Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ili ovaj snimak 8jeste iz bliske prošlosti ali o tendencijama se može suditi:
    Spoiler

    svima je dostupan na you tubu, pa neka odgleda.
    Faul jeste za nesportski ali verujem da namera da se povredi protivnik nije postojala, o namerama možete suditi kada vidite Gifove koje sam postavio i you tube klip (neko se bašpotrudio) a tegetlija ne zaslužuje da bude novinar.
    Last edited by nebitan; 04-03-19, 18:39.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Tegeltija ne zaslužuje da bude čovek.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by StefanPG View Post
        https://www.instagram.com/p/BumBzYJh...d=3zrcfzdz4u6z

        Ne vidim da je ovo sportski.

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
        Daj mi izvinjenje Pavlovica, ili Nikolica za lakat, koji je izjavvio e jesam ga udario ali u zaru borbe ha ha, nego bas mnogo komentarises poteze zvezdinih igraca, ne videh da tako detaljno analiziras neke druge klubove, npr ovaj instagram sto pratis mozes da mu postavis pitanje sta bi sa Reglandovim pasosem koji je isti tako pompezno najavio.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post


          Ili ovaj snimak 8jeste iz bliske prošlosti ali o tendencijama se može suditi:
          Spoiler

          svima je dostupan na you tubu, pa neka odgleda.
          Faul jeste za nesportski ali verujem da namera da se povredi protivnik nije postojala, o namerama možete suditi kada vidite Gifove koje sam postavio i you tube klip (neko se bašpotrudio) a tegetlija ne zaslužuje da bude novinar.


          @ganac

          jel moze mala pomoc, koji je igrac sa brojem 22 kod komsija koji je u zaru borbe isao dvorucnim bodicekom na naseg igraca.

          A bivsi nba igrac i pecaros poznatiji kao "ljudski maksimum" i legenda KKP a sadasnji clan uprave je zbog ovih poteza proglasen herojem jer su jelte bili protiv nasih igraca i u zaru borbe.

          hvala unapred.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post


            Ili ovaj snimak 8jeste iz bliske prošlosti ali o tendencijama se može suditi:
            Spoiler

            svima je dostupan na you tubu, pa neka odgleda.
            Faul jeste za nesportski ali verujem da namera da se povredi protivnik nije postojala, o namerama možete suditi kada vidite Gifove koje sam postavio i you tube klip (neko se bašpotrudio) a tegetlija ne zaslužuje da bude novinar.

            Ganac, ko je na ovom gornjem klipu, ko je vas sto dize 3 a i ko je lik koji je ovako uletio, da ne kazem krvnicki? To mi je promaklo. Za ovaj duel izmedju Pavlovica i Lazic znam, jbg, psiholoski rat...pretpostavljam da bi vecina igraca koji nisu 100% psiholoski pripremljeni reagovalo isto kao Pavlovic.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Ganac, ko je na ovom gornjem klipu, ko je vas sto dize 3 a i ko je lik koji je ovako uletio, da ne kazem krvnicki? To mi je promaklo. Za ovaj duel izmedju Pavlovica i Lazic znam, jbg, psiholoski rat...pretpostavljam da bi vecina igraca koji nisu 100% psiholoski pripremljeni reagovalo isto kao Pavlovic.
              A za ovaj udarac junački s leđa? Ili ona Nike gestikulacija prema Kaliniću?

              https://youtu.be/1BwBVvKrJhU

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                A za ovaj udarac junački s leđa? Ili ona Nike gestikulacija prema Kaliniću?

                https://youtu.be/1BwBVvKrJhU

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                Pa ja kazem nije 100% psiholoski spreman. Iskazao je svoje slabosti. Da li je bio isprovociran , ne bitno je sada. To je davno proslo vrijeme.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Pa ja kazem nije 100% psiholoski spreman. Iskazao je svoje slabosti. Da li je bio isprovociran , ne bitno je sada. To je davno proslo vrijeme.
                  Nije tako davno bila ta 2015-ta. Kakva se atmosfera stvara ovo može da bude dečija igra.





                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Pa cekajte, jel bilo izvinjenja Pavlovica, ili samo lepi Laza je krvnik i nesportista, pih znamo mi zasto lepi Laza smeta .

                    Comment


                    • Vladam Smrageltija je govno i psihicki bolesnik. Sta taj covek pise???? Neverovatno.
                      Svako ko misli da je Lazic imao bilo kakvu losy nameru ili zelju da nekog povredi je pre svega pun mrznje.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Pavlovica stvarno organski ne podnosim, tako da se tu slazemo, a stvarno ne treba njega uporedjivati sa Lazicem, valjda je on iznad ovog glibeza.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Nije bitno koga podnosis ili ne vec da iste arsine imas kad trazis neku sportsku dimenziju a ne samo spokinjati jednu stranu kako se lepi Laza nije izvinuo.

                          Comment


                          • Cela ova rasprava je besmislena i krenula je od najvećeg trovača i kancera ovog foruma. Znamo ko je to. Ne vidim razlog da se ne sankcionišu takve provokacije. Možemo do ujutru da postavljamo zapise i gifove ko je koga kada udario.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              @ganac

                              jel moze mala pomoc, koji je igrac sa brojem 22 kod komsija koji je u zaru borbe isao dvorucnim bodicekom na naseg igraca.

                              A bivsi nba igrac i pecaros poznatiji kao "ljudski maksimum" i legenda KKP a sadasnji clan uprave je zbog ovih poteza proglasen herojem jer su jelte bili protiv nasih igraca i u zaru borbe.

                              hvala unapred.
                              Ne prepozaješ odbrambenog specijalca u eri DV-a Čakarevića?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Naravno da je besmislena rasprava, nekakvo dokazivanje kao mala djeca, a svi imaju po 4 banke uprkno.
                                Ne odgovoriste mi ko je lik iz Partizana koji je uletio onome na pokusaj suta za tri, sa onog prvog gifa.

                                Edit: ganac za sekund ispred dade odgovor. Hvala. Sto mu je bilo u glavi?

                                Comment

                                Working...
                                X