covic je sam cini mi se, samo on nastupa ispred kluba.
                            Svesno ili ne ali pogodio si suštinu svega što se dešava i što će se tek dešavati .Bar jedna stvar je kristalno jasna , ono nije novinar i nije jedini...
                            Last edited by Samo Zvezda; 07-03-19, 07:59.

                            Comment


                            • Kada bude pisao o tome kako je KKP u tekućoj sezoni pravio ringišpil i kao i KKB menjao igrače kao na traci (19), kada bude pisao kako je KKP i kojim sredstvima plaćao čarter letove koje CZV nije mogla ni da zamisli u periodu igranja EL a "bila je mezimče vlasti", kada bude obasnio kako funkcioniše uprava KKP e tada neka piše i o KKCZv o Nebojši Čoviću i muljanjima.
                              Ova povika na Lazića (orkestrirana po principu "držte lopova") je degutantna zbog toga što se možemo zapitati da li je namera poštena, da ukaže na nesportski faul ili je namera da se po principu "na vuka povika a lisica meso jede" pokušaj da se ostvari mala prednost kod sudija i re početka plej ofa?
                              Široki front tegetlija i kako sam primetio telegraf (sport) i mondo sport, većernje novosti (možda još koji portal, novine..) se upire u tome i targetuje Lazića kao ne zam kakvog zločinca i ne bi bilo čudno da kakva lajsna od čoveka a pri tom navijač KKP ne krene da se obračuna s Lazićem. Koja je to svest moglo se videti i na utakmici FKP i FK RNiš te opštenje sa familijom Lalatović, bacanjem koječega na teren i tt, isto se dešava i u Pioniru, jer iste su i lobanje na tribinama alkatraz, splićani, zabranjeni...sve humanitarci.
                              Podsetite me da li su i kada lobanje crveno bele boje PSDu kao predsdniku KKP opštili sa ženom, ćerkom? D N O.
                              I tegetlija sebe zove novinarom?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • On je bio novinar dok se nije deklarisao...nakon toga je prosto postao pandan Panticu...sve frustracije su izasle iz njega u momentu kada je prestala dominacija KKP...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X