Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Ganac, ko je na ovom gornjem klipu, ko je vas sto dize 3 a i ko je lik koji je ovako uletio, da ne kazem krvnicki? To mi je promaklo. Za ovaj duel izmedju Pavlovica i Lazic znam, jbg, psiholoski rat...pretpostavljam da bi vecina igraca koji nisu 100% psiholoski pripremljeni reagovalo isto kao Pavlovic.
    Batočinac, Milutinović...kasnije igrao i za Partizan.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Pa cekajte, jel bilo izvinjenja Pavlovica, ili samo lepi Laza je krvnik i nesportista, pih znamo mi zasto lepi Laza smeta .
      Je l` Pavlovicu odmah bilo odsvirano kao "nesporCki" ?
      Dje je, ba zapelo?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Je l` Pavlovicu odmah bilo odsvirano kao "nesporCki" ?
        Dje je, ba zapelo?
        Stvar je u tome komšo što nije odmah, to je bio n-ti put da je nesportski reagovao i tek onda je dobio nesportsku (imaš na klipu njegov opus).
        Ovde se pak sudi jednom potezu kao pokušaju ubistva pardon onesposobljavanja na period polufinala ABA lige... a niko normalan na ovom forumu nije rekao da nije za nesportsku, samo da nije pokušaj ubistva.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Pavlovica stvarno organski ne podnosim, tako da se tu slazemo, a stvarno ne treba njega uporedjivati sa Lazicem, valjda je on iznad ovog glibeza.

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
          Meni je Pavlović iskreno baš bio veliko razočarenje. Budio sam se noću svojevremeno da ga gledam u NBA.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Batočinac, Milutinović...kasnije igrao i za Partizan.
            Ženski deo njegove porodice sam veoma dobro upoznao.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Comment


              • Za Stefana i njegov klub iz Bg a, nadam se da si bio dosledan i tad trazio da se Pavlovic izvine.

                Comment


                • Pavlovicu je tada i svirana nesportska licna, ovo Lazicevo saplitanje na zadnjoj utakmici je faul, u svakom slucaju.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    A za ovaj udarac junački s leđa? Ili ona Nike gestikulacija prema Kaliniću?

                    https://youtu.be/1BwBVvKrJhU

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Da, da. To je bas bilo dzukacki, otprilike isto kao i Edo na suprotnoj strani pred sam kraj... Obojica su zasluzili trenutno iskljucenje i kazne.
                    Odavno nisam gledao prljavijeg igraca, a da pri tome ima neko ime i ogromno iskustvo iza sebe. Ako je moguce da ga isprovociraju i da ovako 'peni' onda jbs iskustvo, a ako ovo radi jer je takav, onda jbs igraca.

                    Comment


                    • Poduža je lista prljavih igrača i kvarnih udaraca, ali se u jednom slažemo, Branko Mesar Lazić je predvodnik ove novije generacije.

                      Ne znam da li je nezadovoljstvo što je ceo život proveo u Železniku, što je ispratio 70ak saigrača a on ostao uz Čovića, što nazaduje defanzivno, što nikada nije naučio neki košarkaški potez, ili nešto deseto, ali stvarno je njegovo ponašanje tužno.

                      Nikada ne prizna faul, stalno negoduje, svađa se sa protivnicima i saigračima, ima istoriju udaranja (Bogdan, Pavlović, Renfro...) i kao šla na tortu ova objava na insta ili gde već i kako se pravi blesav u vezi povrede protivničkg igrača.

                      On je tim potezom rešio polufinalnu seriju, pošto je pitanje da li će se Renfro oporaviti na vreme, a sigutno je da neće biti ni na 50%.

                      Da je pravi sportsmen ne bi ni izlazio na parket dok ne sredi glavu, ili bar dok se Ranfro ne oporavi.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Poduža je lista prljavih igrača i kvarnih udaraca, ali se u jednom slažemo, Branko Mesar Lazić je predvodnik ove novije generacije.

                        Ne znam da li je nezadovoljstvo što je ceo život proveo u Železniku, što je ispratio 70ak saigrača a on ostao uz Čovića, što nazaduje defanzivno, što nikada nije naučio neki košarkaški potez, ili nešto deseto, ali stvarno je njegovo ponašanje tužno.

                        Nikada ne prizna faul, stalno negoduje, svađa se sa protivnicima i saigračima, ima istoriju udaranja (Bogdan, Pavlović, Renfro...) i kao šla na tortu ova objava na insta ili gde već i kako se pravi blesav u vezi povrede protivničkg igrača.

                        On je tim potezom rešio polufinalnu seriju, pošto je pitanje da li će se Renfro oporaviti na vreme, a sigutno je da neće biti ni na 50%.

                        Da je pravi sportsmen ne bi ni izlazio na parket dok ne sredi glavu, ili bar dok se Ranfro ne oporavi.

                        Po cemu je on predvodnik , po vasem spinu ili hejtu prema Branku?

                        Vidim napisao si za Pavlovica da ga je udario ali samo par postova unazad imas snimak svih postenih udaraca vaseg "ljudskog maksimuma" alias pecarosa koji samo u tri minuta na jednoj utakmici je pokusao ili udario Kalinica, Lazica, srecom promasio Djenku, i na kraju ponovo onako slucajno opalio Lazica po mudima. Pa i boxu postoji pravilo ne ispod pojasa jer nije sportski da ne kazem dzukacki.

                        Otkud ti znas da nije Lazic privatno okrenuo Renfroa da mu se izvini za slucajan start za razliku od Novicinog namernog pokusaja saplitanja Reglanda u finalu kupa gde mu telo ostalo uspravno a samo je noga krenula pod 45 stepeni.

                        Kuperu mozes ove tvoje sledbenike da lozis, mozes i ove moje koje kao navijaju za KKCZ ali ti se dive kad opletes po Covicu, ali taj spin u stiliu Pantica ,Tegija, Vuletica i ostalih iz GTR sekcije Saranovic, Vdjordjevica i ostalih sa MOnda kod mene ne prolazi.

                        Imate jos 19 igraca u rosteru tako da se ne brinem ako Renfro ne zaigra, mozete i Browna da pozovete nazad bolje da mu platite da igra nego putem BATA da vam uzme onih 135.000 $, imate na playu jos samo Jaramaza, Nikolica, Pejdza, Trifunovica, mi nazalost samo Raglanda i FC3,

                        ne brinem se ja za vas, ali ti spin kod mene ne moze proci.

                        Comment


                        • Simbol za prljavštinu u sportu je Partizan, i to u bilo kom sportu. Jbte nikad da priznaš muški da si napravio faul uvek kmečanje, stvarno da se smuči čoveku život i da zažali što je odlučio da gleda tu grupu građana koje neko pogrešno smatra za Sportiste. I to je decenijama unazad tako, dosta bre više, ili igraj i bori se časno ili zatvaraj klub, svaki sport sramote u kojem učestvuju, da imaju ekipu u karlingu i tu bi našli načina da se bune i prave ekscese.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Po cemu je on predvodnik , po vasem spinu ili hejtu prema Branku?

                            Vidim napisao si za Pavlovica da ga je udario ali samo par postova unazad imas snimak svih postenih udaraca vaseg "ljudskog maksimuma" alias pecarosa koji samo u tri minuta na jednoj utakmici je pokusao ili udario Kalinica, Lazica, srecom promasio Djenku, i na kraju ponovo onako slucajno opalio Lazica po mudima. Pa i boxu postoji pravilo ne ispod pojasa jer nije sportski da ne kazem dzukacki.

                            Otkud ti znas da nije Lazic privatno okrenuo Renfroa da mu se izvini za slucajan start za razliku od Novicinog namernog pokusaja saplitanja Reglanda u finalu kupa gde mu telo ostalo uspravno a samo je noga krenula pod 45 stepeni.

                            Kuperu mozes ove tvoje sledbenike da lozis, mozes i ove moje koje kao navijaju za KKCZ ali ti se dive kad opletes po Covicu, ali taj spin u stiliu Pantica ,Tegija, Vuletica i ostalih iz GTR sekcije Saranovic, Vdjordjevica i ostalih sa MOnda kod mene ne prolazi.

                            Imate jos 19 igraca u rosteru tako da se ne brinem ako Renfro ne zaigra, mozete i Browna da pozovete nazad bolje da mu platite da igra nego putem BATA da vam uzme onih 135.000 $, imate na playu jos samo Jaramaza, Nikolica, Pejdza, Trifunovica, mi nazalost samo Raglanda i FC3,

                            ne brinem se ja za vas, ali ti spin kod mene ne moze proci.
                            Si mislio na mene.Meni je Kuper simpatican, zna i on da mu je sto se tice ove sezone prajm na forumu...Pa mi je zadovoljstvo da ga slusam...Njihove pljuvanje Covica je imalo efekta dok se nije pojavio Limar...Ovako nisu interesantni, sta vise podsecaju me na neke moje kao navijace CZ koji kao vole Radonju i kao ne vole FC3
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ko može da ne voli Filipa!? On poštovanje ima i kod suparnika, primetio sam situaciju kad je na prodoru fauliran u derbiju i zakucao se u konstrukciju, prvi koji mu je prišao i dao mu ruku da ustane je bio Gagić.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Simbol za prljavštinu u sportu je Partizan, i to u bilo kom sportu. Jbte nikad da priznaš muški da si napravio faul uvek kmečanje, stvarno da se smuči čoveku život i da zažali što je odlučio da gleda tu grupu građana koje neko pogrešno smatra za Sportiste. I to je decenijama unazad tako, dosta bre više, ili igraj i bori se časno ili zatvaraj klub, svaki sport sramote u kojem učestvuju, da imaju ekipu u karlingu i tu bi našli načina da se bune i prave ekscese.
                                Da, da - Covic i Terzic su casni, moralni ljudi, daruju sirotinju....
                                Jednom recju - zivi sveci.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X